Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość myszka_lublin

Catering dietetyczny w Lublinie

Polecane posty

Gość myszka_lublin

wiele firm oferuje taki catering w Warszawie, a w Lublinie? Któraś z Was korzystała? Możecie coś polecić/odradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatowska
korzystalam przez tydzień z uslug Freshdiety, bardzo dobre jedzenie i opieka dietetyka wliczona w cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata _
Korzystam z mobilnej diety, na poczatku bylam u dietetyka, pana Grzegorza Kowaluka, dokladnie wytlumaczył mi, co robilam zle, dlaczego wczesniej nie moglam schudnac. Teraz zamawiam sobie mobilna diete (wersja 1200 kcal) czuje sie ok, waga spada, polecam. Możesz też umowic sie na rozmowe przez skype :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu zamawiam Mobilną Dietę w wersji 1800 kcal. Nie muszę dużo schudnąć, dopiero zaczynam, ale już mam pierwsze efekty, czuje sie lżej. Dodatkowo nie muszę zastanawiać się, co włożyć do garnka :) i robić liste zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje radę ta dieta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mobilną dietę znam od obiadów do biura, czasem zamawiamy sobie i w porządku jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wiemy jak trudne jest zapewnienie profesjonalnej obsługi cateringowej podczas spotkań biznesowych lub rodzinnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, uruchomiliśmy dodatkową usługę, którą jest kompleksowy catering w Warszawie. Restauracja Bestseller zapewnia Państwu dostęp do najsmaczniejszych domowych posiłków, podawanych tak, aby każda impreza przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Usługi cateringowe świadczymy na terenie Warszawy, starając się o to, aby catering spełniał wszystkie wymagania naszych Klientów. Catering z szybką dostawą na terenie Warszawy Jako restauracja staramy się nie ograniczać wyłącznie do spotkań biznesowych i rodzinnych. Obsługujemy także konferencje, imprezy integracyjne, wesela i dostarczamy catering również dla pracowników firm. Naszym mocnym punktem jest szybka dostawa posiłków, w szczególności dla takich obszarów jak Centrum Warszawy, Wola, Mokotów czy Ursynów zapewniająca przy tym świeżość dań. Wybierając nasz catering, wybieracie Państwo wysoką jakość obsługi w rozsądnej cenie. http://www.best-seller.waw.pl/catering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z szefową zamawiam od roku obiadki z isto są rewelacyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pół roku na diecie mobilnej jest pysznie a efekty widoczne juz po 2 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam wszystkim projekt, który startuje w lubelskiej szkole tanecznej Passa Passa. Opieka dietetyka, który robi profesjonalne pomiary, ustala indywidualną dietę, a do tego treningi dwa razy w tygodniu - spalające i wzmacniające. Całość trwa 2 miesiące i kosztuje zaledwie 350/400 zł. Szczegóły w linku: https://www.facebook.com/events/995045527244312/ A samą szkołę poznać można już w ten weekend, zapraszają w swoje progi: https://www.facebook.com/events/995045527244312/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_32
Korzystalam z mobilnej diety w wersji standard - nie polecam, opcja premium jeszcze ujdzie ale jest za droga jak za taka jakosc.O fresh nawet nie bede wspominac... Od kilku tygodni jestem na diecie z przepis.lublin i musze przyznac ze to rewelacja. Pyszne jedzenie,po ktorym czuje sie naprawde dobrze, a kilogramy leca. Polecam, to mloda firma,wiec jeszcze sie staraja o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jeszcze widziałam, że jest catering dietetyczny w Restauracji Spa Orkana, ktoś może korzystał ? Kuchnię mają dobrą, więc może catering też będzie okej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tygodnia tez jestem na diecie z Przepisu, posilki mimo ze dieteyczne smakuja lepiej niz w niejednej lubelskiej restauracji .Do tej pory przeplacalam u Kowaluka za wersje premium, ktora wcale nie byla taka super. Moim celem nie jest odchudzanie, wiec co do skutecznosci nie bede sie wypowiadac. Odkrylam ich poprzez blog Styloli i z tego co czytalam nasza modowa blogerka u nich schudla:) Czy ktoras z Was korzysta z Lightboxa? Czy jedzenie nie jest "wymeczone" podroza kilkuset kilometrow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika90a
