Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Gość adiks 2
I wyzyny osiagnęłam społeczne bo teraz spie w oborze przy krowie i mi ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam No widzę że śmiało adiks klubik mozesz otwierać ,poniewaz mnie często spam wmalowywują.Złośliwe tałatajstwo pomarańczowe do woli mogą świnstwa robić i swobodnie sie przemieszczać.Taki czar kafeterii jest od roku.Pozdrawiam i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry słówko 🌻 Nie zauważyłem ,ze Ty dziś klubik otworzyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz co się porobilo i już niewiele osób chce się odzywać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwal dnia przed zachodem słońca pomidory w szkółce teraz dawają popalić wystraszonym nauczycielom.Po południu przytuptaja,aby destrukcje dalej prowadzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze aromatyczna i pachnacą kawe robie (__)> (__)> (__)>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adiks---z reguły się nie wyrażam...ale mam to...i pomarańczki w serdecznym poważaniu...czytaj w doopie:P Duchu---i tak mamy do pogadania,zaległe sprawy...wczorajsze:D:P Kawa ma czekać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było to w piątej szkole podstawowej.Chłopak z inteligenckiej rodziny dawał popalić nauczycielom a szczególnie z matemetyki.Nauczyciel nie wytrzymał złapał za frak złośliwca i wytarł nim tablice oraz Witką dupsko mu sprał.Rodzice zrobili larum i oddali go do sądu.Komunistyczny ówczas sad przyznał racje nauczycielowi i nałozył karę na rodziców a synalka pod nadzór.Dziś ten synalek jest nadal wzietym i słynnym adwokatem w Wroclawiu.A co byłoby jak teraz sie dzieje?Oczywiście na bandyte by wyrósł.I to mamy dzisiaj na cafe.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się rożnią spartanie od Polaków?? Spartanie byli albo z tarcza allbo na tarczy Polacy natomiast czy starczy czy wystaczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest własnie domena dzisiejsza wychowywanie bezstresowe.Nauczycielowi kosz na głowę nakładają w nagrodę nauczyciel jest zwolniony z pracy.Komuna była bezwzgledna a jakie jest teraz wychowanie.?Wystarczy poczytać nie tylko pomarańczki lecz i Triade z erotycznego.Faceci w stopce mają ze bedą niszczyć każdego,kto im sie nie spodoba i maja po 30 lat.Są żonaci i dzieciaci.Własnie to są skutki bezstresowego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci tak właśnie wychowywałem.Klaps nie zaszkodził a duzo pomógł bo wiedzieli,ze nie mogą powyżej c/h/u/j/a podskoczy.ć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorów szlag jasny trafia jak mnie słyszą ,poniewaz mam racje.dokładnie wiem,ze te dzieciaczki co tak ustawicznie atakują są z rozbitych rodzin i mszczą sie na wszystkich dorosłych tutaj przebywajacych.Nie rzadko babcia ich wychowuje a skad babcia moze wiedzieć co ich pociechy tutaj wyczyniają jak nie ma zielonego pojecia o kompie.Pociecha wmówi ,ze sie uczy i babcia zadowolona jest z takiego obrotu sprawy bo nie musi się latoroślą zajmować.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawiłem swoje sprawy i więcej mnie tu nie zobaczycie jak nie zaprzestaniecie konwersować z zdebilałymi złośliwymi pomarańczkami -dzieciaczkami mającymi 10-15 latek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu też wyjatkowo zaczęly mnie atakować pomarańczki.Z jedną pomarńczką wszedłem w kontakt meilowy.Ona majaca 15 lat cały mechanizm zachowań opisała mi dokładnie.Byli grupą taka z rozbitych rodzin z całej Polski.I co sie dziwić jak nie znają zachowania normalnego jak mieli pieklo w domu.Ta hoża dziewuszka akurat była na poziomiei przyrzekła ze wiecej na pomarańczowo nie bedzie atakowała.Lecz kolesie nie odpuszczali wiec przestałem całkowicie z nimi rozmawiać.Kiedyś jeszcze mozna było z tymi dzieciacvzkami rozmawiać ,ponieważ zachowywali soę nad wyraz przyzwoicie tylko wyjatki były aby chamsko sie oddzywały.Jak wczoraj czytałem te oddzywki tych pomarańczek już wszystko wiedziałem.Nie bedę. uczestniczył w poniżaniu sie wzajemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowko Ty to żartem mówisz,dzieciaczki za wzór będa mieć Ciebie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zżymam się jak widzę ten rospisdziaj tutaj i naiwnych nieopierzonych bywalców tego tematu,ze ulegają bandziorom pomidorowym.Nie zaznają spokoju nigdy ,gyz dzieciaczki czują sie silniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet byś nie przypuszcała słowko jakie zdania wychodzą.Czytałem gdzieś kobieta do faceta mówi tak bo c/h/o /dz/i/w/k/a /peluszu i już wykropkowali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×