Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosemary999

Bez wstydu na basenie

Polecane posty

No takie zachowanie jest już nie na miejscu by publicznie się obmacywać czy całować nagolasa. Takie zachowanie powinno być karane. Basen to nie sypialnia by robić sobie dobrze wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
''Kto ma co pokazać to się chwali i nie musi się wstydzić. Cóż w tym złego?'' Wymyslasz, wlasnie najczesciej ci, ktorzy sie nie krepuja nagosci to ludzie ktorzy sa pogodzeni z wlasnymi niedoskonalosciami, a nie ci, ktorzy 'nie maja sie czego wstydzic'. Idz na plaze naturystow albo do porzadnej sauny, i zdziwisz sie, ile mlodych ladnych lasek sie chowa, a stare baby radosnie paraduja nago. Ja sama, wedlug twoich kryteriow, musze sie wstydzic swojego ciala, ktoremu daleko do idealu, a do sauny chodze nago, i nie odstawiam cyrkow przy przebieraniu czy prysznicu, byle tylko ktos nie zobaczyl kawalka posladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Skoro sa przebieralnie, to TRZEBA sie przebierac, a skoro sa burdele, to chodzmy wszyscy na d****i? To tylko ludzie wymyslili, te wszystkie bzdury z nagoscia, kiedys moze mialo to cel, ale to, ze ludzie sie wstydza umyc przy kims innym nago (czyli normalnie!) to juz wlasnie zacofanie umyslowe, daliscie sobie wmowic, ze nikt nie moze zobaczyc waszego ciala. Zauwazcie, ze dzieci sie nie wstydza, wiec naturalne to to akurat nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosemary999
tak nie można czemu obsługa nie reaguje na takie zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mandaty maja wlepiac ? Wyolbrzymiasz i to strasznie, nie doroslas widac do takich miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mi sterczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Rosemary999- a jak cie facet posuwa to jestes cala zakryta i pociemku zeby nic nie widzial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosemary999
No więc wchodzmy do basenu na zjeżdzalnie i jacuzzi nago ,skoro to takie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc wchodźmy do basenu na zjeżdżalnię i jacuzzi nago ,skoro to takie naturalne. BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB No nie tylko nie na zjeżdżalnię, bo można duupę zedrzeć do krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można też stracić worek mosznowy z jajkami!!!! buuuaaaahhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak się kocham , czyli daję duupy, to jestem cała zakryta habitem, ale w okolicy waginy mam wyciętą dziurę średnicy penisa mojego kopulanta🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy twoj kopuland tez jest ubrany ja cie dymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosemary9999
No oczywiście że jest ubrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w co jest ubrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene od gościnnego
ja chętnie bym nawet w basenie pływała nago tylko czy mozna tak w polsce gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowacja, aqapark w Mikulaszu, sauna i wszyscy na golasa. W czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene od gościnnego
sauna to sauna -a mnie chodzi o basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rene od goscinnego--przyjedz do mnie moj tata ma swoj basem 25m dlugi mozesz w nim nago plywac sama albo ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenten
Czego sie tu wstydzic? Na zachodzie to calkiem normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak by mi stanął fiut? ciekawe co powiedziały by laski. może jakaś by ulżyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 13.18 - najlepiej jak pojdziesz i się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 16 lat, widzialam juz tyle penisow (c**ek) na basenie i w saunie, ze mnie to wogole nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego sie tu wstydzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko-nie przejmuj sie chams/kimi i durnymi odpowiedziami.Ta facetka byla po prostu ekshibicjonistka i podniecalo ja gdy inni na nia patrza gdy jest gola.Kazdy normalny czlowiek ma wbudowany wstyd i nigdy by czegos takiego nie zrobil.U kobiet ekshibicjonizm wyglada inaczej niz u mezczyzn.Powodow jest kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\\\ tenten 2014.02.19 Czego sie tu wstydzic? Na zachodzie to calkiem normalne. \\\\---gdzie jest to takie normalne,bo ja wlasnie kieszlkam na tym"zachodzie"i jakos takich rzeczy NIE WODZE mimo ze chodze czesto i gesto w rozne miejsca... Tacy ludzier jak ty-uzywaja pojecia"a na zachodzie"jako swojego rodzaju wytrychu.Tymczasem jest to zwykle oszustwo,klamstwo.Nie ma ani"na zachodzie",nie ma ani"w innych krajach" itp.Chyba 15 lat "na zachodzie"wystarczy-co?Powiem ci jeszcze cos co i Ciebie i innych moze mocno zdziwic:Polacy sa z moich obserwacji jednym z najbardziej zdemoralizowanych narodow europy,a moze i swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wwrrr 2014.01.24 Skoro sa przebieralnie, to TRZEBA sie przebierac, a skoro sa burdele, to chodzmy wszyscy na d****i? To tylko ludzie wymyslili, te wszystkie bzdury z nagoscia, kiedys moze mialo to cel, ale to, ze ludzie sie wstydza umyc przy kims innym nago (czyli normalnie!) to juz wlasnie zacofanie umyslowe, daliscie sobie wmowic, ze nikt nie moze zobaczyc waszego ciala. Zauwazcie, ze dzieci sie nie wstydza, wiec naturalne to to akurat nie jest usmiech.gif odpowiem krotko-stek bredni9 i klamstw.Przyklad:dzieci sie nie wstydza do pewnego wieku.Pozniej nastepuje u nich naturalna reakcja WSTYDU i kazdy ja ma.Kazdy normalny.Tacy jak ty usiluja wmowic nam-normalnym ze normalne jest nienormalne i odwrotnie.Zupelnie jak lewizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zachodzie (tez mieszkam na tym zachodzie), czy to kompleks basenow czy saun, przebieralnie sa wspolne i sa rowniez kabiny - jak kto woli. Prysznice sa na ogol wspolne, tzn osobne dla pan i panow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u obcego faceta ginekologa pokazujesz krocze i sie nie wstydzisz.Z kolei męża nie zabierasz bo się go krepujesz przy adaniu i porodzie!Jesteś obłudna i zakłamana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problem. Po silowni czy grze w pilke mam sie nie myc bo bede sie musial najpierw rozebrac przy innych? Istny zascianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×