Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Gość wieczorna pogaducha
hodowla motylków w długoletnim związku, to jest wyzwanie .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Facet - nic dodac nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O romansik w dzisiejszych czasach bardzo łatwo. Nawet na pstryknięcie palcami jeśli zależy na ilości a nie na jakości, bo o dobrą jakość to już trudniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Jakie motyle przetrwaja tyle mroźnych zim???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Ballada Na śmierć motyla przejechanego przez ciężarowy samochód Niepoważny stosunek do życia figla ci w końcu wypłatał nadmiar kolorów, brak idei zawsze się kończą wstydem i są wekslem bez pokrycia mój ty Niprzypiąłniprzyłatał! Konstanty Ildefons Gałczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Adrenalina i motylki... ktos o tym słyszał ale nigdy niewidział, ale chciałby to mieć choc publicznie tym gardzi LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Tez nie wiem czy tak latwo o ten romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Sorkin ale z takim mailem jak jungingen to cięzko o romans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo41 - pstrykających jest wielu - a o jakość trzeba powalczyć. *** Słowianka1717 Więcej wiary w motyle :P *** Chetna na romans - ballada ....powiało pesymizmem:) **** i tym pesymistycznym akcentem pożegnam dziś towarzystwo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieć a mieć to dwie różne sprawy. Jeśli trafi się na odpowiednią osobę to o równowagę tego chcieć i mieć nie jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Pesymizm nie. Raczej kpina. Czym by bylo zycie bez motylkow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Chetna na romans: zycie bez motylków było by znacznie prostsze....:) Przez te motylki wielu głupot narobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Z racją jak z du*ą kazdy ma własną:) Kazdy ma inny osąd spojrzenie na pewne sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
No moje ostatnie motylko zostaly wlasnie przejechane przez samochod ciezarowy. Nawet nie wiem czy ma sens je reanimowac. Ale i tak bylo to jakies ozywienie szarej nudnej rzeczywistosci i mimo wszystko .. powtorzylabym... Tak wiem. Glupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek to takie stworzenie, które z uporem maniaka uczy się na swoich a nie na czyichś błędach, ważne by wyciągać z nich wnioski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
No ja wlasnie wyciagnelam wniosek: mlodsza juz nie bede. Ladniejsza tez nie. Cale zycie karmiono mnie honorem, duma i szacunkiem. Niedobrze mi sie juz od tego robi. Cala mlodosc zeszla mi na ten z****** szacunek. Czasu i tak juz nie cofne. Chce jeszcze cos przezyc w tym zyciu o ile jeszcze sie da. Ale oczywiscie kazdy moze miec inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Ostatni raz przeszkodzil mi duzy wysyp motylkow w zupelnie niewlasciwym kierunku. Wiesz , do tanga trzeba dwojga a ja w konkursie na miss pieknosci nigdy startowac nie mialam zamiaru. A tym bardziej teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzisz że jesteś brzydka ? Może Tobie się tak wydaje. Jest mnóstwo par gdzie jedno z nich nie jest piękne i tworzą udany związek. Tylko musisz zacząć działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Chetna podoba mi sie Twoj dystans do siebie i do otaczajacego swiata. Ale wiesz jak to mówia... nie znasz dnia ani godziny, czasem nie wiadomo skad nie wiadomo gdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Niemozliwy zadzialalam. I mysle ze jesli dam rade to moze znowu zadzialam. A Ty zadzialales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×