Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Gość lila111
Elelika - dzieki za pocieszenie :) tak fakt jak patrze na dzieci i ich usmiechy to mnie to mobiluzuje i dodaje pałera !:) Ja okres juz mialam po pologu i byl dlugi i mocny az sie wystraszylam a przy tym strasznie jajnik bolal ale to strasznie myslalam ze umre !! mam nadzieje ze nastepne okresy beda lepsze ! A co do sprzatania to ja jakos tez ogarniam ale przed narodzinami lepiej z tym radzilam teraz juz mniej czasu :) U mnie starszy tez sie wyginal bardziej w jedna strone zwlaszcza glowka i ten mlodszy tez ale juz mniej bo zastosowalam to co ze straszym wiec klade go zazwyczaj jak spi na boku i jak lezy w bujaku badz w luzeczku to zwijam kocyk badz pieluche i popdkladam z boku glowki tak zeby nie mogł jej wyginac w daną strone. A ja mam pytanie zabezpieczacie sie !? jak tak to jaka metoda ? ja biore tab. dla mam karmiacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam dzień mija? My sobie odpoczywamy, mała zasnęła na macie, a ja popijam koktajl truskawkowy :D Lila powiedz coś więcej o tych tabletkach dla mam karmiących, chyba trzeba brać je co do godziny i bardzo bardzo tego pilnować prawda? My na razie prezerwatywy. Ale myślę nad czymś na poźniej. Kiedyś brałam tabletki sylvie20. Miłego popołudnia, mok skarb już sie budzi. Znowu długo nie pospała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elelinka
Uspokoiłyście mnie dziewczyny z tym krwawieniem :) Nie ma co się martwić na zapas. miluskaaa - mąż pomaga na szczęście, oby mu się nie odmieniło :P Choć to ten typ faceta co trzeba mu drukowanymi literami mówić co ma zrobić XD ale nie narzekam. Popijasz koktajl truskawkowy mmmm :D Mi też się marzy ale jednak się powstrzymam. aga nadal ma wysypki i jesli by jej wyszło po truskawakach to bym pewnie nawet nie umiała wychwycić. Ale w przyszłym sezonie sobie odbiore :D Jak się Ali podoba mata? Ja w końcu zamówiłam i mam nadzieję, że będzie po weekendzie. Aga to taki leniuszek i mam nadzieję, że mata ją rozrusza. Zwłaszcza, że leżenie na brzuszku nadal bardzo jej nie odpowiada. Nawet na moim brzuchu się buntuje. Oby mata pomogła XD Jak długo pozwalacie Maleństwom bujać się/spać w leżaczkach bujaczkach? I gdzie układacie dzieci na brzuszku? My mamy wszedzie panele albo płytki i chyba się zaopatrze w jakis dywanik albo co. Śpią wasze dzieci w łóżeczkach? Aga zasypia tylko przy piersi, a przeniesiona do łóżeczka zaraz się wybudza i od nowa zabawa. Zatem ostatnio ciągle śpi z nami :/ Co do zabezpieczenia to pewnie póki co prezerwatywy. Znając siebie pewnie bym zapominała wziąc o konkretnej godzinie. Zresztą ostatnie tabsy jakie brałam koszmarnie niszczyły moje libido. lila napisz coś więcej o tych pigułkach ^^ bardzo restrykcyjnie trzeba przestrzegać godziny zażycia? Ciekawe co u pozostałych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elelinka - my już pożegnałyśmy wszystkie wysypki, jaka ulga!!! Teraz tylko ciemieniucha została. Już jadłam truskawki parę razy i Ali nic nie było :) Co do maty to dopiero teraz zaczyna ją interesować, ale jeszcze bez szału :P Ala spała w leżaczku bujaczku na początku bardzo często, wiem że to niezbyt zdrowe ale podkładałam jej pieluchę flanelową żeby w takim zgięciu nie leżała. Teraz już coraz mniej. Na brzuszku to ją kładę albo na tej macie albo u nas na łóżku. Jeśli chodzi o łóżeczko to śpi ale tylko w nocy :) w ciągu dnia jak zaśnie to albo na kanapie albo w tym leżaczku ale to już rzadkość. Wieczorem zasypia u nas na łóżku bo "ogląda" okno i jakoś to ją uspokaja i jak zaśnie już tak mocno to przenoszę do łóżeczka. W nocy po karmieniu grzecznie w nim zasypia. Dopiero koło 5-6 biorę ją do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wiecie co Wam powiem, kupowałam koper włoski z hipp u mnie w Stokrotce i płaciłam 19 zł. Dziś z koleżanką i z naszymi dzieciaczkami poszłyśmy do rossmana a tam dokładnie ta sama herbatka za 8 zł. Niczym się nie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
