Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Hej malinowa :)jeśli czeka na naprawę samochodu mogę z nim poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekam;) nie ma, nie ma bo zdjęcia nie przysłał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimo ale trał sie chyba ze 3 maile mi przysłala ale nie było fotki. Cos nie poszło z telefonu. Mam zamiar possiediecc przy aromatycznej herbatce, mojej ulubionej muzyce po ciężkim dniu. Mam pestki słonecznika i dyni i kocur spi przy boku. Czyz nie sielski obrazek? A Ty Zimo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnie:D z kubkiem herbaty tylko zamiast kota pies:) siedzę sama więc mogę sobie pozwolić na lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dzięki, że pytasz jest już spokojniej. Malinowa może dziwne pytanie ale każdy z nas czegoś chyba tu "szuka" dlaczego Ty tu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest dziwne pytanie. Ja bardzo lubie kontakt z ludźmi, lubie jak cos się dzieje, a poza tym każdy ma potrzebe popisania ,pogadania z innymi. Ja odstresowuję się po całym dniu. jeden biega, drugi pije a trzec***isze na kafe..:) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laty ty pewnie nawet nie wiesz kto z tobą czeka:D Niemożliwy gdzie się podziałeś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseruje, oprawiam banery, plakaty, skanuje wielkie mapy itp. ot praca w powielarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody może jednak dasz się namówić na zdjęcie;) Lato jutro wysyła juz 3 razy próbował ale nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Panie i Panowie:) Wcielo mi gdzieś pendriva ze służbowymi danymi, laptop mi się zawiesza a w pracy nadziałam się na linię ognia i spotkał mnie nieoczekiwanie zimny prysznic...ten dosłowny, nie w przenośni, mogłam robić za miss mokrego podkoszulka;) normalnie złośliwość rzeczy martwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem cieawa co z ciebie wyrośnie:D Hej Madelline to wszystko to znak ,że czas weekend zacząć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×