Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość myszka_lublin

Catering dietetyczny w Lublinie

Polecane posty

Gość Anna Orzel
Polecam freshdiete z Lublina byłam z mężem natej diecie przez trzy miesiące ja schudłam 9 kg a mój małżonek 12 kg . Posiłki są urozmaicone, zdrowe,ładnie przygotowane. Dostawa do domu pełny profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Superdiety chociaż jest najtańsza na tynku lubelskim bardzo podstawowe produkty warzywa głównie mrożone nawet w sezonie , po kilku tygodniach ma się dość. Obecnie zamawiam catering w firmie Przepis i tę mogę polecić z czystym sumieniem . Dania przepyszne urozmaicone pięknie podane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fresh dieta - dostawa na czas, sałatki i obiady dosyć smaczne, śniadania mocno średnie (często jaglanka z mandarynka albo podobna papka.. ) podwieczorki koktajle chyba z gotowych proszkow proteinowych lub zupa krem (zdecydowanie lepsze), kolacje to zazwyczaj chlebek z pasta do smarowania, jedne lepsze inner troche gorsze. Na minus fakt, ze zamowilam diete z eliminacja brokula, a dostalam w diecie ten skladnik.. zupe krem z brokuła i warzywa do obiadu z brokulem i raz salatke też z brokulem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki medycyn
jedna wielka autoreklama. Chcecie - kupujcie. Chciałem schudnąć. Co zrobiłem? Pierwsze to spojrzałem na piramidę zdrowego żywienia i aktywności fizyczne i zacząłem to stosować, zwiększyłem w diecie ilość warzyw, wyeliminowałem cukier, dodałem więcej kaszy, i więcej ruchu i ćwiczeń. Piję więcej wody. Nie potrzebowałem dietetyka, cateringów i cudownych diet. Jedno hasło sobie zapamiętajcie: "Jeśli nie zmienisz swoich nawyków nie będzie można Ci pomóc" Hipokrates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka009
Ja korzystam od jakiegoś czasu z diety od https://TastyEat.pl Dostaje diete o ktorej tylko chce rano, korzystam z 1500 kcal. Bardzo pysznie i nie ma problemow z wprowadzaniem zmian w dostawie w trakcie trwania diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić https://tastyeat.pl bardzo poszli mi na reke z dostawa tastyeat jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystalam z wielu diet w lublinie, teraz wybralam https://tastyeat.pl troche sie balam bo byla to nowa firma ale jak najbardziej zasluguje na uwage, smaczne i zdrowe posilki, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Jeżeli chodzi o catering w Lublinie, to koniecznie musicie spróbować Catering od Zielonego Talerzyka (https://zielonytalerzyk.com/catering-lublin) i Catering od Restauracji Wojewódzkiej (https://wojewodzka.pl)

Jak dla mnie niebo w gębie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Zdecydowanie WygodnaDieta - bardzo polecam, posiłki smaczne, urozmaicane, można nauczyć się zdrowego odżywiania i pilnować tego w jakich godzinach się jada, co jest bardzo zdrowym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Polecam wygodnadieta, razem z żoną zamawiamy, fajna sprawa, mamy więcej czasu dla siebie a potrawy są ładnie zapakowane i ładnie wyglądają i są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

Też zamawiam wygodną i dla mnie to mega rozwiązanie, jadam zdrowo, pilnuję godzin zjadania posiłków, no i unikam większych zakupów i gotowania a to duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiNika

A jaką opcję diety wybrać tak jak ktoś piewrszy raz będzie zamawiał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.10.2019 o 07:37, Gość DomiNika napisał:

A jaką opcję diety wybrać tak jak ktoś piewrszy raz będzie zamawiał ?

co się będziesz zastanawiać, jest podany na ich stronie numer do dietetyka to Ci dobierze dietę, konsultacja dietetyczna za darmoszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiNika

Wow. Tak jest u nich? Super opcja. Ja się cały czas nad dieta wegańską zastanawiam, chyba mają też taką opcję diety u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

moje serce skradla wygodnadieta, maja spoko ceny jak na Lublin, duzo opcji do wyboru i smaczne posilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioolkka

A czy Wygodna Dieta ma różne opcje diet? I jak jest z dostawami? w jakich godzinach można się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Wioolkka napisał:

A czy Wygodna Dieta ma różne opcje diet? I jak jest z dostawami? w jakich godzinach można się spodziewać?

zadzwoń i o dowóz sie dowiesz, a opcji diet jest bardzo duzo, ja korzystam z wegetariańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka

rozniwez polecam wygodnadieta, sztosik catering, super jedzenie i bardzo mila obsluga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelka

ja zamawiam WygodnąDietę, polecam! jestem wprawdzie z Krakowa, ale sprawdź czy nie masz jej czasem u siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wygodna dieta jest bardzo atrakcyjna cenowo, a przy tym mega świeże i super w smaku posiłki serwują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidkaa

Ja zamawiam wygodnaDiete i jestem bardzo zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja się zdecydowałam, trzeba brać byka za rogi, przede mna 10kg do zrucenia, od nowego tygodnia wlatuje polecana przez was wygodna dieta, trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Anonim-

jeśli chodzi o Lublin to bardzo polecam wygodnadieta, sprawdzony catering! dobre jedzonko, na czas, i przede wszystkim jedzonko ma smak a nie jak jedzenie szpitalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Anonim-

jeśli chodzi o Lublin to bardzo polecam wygodnadieta, sprawdzony catering! dobre jedzonko, na czas, i przede wszystkim jedzonko ma smak a nie jak jedzenie szpitalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez jak kolezanka wyzej od wygodnadieta - sa przepyszni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drożdże Yarrowia Lapolityca mają wkroczayć na rynek. Ciekawe czy wejdą.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch miesięcy jestem na cateringu dietetycznym bo często nie mam kiedy ugotować i wiekszość dnia spędzam w biurze 🙂 wybrałam Wygodną Dietę i jestem bardzo zadowolona z obsługi i jakości dań. Warto jeszcze zaznaczyć czego nie napisaliście, że dania powinny być przewożone samochodem chłodnią żeby zachowac łańcuch chłodniczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×