Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ave Marja

Podróż poślubna Tajlandia z Rainbow Tours

Polecane posty

Gość gość
Polecam najpierw zapoznać się z ofertą Itaki i pozostałych biur, bo Rainbow Tours ma wiele zdecydowanie mniej atrakcyjnych ofert, mimo że na pierwszy rzut oka trudno znaleźć różnicę, to w innych biurach możecie się targować i cenę wam obniżą, tak że wyjdzie taniej, niż w Rainbow Tours.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginka
Czy ja wiem - to chyba kwestia dobrego wyboru, czasem kalkulacji, a czasem może przypadku. Z mojego doświadczenia wynika, że w R. bardzo opłacają się firsty z wieloma gwarancjami, albo lasty takie na 2-3 dni przed wylotem. Często z nimi jeżdżę i jestem też już przyzwyczajona do dobrych standardów, które otrzymuję w zamian za cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafasse
Akurat na podróż poślubną to polecam Bali - objazdówka i wypoczynek pół na pół. Cudo, idealny na romantyczny pobyt w raju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajowie jak najbardziej oplakuja krola jednakze zycie toczy sie dalej i nie ma tutaj znaczacych zmian, warto rowniez samemu zapoznac sie z oferta lokalnych biur podrozy i przewodnikow. Osobiscie polecam przewodnik oraz wycieczki po Krabi bo jest to miejsce piekne i urokliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzuzia
Zgadzam się co do Bali jako poślubnej destynacji. Tak się składa, że też byliśmy z Rainbow w hotelu o nazwie Ayodya, który polecam bo jest to niesamowite miejsce, w przepięknym stylu, pięknie położone. Można jechać na objazd po Bali albo kupować wycieczki fakultatywne, ale to co ja osobiście polecam do wynająć skuter albo dwa (jest to naprawdę tanie) i przejechać się samemu po wyspie. Niesamowita frajda i niezapomniane chwile. I nie omijajcie świątyń bo są to naprawdę niezwykłe miejsca, gdzie można np. zażyć kąpieli rytualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie byłam na urlopie z Rainbow Tours i pewnie uważacie, że jestem gorsza, bo skorzystałam z usług Itaki? Napiszcie szczerze. Ale Itaka tańsza była i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinkia
Po prostu ten wątek dotyczy Rainbow i tutaj piszemy, co w ich wycieczkach jest najfajniejsze :) moze nie zawsze sa one najtansze, ale mają wiele innych zalet i sa ogólnie pewne i ciekawie skomponowane - jest o czym opowiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie można nie porównywać Rainbow Tours i innymi biurami, a to biuro na tle konkurencji wypada bardzo blado. Przecież jeśli ktoś jedzie na wycieczkę za kilka, czy kilkanaście tysięcy złotych, to chyba powinien sprawdzić, że u konkurencji za to samo, bo ten sam hotel i ten sam samolot może zapłacić czasem i dwa trzy tysiące mniej. Rainbow Tours daj***ardzo duże prowizje swoim lokalnych przedstawicielom i dlatego ma bardzo niekonkurencyjne ceny na rynku. Sama jeździłam z Itaki, i z innych biur, bo zawsze Rainbow Tours wychodził najdrożej. Teraz już kupuję przez niemieckie biura sam pobyt w hotelu, a bilety na samolot wcześniej załatwiam indywidualnie i potrafi wyjść o połowę taniej, za to samo, co oferuje Rainbow Tours.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regentka
Nie porównuj samoorganizowanej wycieczki z wyjazdem z biura podróży, to po pierwsze. Chociaż moim zdaniem ciężko sobie zorganizować wyjazd do Tajlandii w takim standardzie i za cenę niższą niż w biurze podróży. A co do Rainbow, przeglądnij sobie ceny i poszperaj w artykułach, w których przedstawione są statystyki dotyczące cen w biurach, Rainbow wypada najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rezydentko, myśmy byli z travelplanet, bo było najkorzystniej. Ja porównuję ceny przed każdym urlopem i jakoś wiele biur zawsze wypada korzystniej, niż Rainbow Tours. Ja wiem, że tobie płacą za reklamę tego konkretnego biura na tym forum, dlatego wątek ciągniesz, ale porównaj traveligo czy travelplanet, a