Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tereera21

tak sobie pomyslalam ze

Polecane posty

Gość tereera21

tak pomyslalam sobie , ze napiszę tu o swoim problemie, bo tu na pewno spotkam ludzi obeznanych w temacie zdrowego trybu zycia i zywienia. bardzo was prosze o rade. odkad mam male dziecko zmienil sie bardzo moj tryb zycia. zawsze bylam osoba szczupla, aktywna, "wyjsciowa", teraz... 14 kilo nadwagi ktore przybylo mi przez rok, rano wstaje obolala, jestem jakas zesztywniala bo juz tyle czasu nie cwicze... objadam sie byle czym, byle szybko, pocieszam slodyczami. dbam bardzo o dziecko, a o siebie.. juz nie wiem jak powinnam sie odzywiac, co znaczy zdrowe odzywianie. trace sily zyciowe, energie, wstaje z niechecia do codziennych obowiazkow, nie mam na nie sil... boli mne zoladek po kazdym jedzeniu, nie wiem juz jak sie zmobilizowac i zaczac jezsc zdrowo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze zorganizuj trochę czasu dla siebie jesteś przemęczona znam to z doświadczenia, niech ktoś zajmie się z godzinkę dzieckiem, tata, babcia, ciocia na pewno kogoś znajdziesz. A ty w tym czasie idż się zrelaksuj na spacer a nawet do fryzjera, poczujesz się lepiej nabierzeż sił, natepnie zacznij od spacerów (pewnie spacerujesz z wózkiem ) rób to w miarę szybko możesz coś zacząc ćwiczyć w domu na YT jest wiele treningów polecam mel b na początek, jilian michaels, po treningu bedziesz się czuła lepiej bo wydzilą się endorfiny wtedy zabierz się za lodówkę wywal słodycze i fas foody, od teraz jedz 5 posiłków zdrowych . Przepraszam za błedy dziecko mi tu się pałeta pomiędzy :-). Dasz radę wiem z własnego doświadczenia że najtrudniej zacząć później już z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 21
gosciu dziekuje :)) czyjas odpowiedz zawsze jest bardziej motywujaca , latwiej sobie wziac do serca slowa kogos zyczliwego, jak polegac tylko na sobie samej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sprawy kiedyś też byłam w takiej sytuacji wiem jak to jest nie mogłam się przez rok ogarnąc ale jak tylko zaczęłam tak to już trwa a ja się dużo lepiej z tym czuję i bardziej mi się chce robić coś dla siebie oraz zajmowac się codziennymi obowiązkami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×