Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ave Marja

Podróż poślubna Tajlandia z Rainbow Tours

Polecane posty

Gość gość
A ja chcę na sam wypoczynek na którąś z wysp tajskich i czym więcej czytam tym mniej wiem. Zależy mi na miejscu bez szalonych full moon party, a raczej na pięknie plaż i przyrody, dobrym jedzeniu i ogólnym chilloucie. O każdej z wysp jest tysiąc opinii, wszystkie podzielone, także wśród naszych znajomych. Pomóżcie. Najlepiej jeśli ktoś ma jakiś fajny, romantyczny hotel do polecenia, najlepiej z oferty rainbow, bo jesteśmy stałymi klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckie_ee
Koh Samet polecam zdecydowanie! Wyspa jest moją ulubioną w Tajlandii, a to głównie dlatego, że nie ma tam takiego ścisku i tłoku, backpacersów, imprez i hałasu jak na wielu innych, np. Koh Lanta. Byłam tam w hotelu Sai Kaew Premier z biurem Rainbow i polecam to miejsce, kameralne, mało tłoczne, zdarzało się nawet, że na basenie byliśmy sami, dodatkowo przepiękne ogrody i rajska plaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam inne biura. Itaka, Neckermann. Za to samo płacisz dużo mniej. I hotele mają lepsze, niż Rainbow Tours.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się z Tobą w ogóle nie zgodzę. Ceny czołowych biur podróży są do siebie bardzo zbliżone. Oczywiście są różnice, bo jedno biuro zrobi promocję na ten kierunek, a inne na inny. Tak więc każdy patrzy po kierunku albo jest przywiązany do biura bo wypracowało sobie dobry wizerunek w oczach klienta. Jeżdżę z Rainbow bo lubię, ale to nie znaczy że nie patrzę też na ceny innych biur. A cena jest jednak dla mnie podstawowym kryterium, więc gdyby było jak mówisz to bym jeździła tylko z Itaką i Nekermanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to jesteś spamerem, uprawiającym szeptaną reklamę dla firmy Rainbow Tours. Ale masz rację, trzeba szukać na jaki kierunek, wy mówicie destynację, biuro ma ciekawe oferty. Bo Neckerman na przykład zawsze ma lepsze pokoje od Rainbow Tours.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, nie mam nic wspólnego z Rainbow, oprócz tego, że jestem ich wieloletnią klientką i wracam bo jestem zadowolona, tak jak od lat kupuję komputery Dell i telefony Huawei. Myślę natomiast, że ty próbujesz z jakiegoś powodu zrobić Rainbow antyreklamę. Nie wiem czy Neckermann ma lepsze pokoje, ale po opiniach w sieci sądzę że nie. Z resztą dlaczego miałby mieć? Może jeszcze mają niższe ceny i lepsze pokoje? I tak w ogóle to są instytucją charytatywną, taa... Nie czarujmy się, wszystko ma swoją cenę. A ceny wiodących biur podróży będą przedstawiały się podobnie za tę samą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacą ci za szeptaną reklamę, bo firma Rainbow Tours ma netetykietę w głebokiej pogardzie. Ciekawe, czy swoich klientów traktuje podobnie, szczególnie, jeśli ktoś chce na Rainbow Tours złożyć reklamację. A że ja spamerów nie lubię, to czasem tworzę podobne posty. Bo nazwa firmy oczywiście wyświetli się w wyszukiwarce wcześniej, niż nazwy innych firm, ale wyświetli się z określonym komentarzem, na przykład wyszukiwarka wyłapie nie lubię Rainbow Tours. I wtedy twoja pajęczyna przestaje mieć sens, bo reklama staje się antyreklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dla ciebie dobrą radę - lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sobie radź, a ja i tak z szeptanej reklamy będę sobie jaja robić. Wiesz dlaczego? Bo chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia

Na malsa fajna sprawa z nagraniem filmów i oddaniem potem do montażu. My tak zrobiliśmy po podróży poślubnej do Grecji że nam zmontowali w Movie Yourself i super wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×