nawet Itaka mają dużo tańsze oferty, niż Rainbow Tours. Różnica jest naprawdę bardzo duża. I dotyczy to tych samych wyjazdów, tym samym samolotem, do tych samych hoteli, z tym samym wyżywieniem. Po prostu Rainbow Tours jest drogim biurem i opłaci się poszukać innej oferty, bo będzie korzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objechałam kawał Tajlandii samodzielnie i nie korzystałam z żadnego biura podróży. Koszt 3 tygoniowej wyprawy wyniósł mnie mniej niż 6 tys. w tym 6 przelotów po Tajlandii i podróż do Siem Reap w Kambodźy. Jeśli ktoś lubi siedzieć w jednym miejscu, to jego sprawa, ale uważam, że szkoda lecieć przez pół świata tylko po to, żeby zobaczyć tylko najbliższe okolice hotelu, a nie prawdziwe uliczne życie. Wycieczki fakultatywne są mało poznawcze - nie mam ochoty latać z wywalonym językiem od jednego punktu sprzedaży pamiątek w którym przewodnicy mają układy do innego. Zazwyczaj jest jedna fajna rzecz, a reszta to zapchajdziury. Zatrzymywałam się w bardzo różnych hotelach. m.in. w tym: http://www.thesmallhotelgroup.com/krabi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PółnaPół
Gościu - nie każdemu chce się samemu organizować wyjazd, nie każdy ma też na to czas. Wiele biur, w tym też Rainbow ma przecież wycieczki gdzie objazd połączony jest z wypoczynkiem, więc można objechać i zwiedzić to co w Tajlandii najpiękniejsze i najznamienitsze, a potem odpoczywać przez tydzień na najpiękniejszych plażach na ziemi. Nie po to jedzie się do kraju, gdzie są najpiękniejsze plaże na świecie, aby jeździć od miasta do miasta bez wytchnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mało widziałaś, skoro twierdzisz, że w Tajlandii są najpiękniejsze plaże na świecie. Bo gdybyś powiedziała, że Tajlandia to największy dom publiczny na świecie, to rację byś z pewnością miała. Wszędzie sapiący Niemcy, szukający sobie młodych Tajek do małżeństwa. Byłam raz w Tajlandii i uważam, że o jeden raz za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PółnaPół
gościu - co kto lubi i wszystko zależy od tego gdzie się jest. Ja osobiście pokochałam Tajlandię, to, że prostytucja kwitnie jest to element folkloru tamtejszego, można to akceptować albo nie. Jato akceptuję. Ponadto sam koncept trzeciej płci jest fascynujący. Jedzenie, kultura, umiłowanie rodziny królewskiej, jest to coś niesamowitego. A plaże na Phuket, Ko Lancie, Ko Phi Phi i Ko Pu to rewelacja, a przy tak długiej linii brzegowej da się znaleźć plaże niemalże puste. Pokaż mi piękniejsze plaże to Cię ozłocę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukietyzbroszekpl
jakby byl potrzebny bukiet slubny który przetrwa podróz samolotem to zapraszam www.bukietyzbroszek.pl :) a Tajki sa faktycznie śliczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajki też, gorzej ja się Ladyboy trafi. Chociaż? Para w podróży poślubnej może wynająć takiego. On się będzie fascynował jego biustem, a one jego penisem. On się w końcu spuści pomiędzy wyhodowane hormonami piersi, a ona nadzieje na to, co ślicznemu lejdibojkowi rosło od urodzenia. Z Tajlandii przywiozłam bakterię, z którą dopiero w instytucie chorób tropikalnych w Gdyni sobie potrafili poradzić. Ale przez dwa lata myślałam, że szybko umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fascynatka Tolkiena
Przepiękny objazd po północnej - moim zdaniem ciekawszej - części Tajlandii. Polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam firmy Rainbow Tours.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajowie nie znają papieru toaletowego. W toaletach jest coś w rodzaju konewki z wodą, którą obmywają sobie okolice otworu wydalniczego. Robią to przy pomocy lewej ręki, bo prawa służy do jedzenia i powinna być czysta. Do przygotowania posiłku w restauracjach są używane oczywiście obie ręce. Jak chcecie załapać choróbsko, to jedźcie do Tajlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saseta84
