Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

olej konopny

Polecane posty

Gość gość

Oferta bardzo dobrze wygląda jeśli chodzi o olejki Natural People CBD. Dostępne w płynnej formie, ale również jako olejki w kapsułkach więc to faktycznie dobrze przygotowane rozwiązanie, można liczyć na dobry produkt, który się dobrze będzie sprawdzał. Olejki maja 4% CBD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_D

Świetnej jakości olej cbd w bardzo rozsądnej cenie jest w specjalistycznym sklepie cbd https://purehemp.pl/cbd-sklep 

Osobiście stosuję i polecam stężenie 10% z zawartością naturalnego cbd min. 1000mg. Polecam też poczytać o dawkowaniu na ich blogu bo artykuł który tam jest na ten temat rozwiewa wiele wątpliwości i niedomówień świetnie wyjaśniając jak to w ogóle działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka

hmm kokosowy tez dobry, ja się przeniosłam na konopny jak kolezanka w prezencie dala mi olejek cbd z cannlabu krakowskiego. Wytwarzany w laboratorium, 100% naturalny z eko upraw olej konopny. Na skore i wlosy jak czary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olejki z cbdmed pl sa faktycznie super! Polecam, kuzynka mi polecila bo kupila go ciotce, ktora ma problemy reumatyczne... Mniej jej bole doskwieraja ostatnio, wiec pomyslalam, ze wyprobuje na swoje ´schorzenia´ :) Olejek nieszczegolnie smakuje, ale na prawde warto sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej konopny CBD kupuję zawsze w sklepie internetowym Flowrolls. Próbowałem już różnych źródeł, ale myślę że ten dostawca jest zdecydowanie najlepszy. W olejku cbd cenię sobie przede wszystkim jego właściwości uspokajające i odprężające. Mam stresującą i wymagającą pracę, a cbd pozwala mi się zrelaksować bez sięgania po mocniejsze bodźce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2018 o 12:04, Gość gość hala napisał:

olej konopny CBD OLIMAX kupuje ok roku ale niemoge doprosic sie certyfikatu ciagle zwodza, wiec juz stracilam zaufanie,co mi przysylaja niewiem, ze nie moge doprosic sie certyfikatu to taki problem ich nr.0048663390399 dzwoncie i proscie o ten dokument. moze to jakas sciema ze to prawdziwy ole cbd

masakra! kup na my-life.pl ! jest tam bardzo miła obsługa, osobiście o certyfikaty nie prosiłam bo nie potrzebowałam ale znając ich to ci tego samego dnia wyślą i jeszcze napiszą takiego ładnego maila, że aż ci się na sercu zrobi miło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×