Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaciążyłam

ginekolodzy LuxMed Warszawa

Polecane posty

Gość zaciazylam
Dzieki za opinie, a do kogo tam chodzilas tj na Chmielnej. Chodzi mi o nazwisko lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mieli dobre USG w przychodni, tak jak ktoś napisał, to by nie trzeba było np. połówkowe USG robić gdzie indziej, lekarzy dobrych w takich przychodni zazwyczaj mało, bo im tam mało płacą...widziałam sporo USG i już wiem jakie są dobre...co do prof.Dębskiego, to ja akurat chodzę do bardzo dobrego lekarza z jego zespołu, który prowadzi prywatną klinikę i ma wypaśne USG, wszystkie USG sam w ciąży robi, precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*prywatną praktykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli coś niepokoi tylko, to się dzwoni najpierw do swojego lekarza, a nie od razu jedzie do szpitala, jak się wyraźnie źle czuje, to się dopiero jedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkllsf
w miare dobrą strategią jest też sprawdzenie opinii dostępnych w Luxmed wszystkich ginekologów w necie, jak są bardzo dobre i dobre, to zazwyczaj to się sprawdza, no przynajmniej u mnie, jak są podzielone, to nie ryzykuje, a jak negatywne to wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam i genetyczne i polowkowe w luxmedzie. Z obu bylam zadowolona. Poza tym gdyby sprzet i specjaliata byl zly to bankowo w 13 tygodniu nie potwierdzilby plci dziecka. W obu ciazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz mocno indywidualną opieką, jak tu ktoś pisała, to na pewno nie w żadnej prywatnej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciążyłam
dziewczyny ja nie piszę, że chcę opiekę bardzo indywidualną. Pytam kobiety, ktore prowadziły w luxmedzie ciąże o opinie oraz o to jakich ginów polecają i tyle. Pozstałe rozważania nie dotycza tematu i sa zbędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cuda wianki tu piszecie, a wiekszość z was i tak prowadzi ciaze na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"widziałam sporo USG i już wiem jakie są dobre" Specjalistka od aparatów usg. Śmieję się w głos. Uwaga, nie prowadziłam ciąży w luxmedzie, wiec nie wiem na jakim sprzęcie pracują. Ale 6 lat temu pracowałam w jednej z firm, która zajmowała się sprzedażą m.in. ultrasonografów. I wiem, że najlepsze zawsze kupowały szpitale. Mało którego lekarza prowadzacego pryw. praktykę stać na zainwestowanie w sprzęt o wartosc***ow. 100 tys. To włąśnie szpitale i prywatne przychodnie kupują drogi i dobry sprzęt. Zdarzaja się pryw. praktyki z dobrym ultrasonografem, ale to nie jest reguła a raczej rzadkośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja napisałam o USG. Skąd wiem, że w LM się nie opłaca robić USG - właśnie od lekarza prowadzącego z LM. Powiedział mi wprost, że jak chcę mieć dobre USG to powinnam robić prywatnie i że jeżeli już w coś mam inwestować w ciąży, to właśnie w USG. Ja się na USG nie znam, ale po co lekarz prowadzący miałby kłamać? I robiłam w Dębski Clinic właśnie. Koszt wcale nie jakiś dramatyczny, bo przecież to tylko 3 razy. U mnie akurat wyszły nieprawidłowości i od razu miałam skierowanie do szpitala. Drugi raz na pewno też bym robiła tam USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, dodam, że mój gin prowadzący od początku proponował (sam) L4, z którego z resztą nie skorzystałam do końca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę, tez mam pakiet i zamierzam tam ciąże prowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja tak nie do końca na temat pisałam o prowadzeniu ciąży typowo prywatnie jeśli chce się mieć indywidualne podejście, ale w dobrej wierze to pisałam ;) Po prostu ja nigdy po lekarz prywatnych i innych nie latałam, nie było potrzeby na szczęście...i dopiero w ciąży zauważyłam jaka jest różnica między ginekologiem w prywatnej przychodni, a takim oczywiście starannie wybranym z prywatną praktyką...właściwie nie da się tego porównać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyta u prof.Dęsbkiego kosztuje 400 zł. a samo USG nie mam pojęcia. ja myślę że można dobre USG taniej zrobić, ok.200 zł, jak to jest faktycznie 400zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo USG to 300zł. Ale jak coś nie tak, to od razu skierowanie do szpitala, albo do poradni, także kobieta nie jest pozostawiona sama sobie. Ja w ciąży miałam 2 takie sytuacje, więc wiem co piszę i nie żałuję, że wydałam trochę kasy u nich, bo bardziej profesjonalnego miejsca chyba w Wawie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze co do USG u Dębskich, to je tam robią też inni ginekolodzy tam zatrudnieni, czy tylko np.dr Dębska? ano tam nam na pewno jest profesjonalnie, tzn. u Dębskich, tylko to już bardziej dla skomplikowanych przypadków... ja mogę też polecić dwóch świetnych ginekologów z zespołu prof. Dębskiego ze szpitala Bielańskiego, którzy mają praktykę w Miński Mazowieckim, dr Maletka i dr Wroczyński, na pewno są bardzo dobrzy, wizyty też nie są tanie, ale i tak sporo tańsze niż u Dębskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*dr Woźniewicz,a nie dr Wroczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że lekarzy jest więcej, ale mi robiła dr Dębska. A to, czy ciąża jest skomplikowana czy nie nie zawsze wiadomo, dlatego właśnie dobre usg jest bardzo ważne. Przeciętny lekarz a przeciętny sprzęcie może coś przeoczyć. 