CZe dziewczyny a wiec najpierw tabletki :) z pierwszym synem bralam Azalie to tab anty. dla kobiet karmiacych nie robi sie przerwy czyli opakowanie ma 28 tab i jak sie skonczy ostatnia to na nastepny dzien bierze sie juz nowe opakowanie i tak jest z tymi co teraz biore nazwa LIMETIC koncze juz drugie opakowanie i jest ok ja powiem wam ze nie dam rady w gumkach balam bym sie ze zajde w ciaze nie wiem dlaczego !? tak mam juz :) Moj maly lezy na brzuszku na łózku klade go z 2 badz 3 razy po 2-5 min. Spac spi ze mna :) przez cala noc pare razy spal w łózeczku ale wstawalam z 10 razy w nocy wiec zrezygnowalam narazie ;) Tez mam koper dla malego i juz mu podaje ale tylko jak gdzies jade z nim i wiem ze nie wyciagne nagle cycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A co do jedzenia to juz jem prawie wszystko no oprucz kapusty i podobnych takich :) A truskawki jem juz od tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila i ja jakoś niespecjalnie jestem przekonana do prezerwatyw, no ale poki co zdaliśmy się na nie. A odnośnie tabletek dla mam karmiących to na prawde naczytałam się, że trzeba być na prawdę punktualnym żeby były skuteczne... nie wiem czy to prawda czy też nie a przy maluchu czasem może coś wypaść z głowy i boję się, że przypomnę sobie po 10 godz!!! Chociaż może tak źle by nie było ;))) Aluśka już śpi to teraz pora na własne przyjemności, pomaluję paznokcie :) dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos nie dodaje moich odp :( czy ja nie umiem na tej nowej kafeterii?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo wreszcie. to ja SchwEwe, ktorys raz juz sie wypowiedzialam i chcialo mnie trafic jak wszystko na darmo, bo nie dodalo :( Corka rosnie i przybiera na wadze, az dziw bierze ze tak duzo :) z tym pepuszkiem moze i jej nie bolal, ale zrobil sie brzydki gruczolako-wlokniak /jakos tak to nazwali :( / i teraz jestesmy pod opieka szpitala :( czekamy ze sam zniknie i obejdzie sie bez wycinania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej schwEwe !!!!! Fajnie, że mała przybiera na wadze, niech rośnie bo taki okruszek z niej był :) A co do pępka to myślałam, że trochę przesadzasz a tu faktycznie trochę się zapaskudziło, ale pewnie wszystko się pięknie zagoi :) Też miałam parę razy problem z kafeterią. Pisz więcej jak tam mała i jak żyjecie, jeśli będziesz miała czas :) Co u Was dziewczyny? Jak minął wolny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
'miluskaaa' myslalam, ze to tylko ja mam problem z kafeteria, ale jak Ty tez to mi lzej :) Super, ze Twoja coreczka w lozeczku spi, Nasza jakos nie chce :( w ciagu dnia polezy-poglada karuzelke i na tym sie konczy, z reszta moze i ja nie darze do tego, bo lepiej mi w nocy cyca wyjac :) Esterka wazy juz 4,7kg wiec juz klusia :) Jak Twoja corcia sie ma? napewno tez ladniutko rosnie i z dnia na dzien madrzejsza! Fajnie kobietki, ze juz wracacie do spraw przytulania :) u mnie juz koncowka ciapania, mysle wlasnie isc na kontrol i poprosic o tabletki, ale troszke sie boje wlasnie o ta punktualnosc :( Pozdrawiam Was, udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SchwEwe my byłyśmy u lekarza tydzień temu i mała wtedy ważyła 5250 gram :) także też rośnie. A Esterke taka malutka się urodziła więc chyba na prawdę bardzo ładnie przybiera na wadze! A jak często Esterka budzi się w nocy? Ala zazwyczaj raz koło 4. Ale czasami coś jej się przestawi jak np. tej nocy i przed 2 karmienie i po 5. A później poleżała jeszcze w łóżeczku do 8.15 - cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
