Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaciążyłam

ginekolodzy LuxMed Warszawa

Polecane posty

Gość grymałka
ja ogólnie mam wrażenie, że w lux medzie mają naprawdę bardzo dobrych specjalistów. sama byłam na kilku konsultacjach z różnymi problmami i zawsze wracałam zadowolona, więc jak się zastanawiacie to wato zastanowić się nad lux medem właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Jana Pawla II dr Janik robi USG przy kazdej wizycie. Pracowal w szpitalu na Inflanckiej i prowadzi juz moja 3 ciaze. Pierwsza byla zagrozona. Nie moge narzekac. Dodatkowo daje mi skierowania na usg zgodnie z karta ciazy. I mowi gdzie najlepiej pojsc bo jest dobry sprzet. Po za tym mam jego prywatny numer jakby cos sie dzialo. Ale przez 3 ciaze ani razu z noego nieskorzystalam. Bo co lekarz mi pomoze przez telefon? Zreszta dla mnie dobry sprzet nic nie znaczy... Chodze tez od czasu do czasu do lekarza prywatnie i odtatnio pytalam go o usg 3d. Powiedzial ze to bajer dla rodzicow i nie ma zadnego medycznego znaczenia. Tak zeby z rodzicow doic kase. A lekarz zobaczy to co ma zobaczyc na lepszym czy gorszym usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod względem jakości opieki medycznej to polecam centrum CC ( www.cityclinic.pl ). Mają placówkę przy ul. Popularnej, to są Włochy o ile nic nie mylę. Jeżdżę tutaj do ginekologa. Nigdy nie ma problemów z rezerwacją wizyty, można sobie dograć godzinę do swojego planu dnia. Warunki na miejscu komfortowe, jak jestem czasami z mężem, to ma gdzie na mnie zaczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaska
ja całą ciąże prowadziłam w lux medzie, rewelacyjna opieka, byłam zadowolona z jakości obsługi, z resztą już wcześniej byłam bo całą rodzinę objęłam tym ubezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Kuś. Problem tylko z terminami ale wystarczy sie tam dostać raz i potem zawsze jakoś się można umowic ( bezpośrednio w placówce ) albo przyjmuje dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat prowadziłam ciąże u lekarza na Mysliborskiej. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z obsługi i takiej dostępności. Uważam ze to naprawdę super pakiet i warto pomyslec jesli nie wiecie co wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej- reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o mnie to jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak profesjonalnie podchodzi sie do pacjenta - w szpitalu Elbląska przy Szamockiej. Naprawde godne polecenia miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam portal pacjenta. To najlepsze rozwiązanie jesli chodzi o szybkie umówienie sie na wizyte do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryszja23
Dzięki temu, że można samodzielnie umawiać wizyty przez portal pacjenta jest znacznie łatwiej, do tego sprawdzanie wyników online i chat z lekarzami - dla mnie duży plus, bo nie zawsze potrzebuje jechac na wizyte, a moge dopytać online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killima
no ja wlasnie zrezygonowałam z Luxmedu bo kolejki do ginekologa były strasznie długie. no i trafiłam do Boramedu - no i teraz jestem mega zadowolona!ale moze coś się zmieniło juz na plus w Luxmedzie....oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wykupić sobie pakiet medyczny w LuxMed. Powiem szczerze z własnego doświadczenia ze nie bedziesz miec problemów z tym aby dostać sie do specjalisty i chociazby na takie badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba powiedzieć ze portal pacjenta to faktycznei mega dobre i rozsądne rozwiazanie i ja też jestem jak najbardziej za...Zawsze wygodniej jest w ten sposób umówic sie od lekarza. I wiecie ze mozna teraz umówić sie na taka wizytę mobilnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tottos
no tak, wygodne ale np dla mnie terminy wizyt są długie. Wole iść do Boramedu gdzie mam pewność i komfort! no i właściwie wizyta z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Prowadziłam ciążę w Lux Medzie i nie mogłam wybrać lepszego miejsca. Opiekę miałam najlepszą na świecie, a w ramach abonamentu mogłam się zapisywać na wizyty przez Portal Pacjenta, który jest bardzo wygodnym narzędziem online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiass
ja chodzę do Boramedu - moim zdaniem profesjonalna opieka i doskonali specjaliści to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogzo
no ja z Boramedu jestem bardzo zadowolona. i uważam ze jest to jedno z lepszych miejsc do prowadzenia ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×