Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PytającaAutorka

pierwsza ciąża długie starania czy drugi raz też

Polecane posty

Gość gość
pierwsze dziecko prawie rok niestety poroniłam:( druga ciąża w 4 cyklu po stracie a 1 starań syna ma już 4 lata:) trzecia 1 cykl starań obecnie 17 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, my o pierwsze dziecko 11 cykli, udalo sie dopiero po monitoringu cyklu i na bromergonie, drugie udalo nam sie splodzic w 2 cyklu, kiedy powrocila plodnosc po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytającaAutorka
Czyli jednak coś w tym jest :) Zdrówka dla synka i spokojnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytającaAutorka
Dziękuję, przy takiej dawce dobrych wiadomości wraca nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, ja sobie tego nie wyobrażam sama zachodzę tak jakby na pstryknięcie palcem właśnie zaczynam trzeci trymestr 3 ciąży w którą zaszłam tak jak w poprzednich w pierwszym cyklu starań, ba nawet nie cyklu a dniu, bo ostatnim razem współżycie było jednorazowe podczas dni płodnych... Mimo, że miałam problemy z hormonami i zabiegi ginekologiczne itp. a mąż jest przepracowany i nie dba o formę ani o dietę. Teoretycznie my też moglibyśmy mieć problem z zajściem. To jest strasznie niesprawiedliwe, że nie można mieć czegoś co naturalnie nam sie tak jakby należy. Może w drugą ciążę łatwiej jest zajść bo większość par już nie walczy tak jak o pierwszą i nie martwią się aż tak niepowodzeniem jak wczesniej- nie ma tzw "blokady" swoją drogą nie lubię tego słowa w kontekście ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z 19:16:52 dzięki, przywracasz mi wiarę w ludzi :) my staramy się już kilka dobrych lat, ani razu nie byłam w ciąży, na początku wszystko na luzie, potem badania i wyszło niestety skąd mamy problemy. Problem usunięty (laparoskopia, likwidacja zrostów, torbieli itp. - mam endometriozę) a w ciąży dalej nie jestem. Dziękuję za napisanie, że to jest jednak niesprawiedliwe :) bo tak jest :) i że też nie lubisz słowa blokada :D bo ja też tego nie cierpię. PS żeby wyjaśnić, na początku nasze starania to był po prostu seks bez zabezpieczeń totalnie na luzie, ale potem jak po paru latach w ciążę dalej nie zachodziłam to zaczęliśmy się zastanawiać czy wszystko jest ok, dlatego na sformułowanie "blokada" i "za bardzo chcecie" reaguję alergicznie :D w temacie głównym się nie wypowiem, bo nie byłam nigdy w ciąży... ale życzę Wam wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytającaAutorka
Sisi życzę Ci, żeby szybko udało Ci się zajśc w ciążę. Gościu, idalenie wszystko ujęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytającaAutorka
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumnamama

Staraliśmy się o dziecko 6 lat już naprawdę nie wierzyłam że mogę być mama ..A dziś moja kruszynka ma 3 lata!  Od kilku dni staramy się o kolejne bardzo boję się że znowu będę czekać latami A czas ucieka 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×