Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takim chłopaku czy może mieć problemy z psychiką

Polecane posty

Gość gość

Dowiedziałam się dzisiaj trochę rzeczy o nim Rodzina jego matki to miejsce awantur, bijatyk, itp. Rodzina jego ojca, to miejsce gdzie każdy miał innego ojca. Poza tym on sam żył wiecznie z awanturującymi się rodzicami, dochodziło między nimi do bijatyk na jego oczach. Poza tym chłopak był prześladowany przez całą podstawówkę i gimnazjum, potem również w technikum. Oprócz tego chłopak miał 3 prace, w jednej pracy krążyły plotki na jego temat że jest gejem, że jest przytrzymany, dogadywano mu. Poza tym z tego co wiem ten chłopak jak był 5letnim dzieckiem został zgwałcony przez znajomego jakiś rodziców. I przyjrzałam się jego zachowaniu, jest jakieś dziwne albo stara się gadać o głupotach, albo się nie odzywa, albo unika ludzi, albo żartuje ale naprawdę widzę jak się czasem denerwuje. I tutaj mam pytanie bo jego rodzice wypominali mu że on się urodził, że życie zmarnowane, praca utracona czy przyjaźń, koleżeństwo lub związek z taką osobą może być ryzykiem. Czy taka osoba może być niebezpieczna dla otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy:jest przytrzmany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×