'miluskaaa' to Wasza Alunia wazy ksiazkowo, zeby moja tym cycaniem Jej nie przegonila :) a lezenia do 8.15 zazdroszcze Wam! Ty z Alusia w brzuszku zawsze bylas porannym ptaszkiem :) wstawania max 2 razy w nocy tez zazdroszcze, bo Esterka to po kapieli przespi 4 godz, a potem to juz co 2godz chce cycac :( od godz5 jest wyspana i ani mysli zmruzyc oczu, mam nadzieje, ze juz niedlugo przespi jak Twoja corunia..marze o tym, a maz jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SchwEwe no pani pediatra mówi, że ładnie przybiera Alicja. Ale ma problemy z kupką od paru dni :( to znaczy już od dawna rzadko robiła ale teraz to już zdecydowaliśmy się na zastosowanie czopka. To widzę, że jeśli chodzi o noce to Twoj mąż łączy się z Tobą w bólu. Mój to nawet nie wie kiedy ja wstaję :P śpi jak kamień. Zastanawiam się co by było jakby musiał zostać z nią sam. Chociaż w sumie Alicja w nocy jest cichutku, ja się budzę jak słyszę że szaleje rękami i nogami. Nie płacze. Na początku to pamiętam, że nawet i 3 razy sie budziła. A teraz raz a od czasu do czasu dwa razy :) My ogólnie to tez zazwyczaj od 6-7 na nogach jesteśmy a w weekend jakoś lubi sobie dłużej pospać jak po ostatnim karmieniu ją biorę do łóżka. Chyba towarzystwo taty tak jej odpowiada :) Mam nadzieję, że jakoś ruszy ten jej brzuszek bo sie martwie. Dziewczyny chyba ciepłego lata w tym roku nie będzie.... jaka u was pogoda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
oj problemy z kupka? wspolczuje :( napewno cierpisz i Ty razem z coreczka :( Nasza znow ma zawsze luzne kupki i w kazdej pieluszce jest niespodzianka :) maz sie smieje, ze ma szybka przemiane a taki pulpecik :) Twojej coruni na 100% pomoze ten czopek! Ty 'miluskaaa' to jestes bohaterka jak tak sama wstajesz! :* ja tez staram sie spac czujnie, ale zawsze jakos obudzenie od placzu zaczyna :( pomimo kropelek na kolke i wzdecia. Alusia naaapewno lubi towarzystwo taty, ale najlepiej Was oboje przy sobie miec :) bo Esterka od poczatki spi z nami i jak przy zasypianiu kogos brakuje to sie 'kokosi' :) Slyszalam wlasnie ze w PL byle jaka pogoda, mam nadzieje, ze na sierpien sie poprawi, bo chcemy te chrzciny wyprawic. Tu jest goraco, az za bardzo i trapia nas potowki... Pozdrawiam Goraco i zeby ta pogoda sie poprawila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostała czopek ale nie cały. 1/3 wczoraj wieczorem i dziś. I coś tam zaczęło się dziać niby ale bez spektakularnych efektów. Nie wiem jak jeszcze mogę jej pomóc... czytałam, że dzieci karmione piersią mogà nie robić kupki kilka dni ale jakoś widzę, że mała by chciała a nie może. No dzisiaj pogoda też niebardzo bo strasznie wiało. Ale i tak zaliczyłyśmy spacer i zakupy. Nabyłam sukienkę :) Jak tam pierwszy dzień taty? Tatusiowie pewnie dumni, że obchodzą pierwszy raz takie święto. Kla się dawno nie odzywała.... Pozdrawiam i miłego wieczoru, ja dam jeszcze małej koperek i za pół godziny kąpiel :) uwielbia to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do tych nocek to Alusia w nocy jest grzeczna i nie jest to jakieś uciążliwe, possie 15 minut i idzie spać. O ile w ciągu dnia potrafi strzelac fochy tak w nocy to aniołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam O jej