Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Adiks też nie widzisz postów czy tylko ja tak mam?? słówko a u ciebie też?Malinowa gdzie sie szlajasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc?? Nie mieszkasz w kraju malinowa?U mnie sie zaczyna po północy dzień :D Bywaj i czym sie gelyndra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj adiks Coś nie możemy się zgrać:P Jak ja wychodzę z łóżka,to Ty włazisz...no nie może być:D:P a,już wiem czekasz aż Ci zagrzeję,tak? Kochani... Muszę się już pożegnać...idę zaszaleć troszkę,jak wrócę a będziecie to dołączę do Was,choć może lepiej nie:P Mogę głupoty pisać jakieś. Dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej zabawy słówko mozesz byćgrzeszna i grzeczna.Jedno drugiemu nie zawadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie ma nikogo, weekend sie zaczął to poszli szaleć ;) Dobrej nocy🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Już myślałem,ze spam się pokaze:)Wczoraj chciałem jeszcze poszaleć lecz juz mi nie pozwolono spamisko się odezwało>Miłego dnia.Słówko wczoraj poszalała na parkiecie??Oj jak mi teskno za tańcem ostatnio byłem na Sylwka i nikaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skład topiku:) Życz,e Wam miłej soboty:) troszke odpoczynku troszke pracy, dobrej kawki i dobrego humoru:) A teraz uciekam w real...obowiazki:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu...mnie dwa razy nie mówić....w końcu daleko nie mamy?:P Mogię Ciebie zabrać na takie balety,że normalnie majtki "spadywujoł"....i mnie i Tobie:D:P Piszesz się czy nie?...krótka piłka bo bilety muszę zarezerwować. A tak poważnie....to Dzień Dobry Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka .Tiaaaaaaaaa już to widze jak spierdzielają wszystkie urocze jak zobacza Nietypowego Typa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
witam wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
duchu , ktoś kto pracuje na nocki to wie co to znaczy a i doświadczenie w piekiełku widzę też masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
słówko , faktycznie , mamy problemy ze zgraniem się , albo mamy pecha albo opatrzność nad nami czuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adiks powinieneś w kimono być 12 godzin,poniewaz tyle wymaga organizm snu po nocce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka Wracam do żywych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×