Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość Agagula
LeoTeo...no pieknie...zamiast do sklepu na zakupy to szpitale zwiedzasz? Tam nawet jesc dobrze Ci nie dadza...wracaj czym predzej spokojna do domu! Ja poszlam na male zakupy i odlecialam w sklepie... dobrze ze bylam z mezem. Teraz zabronil mi samej wychodzic :-( troche sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeja Agagula! Masz na myśli, że zemdlałaś? Ale czemu? Źle się czułaś przedtem czy tak całkiem nagle? A masz skłonności do mdlenia? Bo w ciaży może się tak zdarzyć bez żadnego złego powodu, zwłaszcza jeśli ktoś ma takie skłonności. Moja mama w ciąży standardowo mdlała, ale jej i bez ciąży robi się słabo więc to było takie w miarę normalne. Ja nigdy w życiu nie mdlałam więc nawet nie wiem jak to jest. Na wszelki wypadek bym poszła do lekarza, żeby sprawdził czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
MamaPiotrusiaMalego juz wczesniej ,,za mlodu,, mi sie zdazylo zemdlec. Potem mialam spokôj przez jakies 12lat do dzis... mam bardzo niskie cisnienie :-( Za tydz. mam wizyte u mojej gin wiec przeczekam w domu... ale boje sie o malenstwo mimo ze czytalam o takich przypadkach... Ja nie mam konta na FB wiec niestety nie dolacze...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam nauczkę i będe bardziej uważać. W sumie to nie wiem czemu mnie jeszcze trzymają. Bóle mialam w niedziele a potem juz nic. Faszerują mnie no spą, duphastonem i relanium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agagula a nawet zdążyłam byc na zakupach w sobote. Mam super bluzke ciażową i spodnie dresowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mdlenie w ciązy jest normalne mi też się to zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Dlatego gosciu staram sie podejsc do tego w miare spokojnie... LeoTeo :-) pozytywna wariatka z Ciebie :-) szkoda ze te zakupy Cie nie wyciszyly ale teraz to juz chyba bedziesz o siebie dbala I przestaniesz sie denerwowac i martwic:-) wracaj szybko do domu i na zakupy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Dlatego gosciu staram sie podejsc do tego w miare spokojnie... LeoTeo :-) pozytywna wariatka z Ciebie :-) szkoda ze te zakupy Cie nie wyciszyly ale teraz to juz chyba bedziesz o siebie dbala I przestaniesz sie denerwowac i martwic:-) wracaj szybko do domu i na zakupy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! LeoTeo zdrowiej dziewczyno! Z fb fajny pomysł,już dolaczylam :) Ja miałam wczoraj straszny wieczór,ale o tym napiszę dopiero na fb jak grupa będzie już w komplecie zamknieta. Któraś z Was pisała o tanim sklepie online z modą ciążowa. Możesz podać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Skoro kazda z Was przenosi siena FB to z tym forum koniec? Na FB nie jestem i nie mam zamiaru byc wiec troche mi szkoda tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula załóż sobie konto z nikiem agagula, przecież nie musisz uzywać go do niczego innego tylko do rozmów z nami a tam przynajmniej będzie można normalnie porozmawiać bez obaw, że ktoś iny czyta. Ja zawsze jak zaczynam pisać coś bardziej osobistego to się boję, że ktoś skuma, że ja to ja. Niby mam Piotrusia jest dużo ale jakoś zawsze myślę, że ktoś mnie mógłby rozpoznać. Ja miałam taką koleżankę, która na swoją siostrę mówiła zawsze Anka szklanka i kiedyś właśnie na jakimś forum jakaś dziewczyna miała takiego nika i jestem pewna, że to musiała byc ona. I tak przez przypadek można dużo w sieci znaleźć a tam przynajmniej jest grupa zamknięta i inni nie maja do niej dostępu. Ja osobiście nie jestem jakąś wielką fanką FB ale właśnie przydaje się czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Piotrusia Małego. Podzielam Twoje zdanie :) Agagula właśnie.możesz założyć konto fikcyjne :) nie ma problemu :) my nie będziemy przecież śledztwa robić ;) a odrobina prywatności nie zaszkodzi. Kafeteria jest fajna ale właśnie.zawsze ni brakowało odrobiny intymności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Ja tez nie mam konta n fb; ( I to raczej nie będzie prywatne; ( a wstawianie zdjec brzuszkow I wogole to niekoniecznie milo gdy beda podglądać. Ale kto chce to oczywiscie nie mam nic przeciwko. Ja zaproponowalam email I kazda mialaby haslo wiec nikt z poza grupy by nie wszedl oglądać fotek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ja niestety albo stety podzielam zdanie Gusi33 i na fb raczej mnie nikt nie namowi...dla mnie to jedno wielkie skupisko wyudzania danych, dostaja kase za wszystko... nie mam zamiaru ich wspierac I byc od nich uzalezniona. Mozna bez tego zyc :-) Pozostane tu i moze jeszcze to bedzie jakos funkcjonowac... W kazdym badz razie u nas dzis wietrznie ale