super te wasze dzieciaczki spia jak aniolki :) moj to od 20 do 6 rano budzi sie minimum 4 razy :( My bylismy juz na bioderkach drugi raz i wszystko ok a w sobote mialam wesele dzieci zostawilam z wujkiem i dwiema ciotkami dwa razy przyjechalam do domu na karmienie i o 1 w nocy wrucilismy i powiem wam ze sie cieszylam ze mialam chwile dla siebie i meza :) fakt troszke sie najezdzilam ale warto bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A moze ktoras z was znajdzie tabelke A nie wiem czy juz sie pytalam o nk czy kazda z was ma ?? BO ja to fb nie mam :( a moze bysmy zrobily jakies konto na nk i tam bysmy sie poznaly ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'miluskaa' i jak tam Alunia dzis? mysle, ze juz lepiej z ta kupka i nastepnym razem juz obejdzie sie bez czopka :( Naprawde zazdroszcze Ci, ze corunia daje Wam pospac :) Mysle, ze Nasza podrosnie i tez bedzie z Niej brac przyklad :) Poki co to lacze sie w bolu z Toba 'lila111'.. Super, ze chociaz na weselu minimum zrelaksowalas sie :) chociaz w glowie napewno mialas mysli 'jak tam dzieciaczki' :) Ja niestety nie mam juz dawno nk, a fb jeszcze nie mam, bo jakos nie mam czasu sie z tym bawic, teraz tym bardziej :) Udanego dnia Mamunie i Dzieciaczki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
to moj wpis :) 'miluskaaa' gratuluje zakupu sukienki! ja nadal marze chocby o nowych spodniach, ale moje zakupy ograniczaja sie do 40min w markecie jak maz wraca z pracy i siedzi, albo spaceruje z Esterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Lila ja nie mam nk już od baaardzo dawna, fejsik jedynie. Fajnie Ci, że poszłaś na wesele, ja też miałam wesele w ten weekend u kuzynki ale nie poszliśmy. Jakbyśmy chcieli to by Ala została z babcią, ale za dużo zachodu z tym mlekiem i ogólnie jakoś nie mieliśmy ochoty. schwEwe no właśnie problemy nada są, nie wiem może ja coś źle jem? :/ Zobaczymy jak dzisiaj dzień się skończy bo póki co nic się nie dzieje, kupiłam sobie jabłka i będę jadła. Chciałabym jej pomóc w miarę możliwości w naturalne sposoby. Może jem za mało błonnika.. Alusi od 3 dni humor dopisuje i jest taka grzeczna i rozgadana, aż dziwne! Jaki rozmiar ubranek noszą wasze dzieciątka? 62 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
'miluskaa' co do tego blonnika nie mam pojecia, bo sama z jedzeniem dopiero teraz zaczelam probowac, bo jak meczyly ja te wzdecia to ograniczylam wszystkie owoce, slodycze, wszelakie przyprawy, nawet sol i pieprz, jadlam jalowy rosol, a mieso i ziemniaki to tylko gotowane, albo na parze, a kupke jaka miala ciapowata to taka ma nadal :( wiec kurcze, z kupka zle, a bez niej jeszcze gorzej..najwazniejsze, zeby sie Nasze malenstwa nie meczyly :( Esterka ma 57cm w ubrankach56 jest jeszcze ok, ale jak goraco to ubieram jej takie 'pajacyki' z krotka nogawka i rekawkiem juz 62, a pampersy jeszcze '2' chociaz juz mysle '3' kupic na Naszego Pulpecika :) Udanego wieczorku Kobietki, bo malenstwa juz pewnie spia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie.... no a mi z kolei polecono żeby jeść więcej owoców i warzyw jak mała nie może kupki zrobić. Serio chyba pojdziemy do pediatry jak nic się nie będzie poprawiało. Alusia to już od jakiegoś czasu chodzi w 62. Ale nie wiem ile ma teraz długości, na szczepieniu pielęgniarka ją źle zmierzyła i wyszło na to, że się skróciła od porodu :D a ja już nie dopytywałam bo przejęta byłam tym szczepieniem bardzo. Te pajace z krotkimi nogawkami to rampersy :) Co do pieluch to też mamy rozmiar 2 i są jak najbardziej ok :) To pewnie zalezy od budowy maluszka. Mamy spory zapas tych dwójek bo dostaliśmy po narodzinach :) A moje maleństwo jeszcze śpi, chyba pogoda tak na nią działa bo za oknem ulewa i nici ze spaceru :( SchwEwe jak pępek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
