Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosemary999

Bez wstydu na basenie

Polecane posty

Gość gość
Ale problem macie. Ja cale zycie kapie sie nago z obcymi i ze znajomymi z laskami i facetami. Trenuje wyczynowo,sa obozy,wyjazdy,zawody a warunki rozne nikt na to nie zwraca uwagi. Oczywiscie jak szatnie sa kooedukacyjne to pod prysznic z kobietami nie wchodzimy ale w brzebieralni juz jestesmy razem. Nikt na nikogo nie zwraca uwagi tj nie lampi sie jak slepy na swiecznik. To zwykla sprawa a cialo ludzkie chyba nie ma przed nikim tajemnic? Zreszta nie wszedzie jest jak tu,ze gola dupa to od razu seks. Nie wszystkim tylko jedno w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rozwikłaniu tego tematu pomoże wam << Oda do d**y >> Aleksandra Fredry. Miłej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też to nie przeszkadza jeśli nawet jestem w koedukacyjnej szatni i widzę że myślącym kobietom też to nie przeszkadza.Ale większość kobiet jest jakieś dziwna,jak zobaczą gołego faceta to zaraz im się to kojarzy z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie ma z tym problemu aby na saunie byc nago, nawet jak jestem w szatni i sprzataczka sprzata swobodnie przy niej sie rozbieram, i mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexx
Również się nie krępuje żeby rozebrać się przy sprzataczce np. Nie mam nic do ukrycia ani nie wstydzę się swojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys bylem w saunie tak jakos zaraz po otwarciu weszla jakas kobieta owinieta w recznik tez nie mialem problemu aby byc nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odchylam strój, ale nie jest mi obojętne czy inne kobiety się obnażają, po prostu nie interesują mnie inni. cieszy mnie, że inni przestrzegają higieny jak pływamy w jednej wodzie. i nie widzę na basenie możliwości, by faceci i babeczki mieli się nawzajem widzieć nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na saunie przecie to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciągła x Ja bym się spaliła ze wstydu sadząc takie byki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wskocz do basenu to sie nie spalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kiedys jak bralem prysznic po basenie zadzialaal hydraulika, a ze wtchodzilem juz przed samym zamknieciem Pani sprzataczka weszla aby posprzatac i co mialem sie zaslaniac, przeciez to naturalne, mnie kotona nie spadla z glowy jak mnie zobaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie szatnie,ale by się zaraz dużo kobiet i facetów zleciało i by nam popsuli przyjemność z nagiego saunowania i pływania w basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u gienekologa się wstydzą meża a obcych nie fałsz i zaklamanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad stąd dewiantko/dewiancie, następny topik zaśmiecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do sauny i nikt nie ma problemu z nagością.Chyba niektórzy po prostu jeszcze nie dorośli do czegoś takiego jak basen czy sauna.Są to miejsca w których nagość jest naturalna i nie powinna robić sensacji.Chodzę do takie sauny w której pod prysznicami wszyscy nie zależnie od płci myjemy się pod prysznicami, saunujemy na ręcznikach i pływamy sobie w basenie.Ja uważam że sauna czy basen ma sprawiać przyjemność i być relaksem dla ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka szatnia koedukacyjna ale jest to za fajne miejsce na nagie saunowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koedukacyjna szatnia jest np. w parku wodnym w EŁKU!!! Jak to zobaczyłam to...... karp, WTF i pomyślałam: "jakieś poniemieckie baseny to są, że nie stać ich na odzielne szatnie?!?!?! Jaka biedota w tym Ełku" Ludzie! To już wstydnisie nie mogą iść na basen? Bo muszą oglądać Wasze gołe tyłki?! Ja odwracam się tyłem do takiego kogoś. I jako osoba nieśmiała, odbieram go właśnie jako zboczeńca bez dobrych manier. Nie chcę nikogo obrazić. Po prostu mam swoją granicę intymności. I nieznoszę kiedy ktoś się nie wstydzi. Od razu tracę humor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bywam czesto nago na basenie w hotelu koło Koszalina.nie mam z nagością problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chciała żeby ktoś mnie podglądał. Chyba jakaś stuknięta jestem ale podnieca mnie myśl, że ktoś obdziera mnie z mojej intymności i się podnieca tym... Na razie nie mam pomysłu co z tym zrobić ale kiedyś spróbuję. Mam 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche odwagi a dalej poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jutro wybieram sie do Verde k. Koszalina wyluzowac sie nago.jest jakaś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na basenie bez wstydu a u ginekologa podczas badania pochwy się wstydzą męża ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto widuje nagie kobiety w szatni po basenie. Szatnia damska ale mimo wszystko jakos to razi. Nigdy nie widzialam zadnej z ladnym cialem, wiec jedyny plus jest taki, ze pozbywam sie kompleksow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś w szatni widziałam babkę na oko pod 40-stke, kręciła sie po tej szatni na golasa miała sterczące narlektryzowane włosy na kocurze (na całym kocurze, takie nietykane żyletką do golenia) a na ławce spoczywały jej brudne majtosze rzucone tak ze w kroku widać było żółto brązowa krechę. Uroczo. Z dwojga to już lepsze to afro na jej pipsku było bo majty straszyly na odległość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19,29 masz świętą rację z tym wstydzeniem żony,męża sie przy badaniu u ginekologa.Całkiem obcy facet ginekolog ma większe prawo do cipki niż mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam nagosc na basenie.czesto młode sikorki niby nie chcący ala zerkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie chcące popatrzec zapraszam jutro ok. 10 do VERDE k.Koszalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pieprzycie z tym ginekologiem chyba jest różnica rozbierać się na basenie a u lekarza ? prawda ? a te które nie chcą by mąż był przy porodzie czy badaniu ginekologicznym to raczej myślą o tym że mąż czułby się nieswojo widząc że inny facet dotyka jego żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem wczoraj w Verde.ja na golaska i dwie obce panie zerkające niby przypadkiem.miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×