Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy posyłać dziecko do przedszkola w ferie

Polecane posty

Gość gość

witam, mój synek 3,5 roku chodzi do najmłodszej grupy w przedszkolu. Ostatnie 1,5 tygodnia spędziła w domu z powodu choroby. Akurat teraz zaczynają się u nas ferie i dowiedziałam się, że w przedszkolu w tym czasie będą grupy łączone. Nie wiem, czy posyłać synka w tym czasie. Mały ma trudności adaptacyjne, martwię się, że będzie źle znosił obecność innych dzieci i pań. Jednak , gdy będzie w domu aż 3,5 tygodnia łącznie będzie jeszcze gorzej wrócić mu do przedszkola. Co radzicie mamy? Wiecie może jak wyglądają ferie w przedszkolach? Czy grupy łączone oznaczają, że dziećmi będą zajmować się inne panie niż do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synek ma 3,5 roku, a nie chodzi do przedszkola 3,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz pójść i zobaczyć jak będzie sobie radził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę, czy ktoś wie jak wygląda praca przedszkoli w ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja normlanie bym dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,mogą być panie z innej grupy, bo zmieniają się na dyżurach przy łączonych grupach. czy dawać...? spróbuj, zobacz jak sobie poradzi jeśli masz możliwość. na siłę nie odrywaj go od radzenia sobie w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi? Masz jakiegoś upośledzonego bachorka, że zastanawiasz się nad tym czy sobie poradzi w nowej grupie?m Wyślij go i tyle, 'a nie sztuczne problemy'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest to trudne dla mnie, bo ja mam wolne. pewnie będą krzywo na mnie patrzeć, ze siedze w domu a dziecko przyprowadzam :( wiem, ze powinnam myslec o tym, co dla synka najlepsze, ale jak zwykle wszystkim się przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie sa sztuczne problemy. chyba nie wiesz, jak rozne sa dzieci jak rozne można mieć z nimi problemy. mój syn ma olbrzymie trudności adaptacyjne. potrafi nie odzywac się do nikogo, gdy jest w przedszkolu, tak bardzo się wstydzi. zawsze, gdy wraca po chorobie do przedszkola to placze przez dlugi czas. potrafi siedzieć w mokrych majtkach, gdy zdarzy mu się nie zdarzyć do toalety. wstydzi się powiedzieć o tym pani. stad moje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie posyłam bo nie pracuję a po drugie przez ferie nie ma nic ciekawego w przedszkolu, nie ma żadnych zajęć, typu rytmika, ang, ceramika, taniec i grupy są faktycznie łączone. Jak masz wątpliwości to poślij na próbę na dzień, dwa... zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi? Masz jakiegoś upośledzonego bachorka, że zastanawiasz się nad tym czy sobie poradzi w nowej grupie?m Wyślij go i tyle, 'a nie sztuczne problemy'. x nie każdy stosuje zimny chów jak ty m a ł p o ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje przedszkole normalnie pracowało, praktycznie wszystie dzieci chodziły, mało kogo stać teraz na wyjazdy w ferie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak dzieci nie wyjeżdzają ferie mają, np w szkole. ja mam jedno dziecko w szkole, więc drugi przedszkolak też zostaje w domu. Babcia przyjeżdża na czas ferii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×