Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca0000

po porodzie sami z mężem w domu czy pomoc rodziny

Polecane posty

Gość gość
przeciez po porodzie zony maz ma bodajze 2 dni wolnego z urzedu, potem moze wziac urlop, wiec czzego dramatyzujesz? I nie dziwie sie, bo zaden facet nie znosi fochow i nie rozumie, ze nagle w ciazy w jego zone wstapil diabel. woli wtedy wyjsc***przeczekac, bo przeciesz cokolwiek by nie powiedzial pannie ciezarnej, to ta i tak bedzie ryja darla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko z mezem. To wasza rodzina, wasz czas. To wy musicie nauczyc sie zyc z dzieckiem i opiekowac sie nim. Na poczatku moze byc trudno - ale tworzy sie piekna wiez a taka pomoc, chocby najlepsza wywoluje duzo stresu. Ja 2 razy bylam sama z mezem, za 3 razem skorzystalam z pomocy rodzicow, bo maz pracowal a tu 2 malych dzieci i niemowlak. Teraz widze ze nawet to byl blad. Swietnie poradzicie sobie sami. Powodzenia i nie bojcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sobie poradzilismy wspaniale Razem z meżem ze wszystkim.Był przy porodzie i badaniach bo chcialam by też wiedzial jak wygląda badanie pochwy przy porodzie nie zaskakuje takie badanie.Z resztą do dziś chodzi ze mną na badana u gina.Ja nie pracuję mąż tak i dlatego może daliśmy razem sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie by przerażała perspektywa podróży autem z tak małym dzieckiem ale i to można przeskoczyć. Teraz większość kobiet musi radzić sobie sama bo gdy decydują się na macierzyństwo grubo po 30stce to faktycznie jakoś tak dziwnie, żeby matka takiej pomagała ;P Według mnie jak nie zrobisz będzie dobrze :) Matka rzucona na głęboką wodę z reguły się z niej wynurza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×