cisnienie mam chociaz dobre:-) Milego dnia Mamuski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny no co WY? Przecież jak założycie fikcyjne konto to nikt Was nie będzie podglądał, zwłaszcza, że to jest grupa prywatna. To wolicie, żeby na kafeterii ludzie mogli czytac co piszemy? Zresztą....zaraz zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam konto, która chce może się zalogować, tylko potem zmieńcie proszę hasło i podajcie je sobie już na tej naszej grupie, albo przez maila albo jakkolwiek, byleby nie zostało to które tutaj podaję teraz: login: Październikowa Ciężarówka, hasło: kafeteria tam jest mój mail, też można go zmienić przy okazji. Która chce niech się loguje i możecie korzystać z tego konta jak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Ja odpadam. Nie loguje sie na facebook a'propos prywatnosci to wszystkue fotki z fejsa znajdziecie pozniej w google:( acha... w sumie mnie to nie dotyczy.. fajny login tylko niektore z nas mieszkaja za granica I nie mamy w komputerach polskich znakow milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Agagula...milo ze sa jeszcze ludzie, ktorzy chronia swoja prywatnosc... mnie tam nue rajcuje wstawianie miliona fotek I czekanie ba falszywe komentarze czy lajki:) smieszne bo wlasciwie to nie wiem jaki fenomen tego fb jak dla mnie nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak: mail na jaki założyłam konto, który możemy tez używać do przesyłania zdjęć: pazdziernikowamama@wp.pl hasło do niego: Kafeteria Ten maila jest używany do logowania na facebooku, na razie hasło jest do niego też kafeteria (tutaj z małej litery). Później trzeba będzie zmienić hasło. Tak więc naprawdę żadnych danych niczyich można nie podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia, do logowania uzywasz maila pazdziernikowamama@wp.pl on jest bez Polskich znaków. Nie rozumiem o co chodzi, skoro konto jest fikcyjne i można się tam zalogować na równi jak na kafeterii. A zdjęć nikt nie każe dodawać przecież. No jak kto lubi, jak macie z zasady, że facebook nie i już, dla zasady no to już nic nie poradzę. Chciałam, żeby było miło i żaby każda miała możliwość pogadania z każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
MamaPiotrusiaMalego mi chodzi przede wszystkim o to, że nastała ERA fb... nic tylko fb - to jest dosłownie wszędzie! Konkursy, znajomi, praca, szkola - po prostu ludzie nie potrafią sobie poradzić bez fb - bo tylko tam jest niby dobry obieg informacji...dla mnie to bzdura i oszustwo - irytuje mnie to i postanowiłam w tym nie uczestniczyć. I tak jak pisze Gusia33 wcale to nie jest nic prywatnego :( Gusia33 ja oczywiście tu zostaję i z chęcią pogadam, pożalę się i jak będę potrafiła doradzę :) dziś jestem mega zadowolona bo odbieramy kuchnie (delikatny remoncik) i idę na ploty też do "ciężarówki" ale już takiej na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Temat byl taki zebysmy przeslaly swoje zdjecia zeby miec obraz jak wygladamy z kim rozmawiamy. Ja absolutnie nie neguje nikogo i nie przeszkadza mi ze ktos jest na fb, ja nue jestem I nie bede. agagula ciesze sie, ze bedzie z kim pogadac:) zaloze email nasz I na prywatnego maila wysle Ci haslo zebysmy mogly sie poznac wizualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
...a swoja droga troche smieszne: zalozyc fikcyjny profil I wstawiac na nim swoje zdjecia:) zabawne bo chodzilo wlasnie o zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłąś gusia, że założyłam tez maila, na który można wysylać zdjęcia. Oczywiście możesz założyć swojego maila jak Ci się ten co założyłam nie podoba. Na fb moznaby rozmawiać bardziej prywatnie nic na kafaterii i co druga rzeczy nie bylalaby spamem-o to chodziło, nie tylko o zdjęcia. Dziwne jest dla mnie upieranie się, że na jednej stronie mogę pisać o sobie a na innej nie dla samej idei, że strona nazywa się tak a nie inaczej. Ja szczerze mówiąc nie przepadam za samą kafeterią bo pełno tu różnych co się podszywają i pisza różne głupoty, nie mówiąc już własnie o niemożności wklejenia linków jakichkolwiek czy podania np przepisu na obiad bo kafe uwaza to za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Pogoda barowa. Na poprawe humoru poszlam do fryzjera... Wam tez wlosy zaczely szybciej rosnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Po pierwsze rzucilam temat maila tylko I wylacznie zeby wrzucac fotki a zrobilo sie nie eiem co. Ja do nikogo nic nie mam poprostu mam prawo wyrazic swoja opinie I tyle... powodzenia i spokojnej ciazy zycze kazdej mamie. Nie przyszlam tu, zeby sie klocic I jak dla mnie to mozecie swoje brzuszki wrzucac na fejsa.. ja nie bede I koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×