Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nenka3113

Jaka chwilówka

Polecane posty

Gość draka
Zuzanna75, ja brałam, co konkretnie chciałabyś wiedzieć? Póki co tak ogólnie powiem tylko, że byłam zadowolona, umowa jasna, zero ukrytych kosztów, opłaty nie były kolosalne, jak u niektórych. Umowa dostarczona przez kuriera następnego dnia od złożenia wniosku i kasa na koncie tez była szybko. W razie potrzeby na pewno do nich wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21312x2
Witam, zauważyłem że szukasz pożyczki pozabankowej, polecam zapoznanie się z tą ofertą www.skanerkredytowy.pl - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć kredyt nawet do 15 000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z takich internetowych to brałam w Lendon. Spokojnie mogę polecić jak ktos potrzebuje, bo nie oszukują ludzi. Są ok i kasa szybko na koncie. A jak potrzebne pieniądz eto się to najbardziej liczy. No i żeby uczciwie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ofert firm pożyczkowych jest mnóstwo, dlatego według mnie najlepiej jest poważnie przeanalizować warunki umów pożyczkowych każdej z tych firm - tak będzie najbezpieczniej. Sama znam kilka takich firm, chociażby Mini Credit - https://www.mini-credit.pl/pozyczka-od-reki to firma z kilkuletnim doświadczeniem na rynku pożyczek konsumenckich, może akurat tam znajdziesz interesujące Cie warunki pożyczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoccchhha
Miałam podobny problem, nawet Vivus mi odmówił. Natrafiając na strone www.tomaszporemba.pl zaczełam składać wnioski w każdej firmie po kolei i w końcu OK Money przyznał mi chwilówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatan2
Nie wiem czy w takiej sytuacji dostaniesz, ale sprawdź sobie na https://www.mini-credit.pl/pozyczki-przez-internet. Wszystko mozesz załatwić przez internet, więc nawet jak nie dostaniesz to przynajmniej dowiesz się o tym bez zbędnego chodzenia po oddziałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firm, które oferują chwilówki nie brakuje i moim zdaniem dobrze by było gdybyś rozejrzała się. Warto porównać oferty różnych firm i wybrać tą, której warunki udzielenia szybkiej chwilówki będą Ci odpowiadać. Mozesz też zerknąć na https://dailycredit.pl/szybka-chwilowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek_Wawa
Ja osobiście polecam : http://adlu.pl/40v Sam mam złą hisotrię w BIKu i to była jedyna firma która mi dała chwilówkę - a złożyłem chyba 150 wniosków - także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
Fajne promocje na pożyczki poza bankowe można wyłowić na stronce pozyczkaportal.pl. Tutaj szybko wrzucają informację jak tylko jakaś firma ruszy z kampanią promocyjną to od razu masz tutaj info o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka44
Sprawdź aktualny ranking chwilówek online tu www.e-chwilowki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwilówek nie brakuje ja ostatnio odkryłam szybkigrosz dużo się reklamują ale są ok zlożyłam wniosek i dostałam 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pożyczkę na szybkigrosz.pl wszystko ok polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpfinanse
Dzień dobry, reprezentuję firmę Help-Finanse, zajmującą się kompleksowymi usługami z zakresu doradztwa finansowego. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, każdy z naszych doradców posiada bogate doświadczenie w zarządzaniem finansami. Pomagamy w wyborze kredytu i ubezpieczenia. Opracowujemy plany inwestycyjne oraz optymalizujemy koszty (związane z zużyciem energii, usług sieci komórkowych) Na naszej stronie http://help-finanse.pl znajdą Państwo szczegółową ofertę naszych usług. Powierz swoje pieniądze w dobre ręce! Zapraszamy, Zespół Help-Finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam na szybkigrosz.pl mimo obecnego zadłużenia dostałam u nich 3 tyś zł polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też brałam na szybkigrosz nie sprawdzają bik dostałam tyś na dwa lata jasne i przejrzyste warunki zadnych ukrytych kosztów tylko 5 minut rozmowy z konsultantem to całe koszty poza oprocentowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ostatni chwilówka to szybkigrosz.pl dowiedziałam się o nich właśnie tu na forum i złożyłam wniosek dostałam 2 tyś na rok czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radełko
Są różne chwilówki internetowe na rynku. Ja brałem w Lendon. Szybko, prosto i bez komplikacji. Tę firmę sprawdziłem to polecam, reszty nie znam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mam być szczera to żadna chwilowka nie jest bezpoeczna…;p poza tym masz tyle onnych mozlwiosci wzięcia kredytu, i to dużo korzystniej niż jakas chwilowka. Ostatnio testowałam offerunt, strona na której co prawda musisz się zalogowac, ale nie podajesz szczegółowych danych, wystarczy tylko kod poczttowy i tam zaznaczasz sobie kryteria, które sa dla Ciebie ważne. Ja akurat chciałam niskie oprocentowanie i takie oferty od doradcow dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JerzyKa
A próbowałaś sprawdzać jakieś rankingi chwilówek? Tak by upewnić się gdzie na chwile obecna najbardziej sie to opłaca? W ten sposób od razu zorientujesz sie do kogo zgłosić się po chwilówkę. Wiem że tutaj http://najlepszechwilowki.net/ prowadzą właśnie taki ranking. Sprawdź, sobie bo dane zmieniają sie co jakiś czas tak jak zmieniają sie oferty firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilówek jest naprawdę całe mnóstwo. Przed wyborem firmy, warto zorientować się co, gdzie i za ile, żeby wybrać ofertę korzystną dla siebie. Przykładowo na http://najlepszechwilowki.net/ można sobie porównać oferty. Wiadomo- konkurencja nie śpi, więc raz jedni mają lepszą ofertę, raz inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiśka
Dostałam 1000 zł bez weryfikacji w BIK. Musiałam :( A pozyczkowa firma to Nobilon. Może komuś sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoraTKA
Brałam pożyczki w dwóch firmach chwilowkowych i z tych dwoch Nobilon wydaje mi sie normalny i bez chwytów. Teraz splacam 800 regularnie i nic zlego z warunkami sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verrbb
Ja niedawno zarejestrowałam się w serwisie www.GdziePozyczka.pl i muszę przyznać, że to jest naprawdę świetne rozwiązanie dla osób, które planują zaciągniecie kredytu czy pożyczki. Strona pozwala bezpłatnie zapisać się na codzienny biuletyn z ofertami finansowymi, promocjami banków, nowościami na rynku pożyczek (taki przegląd przysyłany jest na email).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnbbf
W firmie gotowkanatelefon ( zadzwon na nr 534508792) pożyczki udzielane są na długi okres spłaty bez konieczności wskazania ich przeznaczenia. To bardzo komfortowe i dyskretne. Za to ich cenię. Poza tym wszystko można załatwić przez telefon nie wychodząc z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×