Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DOM WESELNY CHECHŁO

Polecane posty

Gość gość

W tym roku wychodzę za mąż i wraz z narzeczonym od dłuższego czasu poszukujemy odpowiedniej (co do wielkości) sali w okolicach Jaworzna. Jak na razie na pierwszym miejscu jest dom weselny CHECHŁO ale nie słyszałam ŻADNYCH opinii na ten temat. Czy ktoś tam był? robił imprezę? miał okazję tam się bawić i próbować jedzenia? proszę o jakiekolwiek podpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0000
co prawda temat ze stycznia, ale moze komus pomoze moja odpowiedz. Mialam tam swoje wesele calkiem niedawno i z czystym sercem polecam ten lokal. Bardzo fajna obsluga, swietne jedzenie, wlasciciele w porzadku. Co prawda brakowalo mi kontaktu fizycznego (jakkolwiek to zabrzmi) z pania wlascicielka, bo wszystko dogadywane bylo przez emaile i telefon, ale nie bylo zadnej wtopy i wszystko tak jak bylo zaplanowane. Tak wiec z czystym sercem polecam Chechlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucio

Mieliśmy dość małe wesele bo na 70 osób, dlatego wybraliśmy salę bankietową w Czerwionce-Leszczynach w Białym DOmu, jak dla mnie to najładniejsza sala w hotelu. Goście byli zachwyceni naszą salą, głównie ze względu na to że było wyjście na taras a tam był widok na piękne zielone tereny. Jeśli chodzi o jedzenie to wraz z mężem jesteśmy z niego zadowoleni 🙂 posiłki smaczne i wydane na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×