Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Jakbyś miała takie mieszkanie jak ja tobyś dopiero wiedziała co to marznać:DPa pa kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka1717 Witaj w klubie zmarźluchów. Zimę mogłabym przezimować w domu jak niedźwiedzica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Margo piateczka:) niemozliwy witaj:) Jutro szkoła a Ty tu??? Cos nie moge z tad wyjść dzisiaj:) Więzicie mnei słownie... ale juz uciekam i wyrywam gniazdko od kompa brutalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
* stad miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
Dziś chyba tylko pomacham łapką, wcześniej to uczyniłam, ale jakieś kłopociki były .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
cześć Młodzik :) dziś już nie dam rady pisać, oczy odmawiaja posluszeństwa, może jutro zajrzę jak się uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
kuknęłam czy już naprawili usterki, bo wcześniej się wpisałam i nic, jakoś fiksowało tu wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorne pogaduchy
Dobry :) Potrzebny temat, może ktoś wymyśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam dyżurnie:) Pozdrowię życząc dobrej nocy a sama licząc na stosunkowo udaną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że pojawiają się stałe bywalczynie:) 🖐️ ale trudno mi uwierzyć, że paniom może brakować tematów do rozmów :P I nie mówię tu o polityce, gender i brzozie w Smoleńsku :) Skoro to temat do damsko- męskich pogadanek zapytam: co sądzicie o internetowych "przyjaźniach" damsko - męskich? Czy jest możliwa tzw. przyjaźń...czy raczej to już romans? Rzucam luźny temat do plotkowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO WITAM PANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
życzymy stosunkowo udanej nocy drogiej koleżance:) witam:) temacik śliski, bowiem można się przejechać :P też niegdyś zwolenniczka teorii, że takowa przyjaźń istnieje, obecnie jestem w kłopocie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
Znajomość internetowa to znajomość jak mozna przyjaźnic sie z kims kogo nie znamy. Jesli chodzi o m - d zalezy jak rozwinie sie ta znajomość i czego oboje beda chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
Wieczorna ..w kłopocie bonie wiesz czego chcesz czy jesteś już w związku a tu ktos nowy sie pojawił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
Ok rozumiem ale przyjaźń to co innego..prawdziwe przyjaźnie zawiera się bardzo wcześnie kiedy jesteśmy bardzo młodzi szkoła średnia itd później nie mówię, że to nie możliwe ale prosze cie nie przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skłaniam się ku tezie, że są możliwe znajomości - a nie przyjaźnie (tu się zgadzamy). Znajomości jeśli dwie strony trwają dłużej lub krócej, czasem mogą przerodzić się w romans - czasem dość szybko zanikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
no to się zgadzamy:) a reszta śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×