Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Właśnie, najważniejsze wyciąganie wniosków z tego swojego przejechanego, obolałego tyłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie można mieć kościstego tyłka bo będzie jeszcze bardziej bolało:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym kościste posladki u kobiet sa blee:) Ja tak myslę przynajmniej, ale Pawełku Ty narazie sie nie znasz boś za młody:) p.s. nadałam Ci imie bo głupio jakos:) Chyba ze chcesz zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa chyba trafiłaś z tym Pawełkiem bo nie protestuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek zgłaszał chęć rozmowy i też uciekł. On taki cicho-ciemny jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wystawilem wiem ze obiecalem po prostu wczoraj nie mialem czasu a dzis neta nie moglem zlapac dajcie mijeszcze troszke czasu please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Pawełkiem nie trafiłaś :D A co to kościstych pośladków to mi się nie podobają, nie ma za co złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek tiu tiu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt dzisiaj nie powiedział Dzień dobry...to będę pierwsza:) Dzień jak co dzień? O nie, nie już się zaczęła złośliwość rzeczy martwych z piątku, może to jakieś fatum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madelline... dobrze e otworzyłas topik. młody to jakie imie wybierasz? Ty do nauki a nie za posladki łapać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałki chyba maja to do siebie, że są bardziej męczące niż inne dni tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimo no ej:) ja o tym myslalam i o jakims przystojnym masazyscie;) chetnym na pogaduchy:) jaka s zołza jestem dzisiaj, zła i kłótliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masażysta też by się przydał;) Malinowa coś się stało, że taka gryząca jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo mnie niektórzy głupi ludzie wkurzaja... ich głupota i jak cos nie idzie po mojej mysli to gryzę. Wogole mam doła:( A co u Ciebie Zimo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety chyba zazwyczaj tak mają, że jak coś się dzieje to gryzie je to bardzo a w tedy cały dzień bywa paskudny...mam podobnie:( Malinowa jedyne co mogę poradzić to staraj się nie denerwować głupota innych. Co u mnie...pisałam tobie jakiś czas temu na priv niestety nie idzie w dobrym kierunku:( co męczy mnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jest tu jakiś facet, który ma na to złote lekarstwo;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogliby zdradzić kilka sekretów...bo niby facet tak prosto skonstruowany a jednak czasem jak zakręci to nie wiadomo o co mu chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i całuje rączki damom😘)) a facetom stanowczy lecz silny uścisk dłoni.)) Cieszy mnie,ze nadal sie tutaj wspaniale bawicie a złośliwców pomidorowych jak na lekarstwo jest.:) Zapomniałbym urocze dzielą sie na damy i nie damy:P Miłego dalszego dnia i konstruktywnych konwersacji.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Witam wszystkich i ciesze sie ze topik zyje. Nie, nie czytalam wszystkiego. Nie dam rady. Ale przeczytalam wypowiedz o zdradach i dolaczam sie: Zdrada: temat rzeka. Czlowiek moze byc w duzym stopniu monogamiczny ale w okreslonych warunkach. Musi najpierw czegos doswiadczyc, sprobowac, przezyc aby potem mogl spokojnie i bezpiecznie wybrac to co lubi. Widze tez duza roznice miedzy monogamia a monotonia. Jesli w uklad wkrada sie monotonia to niemal naturalne jest ze zaczynamy szukac czegos co nam da jakis naped zeby nie popasc w apatie, miec ochote przezyc nastepny dzien.. Dlatego mysle ze wina w zdradach lezy posrodku i bycie w zwiazku nie daje prawa na wylaczna wlasnosc drugiego czlowieka. Jesli wiec zycie tylko we dwoje staje sie z takiego czy innego powodu nie do wytrzymania to naturalne jest ze szukamy czegos innego. Moze wlasnie czegos co pozwoli w tym stalym zwiazku w dalszym ciagu trwac. Dlatego zgadzam sie z opinia ze to wlasnie kochanki najlepiej podtrzymuja przy zyciu rozpadajace sie malzenstwa choc same rzadko zdaja sobie z tego sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×