Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Nie chciałbym Cię zniechęcać, ale tak. Zadziałałem i nic z tego nie było, ale nie żałuje bo teraz wiem że nie warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Niestety czas. Czas dziala na niekorzysc. No i jesli motylki za kazdym razem maja byc rozjezdzane przez samochody ciezarowe to moze jednak szkoda tych motylkow. I tych kolorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Kafe sie psuje czy tylko u mnie posty sie nie wyswietlaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Niemozliwy napisz cos wiecej. Dlaczego nie bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by to powiedzieć hmm.. wyśmiała mnie, może nie tak prosto w twarz ale dała mi to do zrozumienia. Dlatego wolę starsze dziewczyny które potrafią sie zachować i są poważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
Chętna, tak jak ja po niemiłych przejściach ... Będzie dobrze, trzeba w to wierzyć :) Najgorzej działać na siłę i na już ... Samo się znajdzie, aczkolwiek zawsze warto "pomagać" ... witam na chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
a mnie się wydaje, że chcieć to zawsze się chce, tylko z wiekiem traci się wiarę, że się uda ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
hej :) ... i nie wszystkie "siksy" są niepoważne, tak jak nie wszystkie "staruszki" poważne i .. rozważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
poważną pewnie tak, ale czy to dla Ciebie dobre ..? Nie wiem .. wiesz wśród moich dość bliskich znajomych są związki z dużą, a nawet b. dużą różnicą wieku. Faceci sa młodsi i bardzo zaangażowani, natomiast owe panie pochodza z wielkim dystansem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Ja mysle ze mozna jesli sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie za bardzo wiem co masz na myśli pisząc "z wielkim dystansem" Olewaja ich czy po prostu nie robia sobie nadziei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Chetna,, Poważnie tak myślisz? Za stary chyba jestem na taka bezgraniczną wiarę. Za moment się okaże, że potencjalnych kandydatów na romans dzieli 500km i dupa zbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Ja nie widze problemu w odleglosci 500 km. To nawet dodaje uroku. Kiedy ostatni raz zrobiles w swoim zyciu cos zupelnie szalonego , nieobliczalnego i ryzykownego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
ja też myślę, że można dość łatwo nawiazać taki kontakt, co więcej myślę że zbyt łatwo .. i jest to duże zagrożenie. Coraz więcej ludzi ucieka w takie znajomości, szczególnie jak w związku nieciekawie się dzieje ... Samotność wtedy jest straszna i skłania do takich znajomości, by trochę uśmierzyć ból, czasem podłatać swoje ego ... różnie z tym jest. A co do poważnych przyjaźni i miłości, też wszystko się może zdarzyć nawet i tutaj :) Część osób tylko sobie gawędzi, a potem idą pod swoją pierzynę, do swojego starego małżonka i tak po dniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dystans 500km to jeszcze nie tak żle zawsze można przyjechać na weekend albo urlop. Jest to niedoczekanie kiedy znowu będzie można się zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
tak dzień po dniu miało być. Niemożliwy, faceci kochają na umór, a kobiety typ zołz ... choć jako koleżanki bez zarzutu :) Czasem aż mi żal tych młodych wrażliwych zakochanych .. bo ani dzieci swoich nie mają, ani tak na prawdę pewnego jutra. Ale mówię o tych, których ja akurat znam. Nie musi to być regułą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Ktos kiedys ladnie powiedzial, ze wolna milosc jest dla wolnych ludzi.Maja wiecej swobody wiecej czasu i przez to wieksze pole do popisu. Ale jak ktos chce zachowac niezmieniony uklad a tylko poprawic nastroj czy ego to dlaczego nie ? Zwlaszcza ze staly uklad na takim dowartosciowaniu skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
na początku set km. to atrakcja .. jak widzisz, że dla Ciebie je pokonuje ... :) Potem już nie jest tak fajnie, uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam osobiście nie związałbym się na stałe z kobietą która nie chce miec dzieci chyba że na jakiś czas. Nawet nie pomyślałem ze dojrzałe kobiety mogą sie tak zachowywać. Myślałem ze to im z wiekiem zależy na drugiej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
Chętna, pewnie to zależy juz od natury człowieka, od związku od wielu rzeczy ... Mnie się wydaje, że jak wkrada się zdrada i to obojętnie w jakiej formie, to juz jest tylko kwestia czasu - związek umiera. Są tacy, którzy mówią o uzdrowieniu po zdradzie, o terapii wstrząsowej dla małżonka itd... Ja bym nie umiała z tym żyć ani gdybym ja zdradziła, ani gdybym zdradzona została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Myslalam ze mowimy o romansie , adrenalinie i ponnoszeniu ego a nie o zwiazkach. Kobiety ktore nie chca miec dzieci to najczesciej kobiety ktore juz te dzieci maja ... z poprzednich zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
no widzisz ..? Nie mierz kobiety wiekiem, tak jak i wyglądem .. Nie każda ładna jest nie do życia, nie każda starsza jest mądra itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
ja mówiłam o tym, o czym Ty Chętna, ale z pozycji osoby która jest w związku, nie wolna .. Wolnej wolno wszystko :D no prawie ... :D ... a tak, te mają dzieci z poprzednich zwiazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×