'miluskaa' dzieki za fachowa nazwe, tu te rampersy to strampler wiec napisalam pajace :) Alusia spi? jaki fajniusi z niej spioszek..daj mi recepte na to! u nas czy slonce czy deszcz to mala bryka. Tu dzis gorac i znow spacerek byl o 19 bo w to grzanie sama sie boje wyjsc :( Juz z Aluni wysoka Laleczka skoro 62 ladnie na niej lezy :) z Esterki to Klusia, a pepuszek nadal nie fajny :( na kazdej wizycie robia zdjecia porownuja i obserwuja-kolejna wizyta za 2 tyg..niby sie nie powieksza to dziadostwo, ale sie tylko uwypukla i tak brzydko to wyglada, bo jeszcze pieluszka po tym lata. Dostalismy Panatenol tylko na zlagodzenie, a tak to czekac obserwowac i oczekiwac decyzji czy usuna czy moze zniknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a co my same zostałyśmy na pokładzie?! gdzie reszta mamusiek?! Receptę na spanie dałabym bardzo chętnie, ale Alusia śpi tylko w nocy bo w dzień to już praktycznie porzuciła spanie :P Taki z niej łobuziak. Dziś spała łącznie może ze 20-30 minut. Była ze mną 3 i pół godziny na zakupach i nawet oka nie zmrużyła! Ale przynajmniej na wieczór ładnie zasnęła. A Ty schwEwe mogłabyś dać receptę na robienie kupek :( Szkoda, że tak to nie działa. Nie wiem co ja źle robię. Strasznie gorąco tam u was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey Dziewczyny <3 Jakoś nie miałam chwili żeby się zebrać i napisać bo jednak trochę mi to zajmuje :P ale czytam na bieżąco co tam u was ^^ miluska- coś się zmieniło u Alusi w sprawie kupki? Niby dzieci na piersi tak naprawdę mogą robić rzadko te kupki ale skoro widzisz, że córa się męczy to pewnie chciałaby częściej. Może modyfikacja diety pomoże? Ja jem sporo jabłek, banany, gotowane albo pieczone mięso i nie jem kupnych słodyczy tylko szarlotkę albo galaretkę. Aga kupki robi takie bardzo luźne tylko, że zielonkawe i dość cuchnące. Więc też nie jetem pewna czy wszytko jest ok:/ Od wczoraj znów jem nabiał i musze patrzeć czy skaza białkowa się objawi czy nie. Oby nie :P Ładnie Alusia śpi :) a w dzień dużo marudzi czy raczej ma dobry humor? Jeśli wytrzymała tyle na zakupach to zuch dziewczyna :D Aga w ciągu dnia to śpi teraz tylko na spacerze. Wieczorem nie może zasnąć ale jak już się uda to też trochę pośpi. Aga nosi między 62 a 64 zależy od ubranka bo rozmiarówki też się trochę różnią. Papmersy stosujemy już 3 bo 2 zaczęły ja uciskać i generalnie zrobiły się za małe. Córa jest wydaje mi się drobna ale długa, ciekawe ile mierzy. Nam w szkole rodzenia mówili, że mamy się nie zdziwić, że dziecko będzie mierzyć mniej niż przy urodzeniu bo różni się to sposobem pomiaru :) Tak więc pielęgniarka prawdopodobnie jednak dobrze zmierzyła Alusię :) schwEwe- nie zamartwiaj się tak tym pępuszkiem <3 skoro Esterka jest pod stałą opieką to na pewno będzie wszytko ok i pępuszek będzie miała ładny :) choć rozumiem, że teraz się tym bardzo niepokoisz. Esterka to klusia powiadasz :D na pewno przesłodka :) ale tego ciepła nie zazdroszczę, wysokie temperatury to masakra. Dziewczyny w co się bawicie ze swoimi maluszkami? Jak się zachowują podczas zabawy? Ja się ciągle martwię tym, że Aga nie uleży na brzuszku i tej główki unosić nie chce :( najlepiej jej na pleckach i w ogóle mało ruchliwa jest, pomacha rączkami, nożkami, ale żeby coś próbować się przekręcać to nie. Życzę przyjemniej niedzieli <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×