Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kla

CIĄŻĄ TWARDY BRZUSZEK 2014

Polecane posty

hej dziewczyny! Jestem ciekawa czy któraś z przyszłych mamusiek miała problem ze stawianiem się macicy? ja obecnie jestem w 26 tyg i od kilku dni mam właśnie taki problem, że twardnieje mi brzuszek jak tylko stoję jest to bardzo uciążliwe i trochę się tym denerwuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam od dobrych kilku tygodni, teraz jestem w 33tc. Powiedz o tym swojemu lekarzowi, lepiej to sprawdzić, jeśli nic się nie dzieje, to pewnie zaleci dodatkową dawkę magnezu. U mnie niestety skończyło się to na znacznym ograniczeniu aktywności, każdy spacer powoduje skurcze, tylko na basenie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza właśnie wczoraj byłam. Powiedział, że tak może być i że jest to normalne, a ja myślałam że jest to normalne jak się raz czy dwa razy zdaży w ciągu dnia, a ja mam za każdym razem jak stoję więc teraz praktycznie teraz siedzę lub leżeć :( kazał brać nospe 2 razy dziennie i jak co to mogę również magnez brać. no ale jest to moja pierwsza ciąża i dlatego tak się przejmuje, a że na początku ciąży też musiałam leżeć z powodu bóli i krwawienia to teraz strasznie się wszystkim przejmuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mialam, od 25-26 tygidnia do ok. 33-34 tc. Nie wiem czemu tak sie dzialo,czasami trzy razy w ciagu godziny twardnial mi brzuch. Jedyne co dostalam do magnez, no spe doraznie i nie glaskac bbrzucha. Urodzilam w 39 tc i 4 dniu, wiec o czasie. Takze nie martwcie sie za bardzo dziewczyny, czasem po prostu tak jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też lekarz zabronił głaskać brzuch:( po nospie jakiegoś polepszenia nie widzę spróbuję brać magnez! Na basen niestety lekarz mi zabronił chodzić z powodu na wcześniejsze infekcję więc pozostaje siedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×