Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotne matki to najgorszy sort kobiet

Polecane posty

Gość arj39
piszcie sobie kobiety co chcecie, samotne matki to ścierwo, dno, szmaty, zera. i nauczę tego swojego syna, upewnię się żeby nie musiał odpowiadać za błędy innego faceta, i że nie ma obowiązku utrzymywać żadnego roszczeniowego ścierwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się zakochasz w mężatce z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego oceniasz kobiety tylko pod kątem ich mozliwosci reprodukacyjnych tudziez do zawierania damsko- meskich znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj - niezła patologia z ciebie. Twój syn pewnie podobny, i pewnie wybiera miedzy rozwódkami po 40 a panienkami co w wieku 20 lat maja juz 2 dzieci kazde z innym ojcem, stad ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję wam ograniczonego umysłu. Samotne matki to nie tylko rozwódki albo takie które facet zostawił jak się dowiedział o ciąży. Ja miałam wspaniałego męża, byliśmy dobrym, zgranym małżeństwem, później urodzila nam się córka, która była jego oczkiem w głowie. Ponad rok temu mąż zginął w wypadku. Zostałam sama z niespełna dwuletnim dzieckiem. Nie miałam nawet pracy! Ale za to miałam i mam wsparcie rodziny i przyjaciół bo bym sobie nie potrafiła w obcym mieście... W ciągu dwóch tygodni znalazlam pracę i mieszkanie. Daje sobie radę. Jest ciężko ale idę do przodu, niedługo rozkręcam własny biznes. Czy mnie też nazwiecie szmatą, dnem i s****wem? Czym waszym zdaniem zasłużyłam na takie miano? Bo czytając to co piszecie mam wrażenie że wrzucacie wszystkie samotne matki do jednego worka. Bawi was kiedy możecie zmieszać innych z błotem? Czujecie się lepsi? Nie znacie historii każdej z nas , nic o nas nie wiecie a tak łatwo przychodzi wam ocenianie i wyśmiewanie. Zastanówcie się dwa razy zanim coś takiego napiszecie i sprawicie mu bol. Chciałabym żeby każdy z was choć na jeden dzień zamienił się z samotna matka na obowiązki i czy by dalej twierdził że są nic nie warte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz kopciňsky

Samotne maminki z benkartami to ostatnio plaga w polandzie.zrobia wszystko aby upolowac sobie prywatnego sponsora.ogolnie materialistki I pazerne na obcą kasę.lepiej sie onanizowac jak dawac sie w zwiazek z komarzycami I wampirami energetycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Mateusz kopciňsky napisał:

Samotne maminki z benkartami to ostatnio plaga w polandzie.zrobia wszystko aby upolowac sobie prywatnego sponsora.ogolnie materialistki I pazerne na obcą kasę.lepiej sie onanizowac jak dawac sie w zwiazek z komarzycami I wampirami energetycznymi

Ciebie i tak żadna by nie chciała więc jakąkolwiek kobieta, nawet bez dzieci, nie jest w twoim zasięgu. Kobiety wolą elokwenynych, mądrych, wykształconych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jestem ścierwem, za to jest nim mój były, który od ponad 8 lat ma w dupie swoje dziecko i nawet na rozprawie o odebranie praw rodzicielskich się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ciekawe czy w druga strone to tez dziala...czyli samotny ojciec z dzieckiem tez jest dla was taki atrakcyjny. Czy wolelibyscie takiego i wychowywac jego dziecko czy moze jednak bezdzietnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKkiii

Znam samotna matke - Polke - ma juz dosc duze dziecko;  kobieta ta jest fotografem slubnym w Szkocji, zarabia srednio £55,000 rocznie... ma duze fajne mieszkanie, czesto suepr wakacje wcale nie tylko w Europie ...

taki to 'zly sort' z niej. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sorry, ale dzieciaty partner/partnerka to zawsze gorsza partia. Zawsze jej przeszłość będzie obecna w waszym związku. Nikt nie chce wychowywać cudzego dziecka, no chyba że ktoś jest bezpłodny lub sam jest dzieciatym rozwodnikiem, wtedy taka para ma sens. Ale jeśli ktoś bezdzietny, bez żadnych ciężkich przejść sam się pisze na taki związek to chyba musi mieć jakieś obniżone poczucie własnej wartości. Bierze co dają, bo czuje, na nic lepszego nie ma szans. Może jest gruby i biedny, albo już nie chce mu się szukać dalej i woli mieć taką samotną matkę, która na pewno go nie zostawi, bo potrzebuje wsparcia i tatusia dla dziecka. Albo taka samotna matka ma akurat sporo siana i wtedy opłaca się zaakceptować dzieciaka dla lepszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość KKkiii napisał:

Znam samotna matke - Polke - ma juz dosc duze dziecko;  kobieta ta jest fotografem slubnym w Szkocji, zarabia srednio £55,000 rocznie... ma duze fajne mieszkanie, czesto suepr wakacje wcale nie tylko w Europie ...

taki to 'zly sort' z niej. 😛

No nienajgorszy sort. Na pewno na horyzoncie pojawi się jakiś zakompleksiony nieudacznik i ją przygarnie. On będzie miał pieniążki, ona tatusia i wszyscy będą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość KKkiii napisał:

