Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artystycznamarchewka

Prezent na walentynki 365 powodów

Polecane posty

Gość artystycznamarchewka
jezu, poza tym ja nic nie mam do seksu, daj juz z tym spokoj. jestem z moim facetem blisko, w lozku jest nam swietnie, robimy sobie dobrze i to wszystko o czym mowisz wystepuje. wiec z laski swojej daj sobie z tym spokoj, bo temat nie jest o tym. poza tym chyba nie tylko dzieci ktore maja 10 czy 12 lat uwazaja ze prezent na walentynki powinien byc oznaka uczucia :/ ale co ja tam wiem, skoro jak widac z zalozenia wszyscy mnie tutaj jada. moze jestem jakas niedzisiejsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No...Dominika ma rację. Jakby mi dziewczyna coś ugotowała, to byłbym szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
nie mam mozliwosci zrobienia prezentu w postaci wlasnie wina, swieczek, ugotowania kolacji itp. bo po prostu nie ma do tego warunkow, mieszkamy jeszcze z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahachybabędępłakać
Ja nie rozumiem tego co tu piszesz. Walentynki są jeden dzień w roku a nie 365 dni. To ma być dzień wyjątkowy. Nie masz warunków żeby zrobić kolacje? Chyba masz swój pokój żeby go do siebie zaprosić. Przyrządzić kolację zapalić świeczki w pokoju itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uburvburbu
Miłość jest najpiękniejsza wtedy gdy jest jak zapach,czuć ją każdego dnia bez zbędnych deklaracji,zapewnień a tym bardziej pożal się boże kartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dobra zostawcie tą debilkę.Niech pisze i milion.Gdyby osoba która rzekomo mnie kocha dała mi pudło z karteczkami dlaczego mnie kocha to uznałabym że nie ma pojęcia co to miłość i byłaby skończona.Ale dziewczynka myśli że jej facet jebnie na kolana,popłacze się i zacznie klaskać stopami ze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni wpis :-) HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
dobra, widze ze nie moge oczekiwac chocby jednego normalnego komentarza. niepotrzebnie zakladalam watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kocham Cię bo lubisz mojego psa"...Ty żartujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
nie,nie zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej mam pytanie,tak tylko z ciekawości?Skąd pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
a po co ci to wiedziec? z Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw p*********e jakieś bzdury, że trzeba być ze sobą blisko cały czas, że seks nie raz na ruski rok, nie na siłę i w ogóle, a potem, że walentyki mają być wyjątkowe, więc tak dla odmiany wczoraj seks, jutro seks, to na walentynki też seks. Z***biście wyjątkowa sprawa, chyba dla kogoś kto rzeczywiście robi to raz na ruski rok i tylko przy zgaszonym świetle. Inna sprawa, że ja bym się w takie karteczki też nie bawiła, zresztą ja w ogóle uważam walentynki za kretyńskie święto i zwyczajnie ich nie obchodzę, ale w życiu nie robiłabym z seksu prezentu, bo prezent ma być wyjątkowy, a nie oklepany, to nie ma być coś co się robi często. Co innego kolacja przy świecach czy coś, bo przy codziennym zapieprzy nie ma czasu na takie szmery bajery, jakiś prosty obiad po pracy i finito, a taka kolacyjka, coś pysznego, jakieś winko, no to się zdarza nieczęsto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 2014
kocham cie bo systematycznie regulujesz mi ciśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko no sorry
Ale mnie też żenuje ten prezent. Kocham swojego faceta, ale dlaczego...? Bo mnie wspiera, ubogca, jestem przy nim lepsza. I wywołuje we mnie uczucia, o ktore nigdy siebie nie podejrzewałam, najlepszy sex ever, i chcę mu dawać z siebie wszystko. Jak można to podsumować karteczkami :/ Pomysł "laski w walentynki" może się wydawać głupi, ale ja marzę, żeby ten dzień spędzić we dwoje, tak jak lubimy- obejrzymy film, pośmiejemy się, potem powygłupiamy, potem padniemy sobie w ramiona i sex, potem coś zjemy, potem sex. Nie oczekuję pudełek i bukietu róż :D Gość ci opisuje dokładnie taki wieczór, tylko z męskiej perspektywy. I jeszcze mówi, że byłby wniebowzięty. Weź to sobie przemyśl ;) A jeśli nie ma warunków w domu, to kup rodzicom bilet do kina, w końcu też mają święto, i powiedz że zajmujesz dom na 3 godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo lubisz mojego psa/strucle?? Zenua na maksa. I prezent i powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
jezeli pisze, ze nie ma warunkow to znaczy ze nie ma. nie mieszkam z obojgiem rodzicow, sa po rozwodzie.mieszkam z dziadkiem i mama, ona nikogo nie ma. nie da rady zebysmy byli sami w domu, z nimi tym bardziej tego nie zrealizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
to gdzie niby mam zrobic romantyczna kolacje jak nie w domu? :/ zreszta pisalam juz ze mam okrojone fundusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napisz na pudełków 100 powodów, dla których cię kocham, i po sprawie. tyle karteczek masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
no ale przeciez sami mowicie ze to glupi pomysl. wiec co za roznica czy tych karteczek bedzie 365 czy 100? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
no tak, bo przeciez to jest oczywiste ze skoro sie kochamy i jestesmy ze soba juz 2 lata to zostawi mnie dlatego ze dam mu jakis tam prezent. ludzie, litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marchewko posluchaj starszych i bardziej doswiadczonych - ja 10 lat temu dalam owczesnemu chlopakowi poduche serce - do dzisiaj mi glupio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jakis erotyczny gadzet, zapakuj w pudelko i powiedz, ze moze sie nim z toba pobawic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
ile razy mam powtarzac ze nie mam pieniedzy na takie rzeczy? czy tak ciezko to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj numer konta - przeleje ci te 20 zl, ale prosze nie kompromituj sie tymi kartkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
ja nie sądzę żeby to była kompromitacja, na wielu forach można przeczytać o takich prezentach i nikt tam nie pisze, że jest to głupie itd. A za te 20 zł podziękuję, nie skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha..przeczytalam wszystkie 3 strony i dodalam do ulubionych tak mnie rozbawiliscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale k***iska ci doradzają ja p. Nic innego nie widzą jak pałę przed nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystycznamarchewka
no bo tutaj same zboczence siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_nikaaaa
Od dwoch dni Ci tu jada a Ty dalej wdajesz sie w jakies dyskusje...Takiego pustaka i tepej dzidy jeszcze nie widzialam.Koledzy podsuwaja Ci tu dobre pomysly i niekoniecznie chodzi o sam sex no ale ch*j tam Ty mu dasz cos co sama chcialabys dostac.Juz lepszym pomyslem byloby zabrac go po zmroku na Ligote(jesli faktycznie jestes z Kato),chociaz ten wieczor bylby bardziej ekscytujacy a tak cale walentynki bedzie ten biedak rozwijal te karteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×