Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaciążyłam

ginekolodzy LuxMed Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Mysliborska, ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadziłam tam ciążę u dr Komara. Na nieskomplikowaną ciążę może być. Nie wiem, jak w przypadku komplikacji. Lekarz robi wszystkie zalecane badania w terminach i nie ma problemu ze zwolnieniem w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliborska
Dzięki za odpowiedź, ja tez jestem do tego doktora Komara umówiona na wizyte. co prawda miałam juz trochę komplikacji w poprzednich ciążach, ale mieszkam niedaleko, więc bede miala blisko na badania. Jak ktos coś wiecej wie to prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Joanna Bonarej Sztaba, przyjmuje w Lux medzie chociaż ja przeniosłam się do prosenu i tam do niej chodzę, jest naprawdę fajną babką, jeśli można tak powiedzieć :) zresztą polecam jej profil na znanylekarz.pl tam jest cała prawda o niej ;) http://www.znanylekarz.pl/joanna-bonarek-sztaba/ginekolog/warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa34
ja korzystam z wiedzy pana dr Witkowskiego, bardzo kompetentny i dobry lekarz, prowadził moją pierwszą ciążę i teraz przeprowadza mnie przez drugą :) przyjmuje w centrum vita medica w Sulejówku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonarek Sztaba! przyjmuje na Postępu, ale ja się przeniosłam z luxmedu, ale chodzę do niej na Płocką. Jest najlepszym ginekologiem jakiego miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulka
Czy któraś z Was prowadziła ciążę u dr.Jacka Szymańskiego (Lux Med Warszawa)? Czy ten lekarz jest rzetelny ? Jestem w 4 miesiącu ciąży-czy mogę liczyć na L4 u niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją ciążę prowadzi dr Iryna Nitefor. Polecam. Miła, kompetentna. Da się z nią normalnie porozmawiać, a nie jak z innymi lekarzami. Jest po prostu ludzka. Zwolnienie bez problemu. Rozumie ludzie problemy. Przyjmuje na Domaniewskiej i na Grójeckiej. Jestem teraz w 39 tygodniu ciąży. Czekamy na poród :). Pani Doktor jest ze mną w kontakcie mailowym, odpowiada na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będęmama
a czy ktoś może polecić ginekologa w lux med w warszawie - interesuje mnie placówka na Domaniewskiej lub aleje jerozolimskie. dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Ewa Kuś i Niedzwiedzka Beata - nie wiem czy nadal przyjmują w tej placówce, ale swego czasu leczyłam się w luxmedzie u tych osób, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miller ewka
Panie doktor nadal przyjmują, a dodatkowo mogę dodać, że korzystam z opieki medycznej LUX MED najczęściej w przychodni na Domaniewskiej i szczerze polecam. Bardzo wysoka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
a polecicie kogoś do prowadzenia ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam raz i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miller ewka
czy masz jakieś konkretne miejsce na mysli jesli chodzi o prowadzenie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość islamstadt
Ewka, a Ty na Domaniewskiej możesz jakiegoś ginekologa polecic? z tego co piszesz widze ze ten oddział jest Twoim ulubionym... jakie masz zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszule CIĄŻOWE, koszule DO KARMIENIA, koszule DO PORODU w cenie od 19,50 PLN! Staniki DO KARMIENIA już od 10 PLN! Szczegóły na www.sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej iść samemu i się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hacienda
właśnie najlepiej pójść samemu, ale z tego co wiem bo parę moich znajomych prowadziło ciążę, właśnie na domaniewskiej to jest to bardzo dobra placówka, godna polecenia, więc chyba nie ma szansy źle trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi tam prowadzili, bardzo miło wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka999
A ja myślałam o skorzystaniu z pakietu medycznego Signum (S7), bo opłaca się tu comiesięcznie składkę, a w zamian masz pełne prowadzenie ciąży i do tego możliwości zarezerwowania wizyt u specjalistów bez kilkumiesięcznych kolejek. Tutaj można coś więcej na ten temat poczytać: http://pakietymedyczne.info.pl/pakiet-srebrny-indywidualny/ Wydaje mi się, że to bardziej się opłaca niż opłacanie każdej wizyty u ginekologa ( a tych może być sporo) i płacenie za wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie macie opinie o lek.med Jacek Szymański? jestem zapisana do niego do LUXMedu na Park Postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesska87
Jestem na początku drugiej ciąży. Pierwszą przechodziłam na kasę chorych i też nie polecam. W porównaniu do koleżanek chodzących prywatnie nie miałam połowy badań. Wtedy też byłam mniej świadoma. Teraz na pewno prywatnie pójdę. Wiele dobrego słyszałam o tej Pani doktor http://medichouse.pl/zespol/tatiana-szymborska/ Zajmuje się też ciążami zagrożonymi więc od razu czuję się bezpieczniej wiedząc że ma doświadczenie. W pierwszej ciąży miałam niewielkie problemy. Lepiej żeby się nie powtórzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errt
Miałam duże problemy z antykoncepcją. W końcu za namową ginekologa z marki http://ginekolog.com zainwestowałam we wkładki Mirena, które działają tylko punktowo, a nie ogólnie. Dzięki temu nie mam też intensywnych krwawień miesięcznych. Cena może wydawac się na początku duża, ale ogólnie się opłaca w komforcie długoterminowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja odką dostałąm z pracy kartę lux medu to bardzo chętnie korzystam z usług, na pewno jest to bardzo wygodne rozwiązanie. zimą jak w szpitalach były mega kolejki i trudno było się dostać do lekarza to ja mogłam sobie zamówić wizytę do domu. zupełnie inna opieka i zupełnie inne podejście do pacjenta. państwowa służba zdrowia to u nas porażka, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka33
W warszawskim szpitalu Lux-Medu mooge polecić panią dr Małgorzate Jędrzejczyk. Bardzo dobry ginekolog, położnik ze specjalizacją z endokrynologiii. Mialam hormonalne problemy w ciazy i pani doktor bardzo nam pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
ja prowadziłam 1 ciaże u dr Kostrzewy Jacka on przyjmuje w kilku luxmedach na św Barbary, Belgradzkiej, Jana Pawła , Ale Stanów. Specyficzny ale baaardzo dobry. Koleżance znalazł guza manualnie którego nie widziało USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×