Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cibulak

NAJLEPSZY APARAT FOTO TYPU KOMPAKT BRIDGE OPINIE

Polecane posty

Gość cibulak

Jak w temacie. Poszukuje dobrego aparatu kompaktowego, nie interesuja mnie lustrzanki, wole cos prostszego i lzejszego. Moj cel to zdjecia jak najlepszej jakosci, nie profesjonalne, tylko do albumu rodzinnego ale i zdarza mi sie, ze robie plakaty do rozmiaru A3 na wlasny uzytek. Czytam fora fotograficzne i wysuwaja sie na prowadzenie 2 aparaty - Canon sx50 hs i Panasonic lumix fz200. Maja chyba najlepsze recenzje, jednak czesc forow obstaje za tym, ze Canon robi nieporownywanie lepsze zdjecia, czesc twierdzi ze Panas... Za tym pierwszym przemawaiaja mniejsze szumy, za drugim jasniejszy obiektyw (stala f2.8, a Canon od f3.4..), Canon zoom 50x, Panas 25x, Canon slabiej radzi sobie w slabym swietle, zaraz potem czytam ze Panas tez, itd itd. juz sie zaplatalam tak rozne sa te recenzje. Ja robie zdjecia glownie krajobrazy, widoki, gory, morze, takze makro, a najczesciej spotkania rodzinne we wnetrzach, jakies urodziny, swieta, kolacje, czesto w slabo oswietlonych pomieszczeniach, no i czlonkow rodziny. Najbardziej zalezy mi na dobrej jakosci, kolorach, dynamice, glebi przy krajobrazach, zoom optyczny nie jest tak istotny, wystarczy miedzy 10x a 20x. Mysle nad tymi dwoma, ale moze Wy polecacie jakis zupelnie inny aparat? A moze macie ktorys z tych dwoch, prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakol
A nie myślałaś o bezlusterkowcu? Do twoich potrzeb świetnie się chyba nada GM1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana1234
Jeżeli szukasz dobrego kompaktu to proponuję LUMIXA TZ40. to jeden z lepszych aparatów w swojej klasie dostępnych na rynku. mam go od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi ci o jakosc zdjec to bierz w ciemno Canona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dervoo
Dużo tego typu aparatów możesz znaleźć na stronie https://e-oko.pl/ sam się teraz zastanawiam jaki wybrać, bo mój poprzedni czyli sony a6300 juz mi sie znudzil pora na cos nowego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×