Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny z zasadami

a o tzw sponsoringu co myslicie

Polecane posty

Gość gość
nie masz się czym chwalić, ale osoba twojego pokroju tego nie zrozumie. Już zawsze bedziesz miała cenę. Ehh brzydze się takimi jak ty zero i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa...w paszczu za 50 zł z połykiem?Gratuluję Pani hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieleckiLuuzz
cena spada wraz z wiekiem. Na du​pie nikt jeszcze majątku nie zbił, chyba, że na cudzej i to w ilościach hurtowych. Widuje się emerytki ... najczęściej spacerują z obszczymurkami. Obraz nędzy i rozpaczy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona przynajmniej ma męża. Ty jesteś dziwą więc nie masz prawa głosu :D Bo z penisem starego kolesia ciężko jest mówić chyba? Co prawda nie wiem, bo nigdy się zniże do takiego poziomu, żeby się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myl dziwek z alkoholiczkami spacerujacymi za winem po osiedlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieleckiLuuzz
alkoholiczki to inna grupa, ale często prostytutki popadają w alkoholizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak??a skad te wnioski?ogladalas national geografic?czy pisali w vivie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieleckiLuuzz
z obserwacji, żyję już trochę na tym świecie. Nie musisz mnie atakować, ja cie nie oceniam, nie mam takiego prawa. Nie posiadasz specjalnych talentów czy uzdolnień, to musisz zarabiać w ten sposób. Ale nie musisz z tego powodu czuć się lepsza od kobiety, która ma na sobie ciucha za 50 zł bo akurat dostała od męża. Są takie co dostaja więcej od małżonka a są też takie co same zarobią swoja pracą, niekoniecznie seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź już stąd i się nie kompromituj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pisalam.mam normalna prace :) nie atakuje cie.po prostu przewaznie sa to stereotypy.ja po prostu to lubie.a jezeli komus sie zdaje,ze facec**przychodza do mnie tylko dla sexu to jest w bledzie...faceci chca gadac...nie chca sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka,ze jak ktos nigdy nie mial z tym tematem stycznosci to nie rozumie tego swiata.dla niektorych wszystko jest albo czarne albo biale :) to jest zle a to dobre :) w ich przekonaniu tak juz jest i to sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna osoba nie ma jakiegokolwiek moralnego prawa oceniać innych ludzi. Można nie zgadzać się z samym zjawiskiem sponsoringu, ale nikt nie wie, jakie są przyczyny i co siedzi w głowie takiej dziewczyny. Moralizatorów nigdy nie brakuje, a gdzie nasze współczucie, chęć zrozumienia i empatii?? Katolików zapraszam do zapoznania się z historią Marii Magdaleny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieleckiLuuzz
tiaaa, ze mną nikt nie chce wyłącznie gadać. Mimo wysokiego IQ heh wola wysoki numer mojego biustu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***wstwo to k***wstwo, ja k*****e ręki nie podam, dla mnie to leniwe, godne pogadry dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widza w tobie potencjalny obiekt sexualny :) do mnie przychodza pogadac bo nie maja w domu z kim...i tak to sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieleckiLuuzz
jak to lubisz to OK, a jak przyjmujesz prezenty (wyrazy sympatii i uznania) to też OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieleckiLuuzz
Ciekawe jakie tematy dominują? A w ogóle to co faceci ostatnimi czasy czytają??? o czym nie mogą wdomu podyskutować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raz jest tak,ze darzymy sie po prostu zwyczajna sympatia :) to jest taki wspolny interes...jezeli nam to nie przeszkadza to ja nie widze problemu.kazdy powinien pilnowac wlasnej d**y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj szukaja zrozumienia...chca rozmawiac o pracy,co sie wydarzylo w ciagu dnia,o swoich obawach,w co ostatnio grali,gdzie byli,co ogladali...czesto po prostu rozmawiaja o zonach...zdarza sie o dzieciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy wzieli slub bo musieli,z roznych wzgledow...i trwaja w takich zwiazkach ze wzgledu na dzieci i poczucie obowiazku...a zrozumienia i rozrywki szukaja gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieleckiLuuzz
i to obrabianie du​py żonie to dla mnie kompletny brak klasy. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak ze oni obrabiaja im d**y...nigdy tak nie ejst.oni darza swoje zony ogromnym szacunkiem za poswiecony im czas i troske...tylko po prostu szukaja czegos jeszcze...tak juz po prostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieleckiLuuzz
ano szukają, szukają i nawet wiemy czego, no i ten szczególny rodzaj szacunku... że idę żonie przyprawić rogi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos jest ze soba tylko dlatego,ze tak jest wygodniej to juz jest inna sprawa.ja w to nie wnikam :) co jest miedzy dwiema osobami powinno miedzy nimi pozostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne bzdury..."ja robię to dla dzieci","ja dla chorej mamy", "ja z biedy i braku pracy"....bajki ,bajki ,bajki ....a największa to ta,że "ja tylko rozmawiam"...no cóż, bardzo empatyczne koorfy są w dzisiejszych czasach...tyle zrozumienia mają... hahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdego z mich gosc**pytam czemu do mnie przychodza...odpowiedz przewaznie jest jedna...szukaja odskoczni od zycia codziennego.jest tez druga grupa panow...fetyszysci...ktorzy nie dostaja tego czego potrzebuja od partnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahh,usmiałem sie z tych bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×