Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego wszystkim tak zależy żebym rodziła SN

Polecane posty

Gość gość
może chodzić o to że jak będziesz chciała kolejne dzieci to teoretycznie lepiej rodzić sn, ale to tylko teoretycznie, w końcu jak porozrywa tobie pochwę wewnątrz co tez bardzo często się zdarza to też będziesz musiała odczekać zanim ponownie zajdziesz w ciąże. jeżeli cc będzie przeprowadzone prawidłowo i wszystko będzie ok to już po roku można starać się o drugie dziecię - tak mi mówił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widze zazdrość u starych raszpli - teściowe, ciotki, najczęściej te sfrustrowane, niespełnione życiowo, z mężem chamem u boku, który woli piwsko i tv zamiast porozmawiać z własną żoną- to one zazdroszczą,dla nich jedyna pociecha i sprawiedliwśc to że te zadwolone z życia młode kobiety też beda cierpieć przy porodzie, też im krocze popęka itp. dlatego ja wybrałam cc, wywołało to u starych raszpli mega oburzenie,a jak jeszcze opowiadałam że się swietnie czuję, że mam całe krocze i malutką bliznę to widziałam w ich oczach rozczarowanie, dlatego jeżeli stare raszple i życzliwe koleżaneczki doradzają ci sn to nigdy ich nei słuchaj, tym bardziej przy dużym dziecku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzesaca sie z zimna788
27.01.14 , 100 procent prawdy. Kobiety zwlaszcza te stare i sfrustrowane zyciem chca zeby innej kobiecie bylo gorzej. Znam to z wlasnego doswiadczenia- moja mama :O nieraz mowila mi, ze zazdrosci mi fajnego zycia, cudownego i kochajacego mnie meza. Autorko , nie sluchaj ludzi tylko samej siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech a ja chcialam sn a natura okazala sie przewrotna i mam termin na cesarke bo ulozenie posladkowe. I co mam niby teraz szukac lekarza ktory podejmie sie sn, jak radza mi niektore "kolezanki"? Mam ryzykowac zdrowie dziecka i swoje? To chyba nie jest wybor kobiety tylko lekarza, skoro moj ginekolog powiedzial tylko cesraka to nie ma sie nad czym zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam te wasze wypowiedzi o przypadkach po urodzeniu duzego dziecka sn to z pewnoscia autorko nie zastanawiaj sie i nie narazaj dziecka na zdrowie i zycie. Fakt ze po cc dlucej sie do siebie dochodzi ale to nic w porównaniu z tym ze po porodzie sn moze pojsc cos nie tak i cale zycie mozesz miec problem ze zdrowiem dziecka.Ja sama rodzilam sn i wszystko bylo ok ale tez dziecko nie bylo jakies duze 3300. I kolejne tez zamierzam ur w ten sam sposob ale jakbym uslyszala ze mam miec dziecko min 4 kg to juz bym sie zastanawiala nad cc. Zwłaszcza ze jak pisały dziwczyny powyżej- usg "oszukuje" i moze sie okazac ze dziecko bedzie wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad biora sie takie wielkie dzieci? 4kg, 5 kg? czy w ciazy bralyscie jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie ja tez miałam dziecko z wagą 4150 - nie brałam żadnych leków, nie jadłam w ogóle słodyczy/cukru ani smażonego bo choruje na wrzody żoładka i nie moge tego jeść, w ciąży przytyłam 16 kg, chodziłam na pilates dla ciężarnych, pracowałam do 7 mc, ale mój mąż ma 1,9 m wzrostu i myślę że to po prostu geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oba porody mają plusy i minusy jednak TAK - duże dziecko czyli wg mnie powyżej 4 kg JEST WSKAZANIEM DO CC, a przynajmniej kobieta powinna miec wybór i nikogo nie powinno to dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy im bo zazdroszcza że ty masz wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×