A ja gorąco polecam www.freshdieta.pl ! Dieta idealna! Posiłki przygotowane z wielką starannością, zbilansowane, urozmaicone, zdrowe, a przede wszystkim pyszne! :-) O innych się nie wypowadam, bo nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde subtelna re5klama:) Jakis czas temu wykupilam fresh diete na 4 tygodnie, jednak po tygodniu nie moglam juz wytrzymac. Dalam sie skusic cena, a ostatecznie byly to pieniadze wyrzucone w bloto. Nie radze sugerowac sie tylko cena przy podejmowaniu decyzji. Koniecznie chcialam schudnac, wiec zdecydowalam dac jeszcze szanse Mobilnej diete. Ostatecznie udalo mi sie zgubic 4 kg w 3 miesiace , co nie jest moze jakims super wynikiem. Dodam jeszcze ze 2 razy w tygodniu mialam solidny trening kardio. Nie wiem czy to kwestia zle dobranej kalorycznosci czy niewlasciwego doboru produktow. Ogolnie jedzenie bylo ok, tylko troche monotonne - co 4 tygodnie menu sie calkowcie powtarzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresh Dieta
Pani Dominiko dziekujemy za komentarz. Pani/Panie Gosciu :) nie musimy pisać reklam/komentarzy anonimowo;) można sie podpisać. Cieszymy się, że u naszej konkurencji udało się osiągnać cel ..możemy się pochwalić dziesiatkami takich efektów ;), bez opluwania konkurencji ;) :). Nasi klienci najwyraźniej to doceniają ;) i sami wystawiają nam opinie. Polecamy więcej kardio ..poprawia samopoczucie, a i efekty może będa ciut lepsze. https://pl.brandspy.com wielkie dzięki za info o komentarzach ;) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek45672
W dzisiejszych czasach Klienci rotują 2-3 dobre firmy a 2 kolejne testują... Ja osobiście mam na rozkładzie juz 25 firm w Warszawie z czego 10 definitywnie odradzam.... Polecam zamówić sobie kilka i samemu sprawdzić bo co dla jednego jest dobre dla drugiego niekoniecznie. Skorzystajcie do tego z porównywarki cateromarket - maja chyba wszystkie dostępne na rynku oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onka34
Po co dietetyczny... Nie jestem przekonana do takich firm... Czy aby na pewno dietetyczne? Jak mam zamawiać coś nieznanego pochodzenia to i tak wolę dobrego hamburgera... Już niedługo z baru Nóż będą dowozić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martikita
Ja znalazłam na FB Superdietę w Lublinie. Po miesiącu i trochę jestem 10 kg schudnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie jestem do tego przekonana. Dietetyk ( http://sklepdiety.pl ) ułożył mi odpowiednio zbilansowaną dietę i jak sobie sama przygotuję to mam pewność, że wszystko jest ok. Bardzo ważne jest dla mnie to aby było zdrowo i odżywczo. Jak sobie sama przygotuję posiłki to taką pewność mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Freshdieta- nie polecam. Zamawiałam kaloryczność 1200, znajoma 1500, a diety NICZYM się nie różniły... i wiem, że nie jestem jedynym takim przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich którzy są zainteresowani, zdrowym odżywianiem pod opieką dietetyka , urozmaiconymi posiłkami które do ciebie przyjadą tak jak ci wygodnie , to polecam "Catering dietetyczny ""Jem Zdrowiej ""z Lublina. Korzystam z usług juz od roku i jeszcze się nie zawiodłam . Schudłam przeszło 15 kg . Przede wszystkim jedzenie sprawia mi przyjemność bo wszystko jest smaczne. Polecam! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch miesięcy korzystam z Diety SPA Orkana. Wcześniej wypróbowałam dwie diety ale nie ma porównania. O diecie ze SPA Orkana dowiedziałam się od koleżanki, bo do niedawna nie było o nich głośnio. Mają fajną ofertę i super jakość w porównaniu do konkurencji. I to co wydaje mi się najważniejsze, widać że zależy im na klientach. Dietetyczka skierowała mnie na kilka badan i dietę dopasowała do ich wyników. Nie dość że schudłam to czuję się lepiej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1980
w SPA Orkana niedawno zaczęli robić catering dietetyczny, korzystam od trzech tygodni i jestem bardzo zadowolona, www.dietaspaorkana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia12121
Ja też biorę dietę w SPA orkana. Jest smacznie i przystępnie cenowo. Polecam dietaspaorkana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek stał się już tylko jedną samoreklamą. Ostatnio atakuje spa orkana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin009
freshdieta jest niezła, polecam, duże porcje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam lubelski Catering Dietetyczny „Super Dieta”. Działają na rynku lubelskim już od kilku lat. To Co wyróżnia „Super Dietę” na tle konkurencji to codziennie inne menu i niepowtarzające się przepisy a także najniższa cena. Super Dieta tworzona jest z pasją, a to za sprawą właścicieli którzy są kucharzami i osobiście przygotowują i rozwożą posiłki pod wskazany adres. Dzięki temu cena za dietę jest niższa niż w innych konkurencyjnych firmach ponieważ nie jest obciążona opłatami za pośrednictwo w sprzedaży. Między innymi dlatego w „Super Diecie” zaopatrują się inne lubelskie cateringi dietetyczne. Po co przepłacać jak można kupić u źródła. Polecam serdecznie. Szczegóły na Facebooku @superdietalublin - https://www.facebook.com/superdietalublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.dietaspaorkana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×