Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdsasasd

Pytanie do wszystkich którzy spotykają się z kimś tylko na seks

Polecane posty

Gość sdsasasd

Niezależnie, czy jest to były partner, czy ktoś nowy. Jak wyglądają wasze spotkania (oprócz seksu)? Czy robicie coś poza tym, czy facet/kobieta są dla was czuli POZA seksem (czyli np. czy przytulacie się w nocy, w dzień itd). Jak to wygląda/ło u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na seks? a po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsasasd
Niektórzy mają takie układy. Ciekawa jestem jak w nich funkcjonują, jak się zachowują, czy jest w ogóle możliwe być z kimś związanym seksualnie, i tylko seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsasasd
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotykam sie na seks
wlasciwie nie tylko na sam seks. U nas jest duzo pocalunkow, czulosc***przytulania, sa takze rozmowy. Nie zawsze tez jest to spotkanie tylko na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsasasd
Skoro jest czułość, to czemu nie jesteście parą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotykam sie na seks
to skomplikowane. Czasem w zyciu bywa tak ze nie mozna byc razem. Bardzo tego zaluje ze nie bedziemy razem. Jednoczesnie nie potrafimy z siebie zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotykam sie na seks
wiesz mysle ze czasem komus udaje sie miec relacje czystoseksulana. Ale wydaje mi sie ze najczesciej wkradaja sie uczucia. U mnie wkradly sie bardzo szybko mysle ze z jego strony to tez nie tylko czysty seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsasasd
Rozumiem, że Ty jesteś dla niego czuła, ale czy on jest dla Ciebie? Czy sam z siebie Cię przytula itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotykam sie na seks
tak on tez sam z siebie jest dla mnie czuly i mnie przytula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka didi
tez mnie to spotkalo. po troszku zaczynam wyczuwac wiecej czulosc***ocalunków.ale nie padly zadne deklaracje wiec nie chce sie wkrecac. dodam ze on bardzo mi sie podoba,chyba ucieszylabym sie gdyby wdarly sie prawdziwe uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsasasd
Myślałam po prostu (i stąd trochę ten temat), że mężczyzna, który jest z kobietą dla seksu nie będzie mamić jej czułością "zarezerwowaną" dla par. Chyba, że nie zdaje sobie sprawy, że ona chce czegoś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotykam sie na seks
JUz nie pamietam jak to bylo u nas na poczatku. Jak spotykalismy sie w domu to nigdy na predce nie wychodzilismy. Tylko lezelismy ze soba. Ale na poczatku raczej tyle czulosci nie bylo. Z kazdym spotkaniem bylo ich coraz wiecej i to wlasciwie dosyc szybko (a mial to byc tylko seks na chwile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam w takiej
od początku ustaliłam że chodzi TYLKO o seks niestety On się zakochał i niejako "zmusił" mnie do związku w którym nie wiem dlaczego tkwiłam choć szczęśliwa nie byłam na szczęście udało mi się z tego wyplątać uważam że mężczyźni bardzo szybko się zakochują - przynajmniej we mnie i wtedy gdy ja absolutnie tego nie chcę i nie oczekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej wybrać pracę w burdelu ? Tam się podobno nie zakochują i spotykają jedynie na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindy ecstasy
ja mam taki układ. oprócz seksu, czesto razem spimy, chodzimy do baru, palimy jointy (nie mieszkam w pl), oglądamy filmy, on gra na gitarze, ja cośtam sobie robię. ogólnie jest dla mnie czuły, przytula, całuje itd, bardzo go lubię jako osobę, niestety nie chce związku, bo wciąż kocham innego mężczyznę, który zostawił mnie jakiś czas temu. z jego strony nie wiem jak to wygląda, nigdy nie pytałam, ale chyba mu też odpowiada tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotykam sie na seks
"moj" mi tez mowil ze to tylko seks i wlasciwie on pierwszy zaczal mowic o uczuciach. Ja staralam sie udawac ze nic nie czuje bo mial byc to tylko seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo seks tylko seks
albo związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sytuacja może mieć się podobnie z byłym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotykam sie na seks
podobnie czyli jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotykam sie na seks
moj partner na seks przepychal mi ostatnio odplyw bo sie zatkal:) A tak poza tym, to chodzimy razem na basen, raz sie udalo wyrwac na weekend za granice, dajemy sobie prezenty na urodziny czy swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotykam sie na seks
ta wyzej to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest różnica między "seks relacją" z nowym facetem, a Twoim byłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spotykam sie na seks
to byl tylko przyklad :). Seks relacje mam i mialam tylko z jednym mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i zapytam: a dlaczego w seks układzie nie może być też czułości? Dlaczego to wykluczacie albo sobie dopowiadacie coś? Można mieć seks układ, być czułym i nie chcieć nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks bez czułości ?jest cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam faceta cztery lata temu, przez pierwsze trzy miesiace bylismy "razem" ale po tym czasie sie rozstalismy ale pozniej wlasnie zaczelismy sie spotykac na seks ale trwalo to jakies 8 miesiecy, pozniej tez spotykalismy sie ale rzadziej- ja postanowilam to zakonczyc ale on chcial dalej sie spotykac chociaz wiedzial ze a seks z mojej strony nie ma co liczyc. no i tak zlecialy te cztery lata a my dalej sie spotykamy, przez ostatnie dwa miesiace czesciej, nie wiem o co w tym wszystkiem chodzi, nasze spotkania polegaja na byle jakiej rozmowie i calowaniu sie, ale seksu nie ma od trzech lat... niby ostatnio probowal mi powiedziec ze chce byc ze mna ale ja mu nie wierze dlatego powiedzialam mu ze tylko go lubie i nic wiecej (chociaz sama juz nie wiem ) aaa i jesli chodzi o umawianie sie na spotkanie to on zawsze pierwszy sie odzywa bo np gdybym ja to zrobila to nawet by nie odpowiedzial... potrafil nawet odrzucic polaczenie jak dzwonie... wydaje mi sie ze tylko wtedy kiedy on chce to sie spotkamy.. nie przesadzam ale od tych czterech lat moze oko dwoch razy odpisal mi na sms.. a gdy on pisze a ja go oleje to potrafi dzwonic cala noc (wtedy wyciszam tel ) no coz kto zrozumie faceta :-) chociaz kobiete tez ciezko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka didi
dla mnie okazywanie czulosci,to pokazanie ze czuje sie cos wiecej niz pociag seksualny. gdyby to byl czysty sex bez zadnych uczuc inaczej wygladalby sam stosunek.bardziej mechaniczny,po czym szybkie wstawanie,ubieranie sie i wyjscie. moze sie myle,jakis facet by sie przydal do opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej kochance okazuję czułość, bo bardzo ją lubię. Ale nie kocham. Dlatego jest seks, ale jest i czułość. To tylko kobiety wiecznie doszukują się na siłę sygnałów u faceta, na którym im zależy i myślą że czułość znaczy coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może krótko. To jest zwykłe p********ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×