Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

facet_z_krwi_i_kości Do piątku to i mi wypadałoby dotrwać w nienaruszonym stanie:) Tak to już w życiu jest, że ktoś musi pracować aby w tym samym czasie ktoś inny mógł odpoczywać...równowaga w przyrodzie musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim 🖐️ - wczoraj jak widzę tłoku wieczorem nie było. Może dziś nieco więcej chętnych się pojawi. Niemożliwy - dzięki za odpowiedź P.S i pojawia mi się "błąd 500" na kafe - też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Facet, zabawa w kotka i myszkę jest nie tylko zajmująca ale i niezwykle ciekawa :) I fakt towarzystwo się rozproszyło po całym świecie, chyba każdemu cos wypadło :) hahahahhaha :) Będę zaglądać a póki co zbieram się do swoich obowiązków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Facet, nie ma za co, po to jest forum zeby rozmawiac. Artystyczna troszke sie spoznilem, a moglem sie zalapac na rozmowe z Toba :) Przepraszam za brak Polskich liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mnie również pojawia się "błąd 500" i jedynym jak dotąd sposobem jaki znalazłam na to jest wpisanie w linku na końcu zamiast "0" - "1" ale i to po wielkich bólach działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
Hej, zastanawiam się jak to jest z facetami kiedy mają doła zły dzień wolicie zostać sami i wyłączyć telefon czy liczycie, że ktoś się odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
No tak, każdy jest inny jednak "uciekanie" kiedy jest źle bardziej pasuje mi do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
Dalego trudno mi zrozumieć takie "uciekanie" u mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
No widzisz tak jak pisałeś każdy woli co innego...a może to jest też związane z wiekiem i doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze to zależny od mnóstwa czynników. Może nie tyle wieku co dojrzałości, myślę że ma na to także wpływ tego co się wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
niemozliwy widzę, że jesteś od rana:) urlop ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
Czy przerwa po egzaminach ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
zajeciach, dobrze ze nie lekcjach:) po 30 to chyba trochę za wcześnie na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekcje także można nazwać zajęciami ;) No nie powiem do 30 jeszcze trochę, ale chyba nikt się nie obrazi jak tu posiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
spokojnie myślę, że tu nikt nikogo nie wygania:) chciałabym być przed 30 no cóż było minęło:) dlaczego ten temat a nie inny ..jesteś typem samotnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
Jesteś przed 30, siedzisz w "Po 30-tce" jesteś dość aktywny na tym forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest zima nie ma co robić, większość znajomych spędza czas podobnie jak ja, forum gry itp. więc trzeba znaleźć sobie jakieś zajęcie. W dodatku nie mieszkam już w mieście i nawet gdybym chciał gdzieś wyjść to nie za bardzo jest gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
20+ to raczej znajomi, dziewczyna imprezy itp itd:)a tu zupełnie inaczej coś musi być na rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
No proszę każdy do dużych miast ucieka a ty z miasta, skąd taka zmiana konieczność?co jakiś czas wyskakuje błąd 500 tez tak masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×