3 główne USG to cena raptem 900zł. Zdecydowanie lepiej wykonać je u Dębskich a prowadzącego mieć za darmo w Luxmedzie, niż chodzić co miesiąc do prywatnego płacąc stówkę i mając praktycznie to samo co w LM oprócz dzwonienia do lekarza po nocach. Poza tym chodząc do LM oszczędza się mnóstwo pieniędzy na badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja się z tobą zgadzam, ale wiesz dla ciebie czy dla mnie 900 zł, to nie jest dużo, ale dla wielu innych osób to jest sporo...ja myślę że połówkowe to szczególnie warto zrobić dobre USG...no ale na pewno są też dobrzy ginelodzy za ok. 200 zł w Warszawie też z dobrym sprzętem, też nie przesadzajmy że tylko Dębscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam do dr Maletki z zespołu prof. Dębskiego i absolutnie się nie zgodzę, że to to samo co np. w LM, tylko dzwonienie po nocach...to świetny lekarz, ma dobre USG, wszystkie i te duże USG w ciąży sam robi, też kieruje do szpitala jak coś nie tak, ma tą dobrą pozycję i przy porodzie też mi sporo pomógł, a badania laboratoryjne robiłam w prywatnej przychodni na pakiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że 900zł to może być dużo, dlatego mówię, że jak już na coś wydawać to lepiej na USG niż na wizyty za 100 co miesiąc u przeciętnego prywatnego. W mojej ciąży też wszystko miało być niby ok, bo wyniki moje super i w ogóle żadnych ciążowych dolegliwości typu cukrzyca czy tarczyca, a na USG wychodziły nieprawidłowości, więc od razu amnio, echo, a na końcu szpital. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale dziecko ciągle było pod kontrolą. A wie ktoś ile kosztuje prowadzenie całej ciąży u Dębskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no chodzenie prywatnie do przypadkowego lekarza w ciąży, to pomyłka..to już lepiej na NFZ, przynajmniej za to się nie płaci. nie wiem ile się płaci za prowadzenie ciąży u Dębskich, przejrzałam stronę pobieżne ale cennika nie znalazłam i to jest niezbyt profesjonalne, tym bardziej że już często nawet prywatne przychodnie mają cennik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale też nie co końca się zgodzę że tyko USG jest najważniejsze w ciąży, owszem jest ważne, ale tez ważny jest stan zdrowia matki, bywają tak różne reakcja lekarz na różne dolegliwości, tzn.dobry lekarz dużo może pomóc matce, no a USG to USG to tylko stan dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak coś się z matką dzieje to lepiej znaleźć dobrego specjalistę. Może faktycznie nie wyraziłam się precyzyjnie. To mnie się nie opłacało chodzić prywatnie bo ze mną wszystko było ok, ale chciałam, żeby dziecko było pod dobrą kontrolą, bo wiedziałam, że USG w LM raczej nie jest najlepsze. Jakbym miała jakieś problemy w ciąży ze sobą to pewnie inaczej bym patrzyła. No ale jeżeli ciąża jest bez powikłań to chodzenie po prywatnych lekarzach jest moim zdaniem zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj usg można wykonać na cito w każdej IP na nfz, wystarczy mały trick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia, genetycznego nikt na cito nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy tak demonizujecie to usg genetyczne to po prostu zwykłe badanie usg z bardziej szczegółową oceną i pomiarami płodu ważne aby je zrobić ale nie trzeba go robić u Bóg wie jakich profesorów położnictwa czy ginekologii i na sprzęcie z najwyższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja się nie zgodze, że nie warto prowadzić ciąże prywatnie, nigdy nie wiadomo kiedy coś złego się zacznie dziać, wtedy dobry lekarz szybko i trafnie reaguje...wiem coś o tym, no i najlepiej też od razu chodzić do pracującego w szpitalu, u mnie nie tylko u mnie, to się nie raz sprawdziło....no ale z drugiej strony czasem w małym miastach nie ma super lekarzy, a NFZ czasem jest jeszcze gorszy, także nie ma wyboru i chodza kobiety do takich średnich, nie mają wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliborska
A może ktoś wypowie się o placówce MR na Myśliborskiej? Chodzi mi o ginekologów oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×