Znam samotna matke - Polke - ma juz dosc duze dziecko;  kobieta ta jest fotografem slubnym w Szkocji, zarabia srednio £55,000 rocznie... ma duze fajne mieszkanie, czesto suepr wakacje wcale nie tylko w Europie ...

taki to 'zly sort' z niej. 😛

Tu bardziej chodzi o stereotyp. Jak spojrzysz na miasto to co druga jest samotna a chodzi zarozumiala bo jej sie wszystko nalezy alimenty, 500+, miejsce w przedszkolu itd a siedza calymi dniami na plavu  z dziecmi i obgaduja kazdego kto przechodzi. I u mnie 90 % kobiet takich jest. Dlatego tez maja takie zle opinie. Bo normalna kobieta, mimo ze zostala sama to tymbardziej probuje sie wziasc za siebie i zapewnic sobie i dziecku jak najlepszy byt a nie patrzy na wszystkich spod byka chocby to byla nasza wina ze ona jest sama. W przedszkolu u corki damotne matki sir rzucaly ze ich dziecko musi sie dostac bo ona jest samotna... nie dawaja argumentu ze chce znalesc prace lub juz pracuje lecz jestem samotna i mi sie nalezy. I to wszystkich wkurza ich bezczelne zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lepiej byc samotna matka i walczyc o dobro i przyszłosc swoich dzieci niz reszte zycia spedzic np z nierobem , leniem smierdzacym , alkoholikiem czy osoba ktora widzi tylko swoj własny czubek nosa. Dzieci sa najwazniejsze . Samotne matki czesto sa samotnymi z wyboru poniewaz nie chca sie meczyc w zwiazku ktory jednak okazał sie bez przyszłosci . i taka samotna matka ma prawo byc szczesliwa , ma prawo kochac i byc kochana jak i równiez ma prawo na nowo ułozyc sobie zycie . Mezczyzna jesli pokocha taka kobiete to i pokocha jej dziecko jak swoje i bedzie kochał i wychowywał razem z nia , dziecko jest niczemu nie winne i nie jest błedem ani problemem. Jak sie kocha prawdziwie to nic nie stoi na przeszkodzie. Zycie pisze różne scenariusze .  i nienalezy takiej kobiety skreslac czy wyzywac bo nie wiadomo jaką miała historie i co przeszła . a ci co tutaj wyzywają mieszają z błotem szmacą itp to sa osoby niezrównowazone które nigdy nie powinni byc rodzicami , ani nigdy nie powinni miec dzieci . Bo takie osoby nawet nie mają szacunku do własnego siebie a co dopiero do innych . NIGDY NIE WYZYWAJ ANI SIE Z KOGOS NIE WYSMIEWAJ , NIE WYZYWAJ DZIECI OD BACHORÓW  ITP BO NIE WIESZ JAKA CIEBIE PRZYSZŁOSC CZEKA , JAK TOBIE SIE ZYCIE UŁOZY , NIE WIESZ CZY TY TAK SAMO NIE ZOSTANIESZ SAMOTNYM RODZICEM NP Z NIEPEŁNOSPRAWNYM DZIECKIEM ( wtedy spojrzysz na to inaczej i to bedzie kara boska dla ciebie za to co mowisz). TEGO NIE WIESZ , WIEC UGRYZ SIE W JEZYK ZANIM COKOLWIEK POWIESZ I SIE WYPOWIESZ NA TEN TEMAT !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpacianin
Dnia ‎16‎.‎07‎.‎2019 o 11:42, Gość gość napisał:

Lepiej byc samotna matka i walczyc o dobro i przyszłosc swoich dzieci niz reszte zycia spedzic np z nierobem , leniem smierdzacym , alkoholikiem czy osoba ktora widzi tylko swoj własny czubek nosa.

Tak tylko chciałem ci przypomnieć, że sama wybrałaś go na męża (ewentualnie na kiblową zapchajdziurę), więc do kogo pretensje?

 

Dnia ‎16‎.‎07‎.‎2019 o 11:42, Gość gość napisał:

( wtedy spojrzysz na to inaczej i to bedzie kara boska dla ciebie za to co mowisz).

Szpilki w laleczki voo-doo też wbijasz?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia
Dnia 26.08.2018 o 00:26, Gość arj39 napisał:

piszcie sobie kobiety co chcecie, samotne matki to ścierwo, dno, szmaty, zera. i nauczę tego swojego syna, upewnię się żeby nie musiał odpowiadać za błędy innego faceta, i że nie ma obowiązku utrzymywać żadnego roszczeniowego ścierwa.

Wy wszyscy faceci robicie te same bledy, robicie dzieci i wszystko w dupie macie.Nawet przy dzieciach nie pomagacie, bo ze praca i praca. A ścierwa jestes ty, zeby używać takich slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.08.2018 o 00:26, Gość arj39 napisał:

piszcie sobie kobiety co chcecie, samotne matki to ścierwo, dno, szmaty, zera. i nauczę tego swojego syna, upewnię się żeby nie musiał odpowiadać za błędy innego faceta, i że nie ma obowiązku utrzymywać żadnego roszczeniowego ścierwa.

jakiego syna prawiczy stulejarzu w wiecznym friendzonie? idź pograć na kompie i pomóż mamie w kuchni lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×