Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Gość Kajs sie poniywiyrocie
Tyż facet gęgaj cosik i mobilizuj te urocze i powabne :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i na kawke zapraszam Zima Malinowa milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nareszcie jest bardzo, bardzo słonecznie. Można zrzucić kilometry zimowych ubrań i wskoczyć w lekkie ciuszki:) po prostu pięknie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzien dobry wieczór:) Lato dla Ciebie buziaki specialne zawsze o nas (Zimie i mnie) pamietasz nawet o 5.52:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziękuję Lato:) Ja byłam na rowerze po pracy:) Nie wiem w jakiej Ty jestes krainie, ale u nas było tak pięknie, ze szok. A co u Ciebie Lato? jak Tobie minał dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Malinowa widzę, że ty zawsze aktywnie jak tylko słonko świeci;) Lato jak tam po weekendzie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinowa:) u mnie ok, weekend tylko za krótki;) Ty sama tak na tym rowerze czy masz towarzystwo na wypady rowerowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W towarzystwie fajna sprawa, ja mam leniwe towarzystwo :D Co do pracy wszystko wróciło do normy więc jest fajnie, znowu idę do pracy zadowolona na prócz poniedziałków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato to chyba ma gdzieś sobowtóra bo jakoś tak...hmm jakbym gdzieś widziała już tą twarz, coś mi tu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie z pracą:) Myslisz że Lato podesłał fotke kogos innego? Nie sądze... fajny z niego i szczery chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimo co to za insynuacje na temat mojego zdjecia na pewno nie odwazyl bym sie wyslac czyjejs fotki co do weekendu spedzilem go na odpoczynku pogoda nie dopisala a tez mialem ochote pojezdzic rowerem dzis tez sie nie napracowalem a do domku w ta sobote na dwa tyg laby hehe milej nocki zimo i malinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy kawka juz gotowa gdzies wyczytalem ze thibo zielona jest bardzo dobra milego dnia Malinka Zimo:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
zimo jak juz cos powiesz to mrozi krew w zylach :D więcej wiary w ludzi :) wprawdzie jak lato wchodzi to ciebie juz nie ma, ale tak na jesieni i wiosną sie widujecie. Wiec moze byc Ci znana ta postac:P milego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lato:) Widzę ze czytasz i zapamietujesz... Taaa Jacobs zielona... własnie pije... Tyz facet witaj:) Teorie spiskowe to domena kobiet i Wy to przeciez panowie lubicie. A wogóle buziaki dla topikowych mężczyzn. Rower zaliczony.... endorfinki sie wydzielaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:)Malinowa ja to ciebie podziwiam, że tak regularnie śmigasz na tym rowerze:) Lato nie pisałam, że to nie twoje zdjęcie:p Rozkłada mnie przeziębienie, macie jakieś sprawdzone sposoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jak minal dzionek u mnie spokojnie Zimo na przeziebienie goraca herbata z miodem no i ubierac sie jeszcze trzeba cieplo w koncu zima sie nie skonczyla wiem ze jest cieplo ale ten wiaterek jest zdradliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór 🖐️ rower to super sprawa Malinowa - podzielam pasję i od minionego weekendu także śmigam po lasach i górkach. Nawet sobie przypomniałem, że mam niektóre mięśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimo na przeziebienie polecam "napój miłosny" A wiec:" Goraca woda, do tego cytryna, miód i czosnek Wiem ten czosnek ale co zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato herbata już nie pomaga:(Malinowa stawiam na czosnek ..będzie ciężko ale co się nie robi by się nie rozsypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho,gdzie się wszyscy podziali?Malinowa jeszcze na rowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zimo jak zdrowko ja dzisiaj nawal pracy mialem ale juz ogarnolem wszystko wiec obiadokolacje zjadlem i jeszcze tylko gary pomyc :-( no i trzeba bedzie sie klasc do lozeczka bo rano o 4 pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
:P hejka wsjem malinowa na ból głowy tylko herbatka z rummem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×