Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksisxxxx

Czy jest coś ze mna nie tak

Polecane posty

Gość Aleksisxxxx

Denerwuje mnie to ze mój chłopak polubi jakiejś innej dziewczynie zdjęcie na fb i robię mu o to wyrzuty . Na imprezie tańczymy ale on również chce zatańczyć z jego koleżankami a ja mówię ze jeśli bd tańczył z innymi to nie chce go znać . Pyta się czy może jechać w męskim gronie na imprezie to ja od razu go oskarżam ze chce się k***ić. Jest u kolegi i tam nie ma dziewczyn ( Tylko jedna z chłopakiem ) to ja zawsze myślę ze są i go wyzywam Czy jest coś ze mną nie tak? co mam ze sobą robić żeby nie być zazdrosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha lina
a dlaczego tak robisz, nie masz do niego zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę więcej zaufania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieć zaufanie jak nie będziesz go miała to nie daje wam dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisxxxx
mam zaufanie ale jak on może tańczyć z inną co prawda jedną czy dwie piosenki ale mnie roznosi i wyzywam od k****arzy czasami jeszcze uderze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha lina
to niestety jest z toba cos nie tak. jesli masz aufanie a tak sie zachowujesz. pewnie od ciebie odejdzie za jakis czas, nie wytrzyma tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko bądź szczera i powied
Wpadasz w panikę, gdy nie odpowie od razu na wiadomość? Codziennie boisz się, że już poznał kogoś, dla kogo Cię zostawi? Boisz się, że to się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisxxxx
często się kłucimy i on mówi ze nie może już wytrzymać mojego zachowania bo nie może nigdzie jechać iść zatańczyć i że czuje się jak w więzieniu. Bo ja go tylko bije wyzywam jak coś nie jest po mojej myśli . Jak mam to ratować co mam zminić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisxxxx
Autorko bądź szczera i powied. Tak boje sie ze jak pojedzie z kumplami na dyskotekę to jak tańczy z inną to myślę ze może mnie zdradzić pocałować sie albo coś chociaż wiem ze tego by nie zrobił ale w nerwach to wyzwę i jak napisał jadę z kolegami na imprezę to ja odp a to jedz i pierdul sie :( wiem ze to było złe bo sie obraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mim by taka dziewczyna nie przeszkadzała. Być może daje c***owody do zazdrości. Być może nie daje odczuć, że cię kocha i chce tylko ciebie. W tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisxxxx
Ja tez jeżdżę z koleżankami na dyskoteki ale ja to potańczę sobie z innymi chłopakami i tyle nie wymieniam sie nr a u ng nw dlaczego wyobrażam sobie ze on coś tam robi nie mogę sie pozbyć tego. Ale uważam ze on nie powinien jeździć pomimo to ze bardzo lubi tańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj z toba zerwie albo Cie zdradzi bo skoro go oskarzasz to co sie tak naprawde zmieni? teraz nic nie ma na sumieniu a dostaje to lepiej jednak juz cos miec....Jesli sie nie zmienisz on znajdzie taka kobiete ktora go zrozumie a sama pchasz go w ramiona innej tym dziecinnymz achowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile Ty masz lat 17?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisxxxx
To uważacie ze powinnam mu pozwolić jechać na impreze czy zatańczyć z inna koleżanką kilka piosenek ? Może i go pcham w ramiona innych ale sama nw co mam zrobić żeby nie być tak zazdrosną ? Wiem ze jeśli sie nie zmienie to bd koniec bo to fajny ale nieśmiały , delikatny i wrażliwy chłopak . Jak mu pow ze jest beznadziejny i wg do niczego to miał świeczki w oczach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisxxxx
ja 18 w tym roku 19 on w tym roku 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość05
To się nazywa CHORA MIŁOŚĆ i nie daje wam większych szans na długi związek. Pozna fajniejszą i milszą dziewczynę, która da mu więcej swobody i zaufania i Cię zostawi. Zresztą zachowujesz się jakbyś była jeszcze bardzo młoda i niedoświadczona jeśli chodzi o związki. Jeśli nie chcesz, żeby tańczył z innymi dziewczynami to mu to powiedz, ale ty sama tego wtedy też nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisxxxx
mówi mi ze jestem najważniejsza i mnie kocha ale mi się wydaje ze to nie prawda jak potrafi zatańczyć z inną . Jednak chłopak to chłopak może sie skusić ja chodż tańcze to nawet nie wymieniam sie nr tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisxxxx
tak bo nie miałam wcześniej żadnego poważnego związku . Mówiłam mu ze nie życzę sobie żeby tańczył z innymi to pow zebym nie zachowywała sie tak bo ze zatańczy to nie znaczy ze zaraz ma sie całować czy w łóżku lądować tak jak ja go o to oskarżam. Może to jest spowodowane ze ja nie umiem tańczyć i troszkę ze mną sie meczy w tańcu ale nigdy mi tego nie pow ale ja to sama czuje. on bardzo dobrze tańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie tak samo. nie chodziy na imprezy bo ja nie moge tanczyc z innym a on z inna, jezeli idzie z kolegami to tylko z kolegami jak jest jakiegos kolegi dziewczyna to on wraca do domu. ja nie rozmawiam nie pisze z innymi chlopakami a on z dziewczynami. po co pchac do w nnej ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha lina
zastaow sie nad swoim postepowaniem. naprawde mozesz doprowadzic do rozpau zwiazku, daj mu troche wolnosci bo go stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość05
Taniec, nie jest taki zły, a szczególnie z chłopakiem którego się kocha. Włącz w domu muzykę i poproś, żeby Cię trochę podszkolił, bo chcesz, żeby następnym razem tańczył tylko z tobą. A może......zapisz się na kurs tańca, weź koleżankę będzie wam raźniej, złapiesz bakcyla i będziesz w tedy wywijała na parkiecie, a on już nie spojrzy na żadną inną, tylko na Ciebie..........!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes od niego uzalezniona sama masz kompleksy i mala wiare w siebie. ja mialam podobnie moj zwiazek prawie sie rozpadl....bo bylam ciagle zazdrosna i obwinialam faceta... ale postanowilam dac sobie spokoj zajac sie soba nie sprawdzac mu kom stalam sie dla neigo bardziej atrakcyjna bo mialam swoje zycie nie ingerowalam zbytnio w jego. to on przychodzil pytal sie o zgode i wolal potem ze mna siedziec niz nawet gdzies isc. niedawno mi sie oswiadczyl, Musisz sie zmienic bo cie zuci a ty sie tak nie zachowuj bo on mysli ze go nie kochasz i czuje ze ejst nbeznadziejny i zawodzi jako facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i masz racje nie powinnam az być taka zazdrosna . Co mam robić żeby znowu pokazać ze go kocham i to co mówiłam nie było prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisxxxx
żle robie ale teraz chce się zmienić i udowodnić ze nie jestem taka zazdrosna . Co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisvvv
Jaki jest typ fajniej dziewczyny chciała bym nią być ? Bo nie jestetem bije go po twarzy wyzywam a potem przepraszam ale tak go kocham lubię z nim siedzieć i wg i cenie to ze mi on wybacza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym miala do faceta pretensje gdyby tanczyl z innymi. albo ty albo inne. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisxxxx
w sumie racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusz

jesli urodzilas sie po 1990 roku to nic ci juz nie pomoze, te generacje wzwyz to patole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×