Co za głupota, większej nie słyszałam! Tajowie są czystsi od nas, w kiblach jest zarówno papier jak i coś w rodzaju bidetu do podmywania się. Zawsze jest też mydło! Siedziałam w Tajlandii pół roku i nie miałam problemu z układem pokarmowym ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z Rainbow Tours w Grecji i mam dość zatrudnianych przez to biuro rezydentek. Potrafią jedynie sprzedać dwa razy droższą, niż u konkurencji wycieczkę, a jak są potrzebne, bo potrzebny jest lekarz, to telefon milczy, żadnej pomocy. Już nigdy nigdzie z Rainbow Tours nie pojadę. Z każdym innym biurem, ale nie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madellinna
Mamy różne doświadczenia widocznie, ja akurat mam dwa z Rainbow, których nie zapomnę do końca życia. Obie na objazdówkach. Pierwsza rzecz - 2014 rok w Wietnamie. Pewna pani wyjątkowo ciężko przechodziła grypę żołądkową. Gdy było naprawdę źle, nasz pilot wziął ją na ręce i dosłownie zaniósł do szpitala. Na szczęście okazało się, jak już powiedziałam, że to ciężki przypadek grypy żołądkowej, więc pani dość szybko została wypisana. W każdym razie postawa pilota wspaniała. Drugi raz - objazd po północnej części Włoch. Smart wpadł w poślizg i wbił się w nasz autobus. Wina faceta z osobówki, przeżył, trafił do szpitala. Nam - grupie z Rainbow- nic się nie stało, jednak autobus nie był zdatny do dalszej jazdy, więc musieliśmy poczekać na następny. Już po godzinie podjechał, więc nie było dużo czekania, natomiast było chłodno, więc nasza pilotka zadzwoniła do znajomej Włoszki, mieszkającej w okolicy, aby przywiozła nam kilka termosów z herbatą. Przepiękny gest! Dlatego nie zgodzę się z powyższą opinią, wiadomo są różne doświadczenia, ale moje były zawsze dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fudrynna
Tajlandia rewelacja, chyba najlepsze miejsce pod słońcem na podróż poślubną! Sami byliśmy i to była piękna przygoda! Właśnie z Rainbow, tylko, że sam wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam firmy Rainbow Tours.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia Loska
Moim wielkim marzeniem jest lecieć do Tajlandii! My swoją podróż poślubną spędziliśmy w Cancun kilka lat temu, wyjazd z resztą też organizowany z Rainbow. Mieliśmy piękny czas, nurkowaliśmy w cenotach i piliśmy tequile. Może na 5 rocznicę warto zrobić poprawiny, tylko, że w drugiej części świata? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w podróży poślubnej poleciałam z Rainbow Tours rakietą na księżyc. I wyobraźcie sobie, lądujemy, a tam rezydentka z Rainbow Tours mówi nam, że właśnie zmienili nam hotel, co w firmie Rainbow Tours zdarza się czasem i musimy wracać na ziemię do Tajlandii. I lecieliśmy dłuuuuuugo, bo pilot czarterowanej rakiety oszczędzał paliwo, aha, jedzenia żadnego też nie dostaliśmy, bo przecież nyłoby to za drogie przy takiej wyprawie. Dlatego tęsknię za firmą Rainbow Tours, wykupię u nich wczasy na Jowiszu, ciekawe, gdzie mnie wtedy zawiozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaistara
Gościu ale bredzisz. Zastanawiam się dlaczego ludzie czasem tak strasznie narzekają. Przecież w większości sytuacji nie ma nawet na co. Jakaś forma autoterapii chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nikt nie lubi nachalnej reklamy. Jeśli w ramach reklamy ktoś wypisuje bzdury, to niektórzy lubią sprowadzić go na ziemię. Przecież wyszukiwarki całe zdanie będą wyświetlać. I jeśli ktoś napisze dla przykładu, że nie poleca firmy, która w ten sposób się reklamuje, to słowa nie polecam dokleją się do nazwy firmy, jaka zostanie w wyszukiwarce wyświetlona. Ot pozycjonowanie stron czasem może przynieść odwrotny efekt od zamierzonego. Firma wyświetli się na pierwszej stronie w wyszukiwarce, ale ze złą opinią. Bo pozycjonować stronę trzeba umieć, założyciel tego wątku najzwyczajniej na tzw. szeptanej reklamie, poprzez fikcyjną dyskusję na forach się nie zna. I wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×