Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nenka3113

Jaka chwilówka

Polecane posty

Gość gość
Ja mam sprawdzoną firmę gotowkanatelefon ( zadzwon na nr 534508792)Oferują dobre kredyty: mieszkaniowe, samochodowe, hipoteczne i konsolidacyjne. Posiadają najlepszą ofertę pożyczkową, która gwarantuje minimum formalności i szybkie decyzje. Proponują pożyczki bankowe i pozabankowe. Tylko u nich można skorzystać z bezpiecznych, szybkich i prostych chwilówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujla60
Ja raz brałam w lendonie. Ogólnie jak ktoś potrzebuje na szybko gotówki to mogę polecić. Jasna umowa bez haków i kruczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunuma
no wlasnie też znam Lendona i podpisuję się pod tym. sprawdzeni, bez problemów....jasne zasady. w pożyczkach chyba o to wlasnie chodzi żeby miec pewność ze się nie będzie spłacać o wiele większej kasy niż się brało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż brał w lendonie i polecam bo musieliśmy oddać tylko tyle ile wzięliśmy bo pierwsza jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Lendona od zawsze jestem zadowolony - dzięki nim mogę podreperować trudną sytuację finansową w moim życiu ale też nie muszę pmartwic się o spłaty - ze wszystkim można się dogadać. Często biorę pozyczki jak są promocje więc to też ułatwia sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferew
Gdy tylko mam taką potrzebę to pożyczam tu: www.pozyczka-ratalna.pl Zawsze jest dokładnie tak samo: szybko, prosto i bezpiecznie. Nigdy nie miałam do nich żadnych zastrzeżeń. Ostatnio korzystałem z pożyczki na remont. Mogę ją spłacać aż 2 lata, i nie wiąże się to z dużymi kosztami. Na pewno są duże niższe niż w przypadku innych ofert, których przejrzałem setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartt
Cześć. Niedawno chciałem zrobić gruntowny remont pokoju. Jak to zwykle bywa nie miałem odłożonej gotówki. Długo szukałem dobrego rozwiązania. Chciałem wybrać pożyczkę o jak najniższym koszcie. Znalazłem taką tutaj www.pozyczka-ratalna.pl Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Dużym plusem jest to, że wszystko odbyło się on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloowka
jest tego tyle na rynku że ciężko sie orientować. Brałam raz e Lendonie - i nie miałam żadnych zastrzeżeń, nie było ukrytych kosztów, a spłacałam tyle ile wzięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc temu miałem pilny i niespodziewany wydatek i niestety nie miałem środków na koncie. Nie było za bardzo u kogo pożyczyć więc szukałem na necie firm zajmujących się udzielaniem pożyczek. Najlepszą ofertę znalazłem na stronie www.pozyczka-ratalna.pl Pożyczka ratalna jest fenomenalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Lendon jest dobrą firmą. Mają pierwszą pożyczkę za darmo. Pieniądze na koncie tego samego dnia. Bardzo szybka i prosta weryfikacja. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić stronę www.careww.pl. Można tutaj znaleźć rzetelne, bardzo dokładne porównania kilkunastu ofert pożyczek i kont osobistych dostępnych na rynku. Informacje są aktualne, w pełni rzetelne i naprawdę ułatwiają wybranie najkorzystniejszego produktu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym rozwiązaniem jest serwis Opiekun Finansowy Online – www.careww.pl. Na stronie znajdziesz zestawienie pożyczek i kont osobistych oferowanych przez kilkanaście różnych firm. Dostępny jest tutaj także kalkulator pożyczek. Naprawdę szybko można wybrać dobry, bezpieczny produkt i podpisać umowę za pośrednictwem serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnyW
Ja się mocno nadziałem na konkurencji, trochę się potem bałem, ale nie było wyjścia, aż brat polecił mi pożyczki w LendOn.pl i na szczęście wróciła mi wiara w ludzi i ten sektor finansowy. Wszystko jak w umowie, nie było dodatkowych ukrytych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka04
A Jak przebiega wzięcie pożyczki w Lendon? Wszystko przez neta załatwiam? Czy muszę dosłać jakieś papiery? Jakieś wymogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnyW
No tak, wszystko przez neta, suwakiem wybierasz wielkość pożyczki na lendon.pl, potem wypełniasz dane. W 15 minut wszystkie formalności załatione i kasa na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belard
margaretka wszystko przez internet. Raz dwa i kasa na koncie. Formularz sie wypełnia dosłonie 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleaa
gdzie? w Lendonie? no wlasnie załatwiam tak pożyczkę, muszę. Ale faktycznie szybko i jeszcze nie jest to oprocentowane, ta pierwsza pozyczka. moim zdaniem bardzo fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grycanek
Różnie to właśnie jest z tymi całymi chwilówkami rynek na beirząco się zmienia więc lepiej byc na czasie z tymi sprawami. Ja informacje i oferty często przeglądam na www.supernovafinansowa.pl Bardzo przydatne narzędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terzka
w Lendonie brałam i w sumie wszystko poszło po mojej myśli. Pożyczka 0% wiec się opłacało. no i nie bylo żadnych ukrytych kosztów! tak to można współpracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepsza oferta jest w extraportfel. Po pierwsze duża pierwsza pożyczka az 2 tys i długi okres spłaty 45 a nie 30 dni. Dodajmy do tego pierwsza pożyczkę za darmo i mam y super oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierniczka56
w extraportfel długi okres spłaty jest własnie ogrmnym plusem , kwote generalnie spłacamy bez odsetek . A tak wgl to jeżeli bysmy zobaczyli z,e nie damy rady spłacić całości w terminie wtedy mozna skorzystac z tzw refinansowania . Jest to bardzo dobra opcja , ponieważ odsetki nam nie rosną a okres spłaty sie wydłuża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że ofert jest aż za dużo i ciężko się w tym połapać. Dlatego powstają takie strony jak http://chwilowkion.pl/ gdzie firmy pośredniczą w doborze najlepszej oferty pożyczki przez internet. Podajesz dane, piszesz ile chcesz i na ile i w 15 minut masz kasę na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayja34
Niedawno sytuacja życiowa przyparła mnie do muru i nie miałam wyjścia, musiałam się zapożyczyć. Znalazłam kilka fajnych firm, ale wybrałam viasms, głównie ze względu na to, ze są wiarygodni, działają w 7 krajach i mają kalkulator na stronie, gdzie wszystko dokładnie wyliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PandaGoalq
Kiedy miałam kosztowne remonty w domu to wzięłam pieniądze od extraportfel. Ta firma jest o tyle lepsza ,że możesz w dowolnym czasie spłacić pożyczkę a ich warunki są uczciwe. Wystarczy się zarejestrować i czekać na dalsze instrukcje na podanym przez Ciebie numerze telefonu. Bardzo fajna opcja dla tych ,którzy chcą to zrobić wygodnie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaq
Mnie najbardziej opłaca się pożyczać w viasms bo jestem ich stałą klientka i w środy mam 50% zniżki . Firma znana, działająca w 7 krajach to nie ma sie czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
No ale fajne u nich jest to, ze mają konta w 7 bankach i na dowolne z nich można wpłacać raty, poza tym ja brałąm u nich ostatnio pierwszy raz kredyt i dostałam go bez dodatkowych kosztów ponieważ jak bierzesz pierwszy raz to nic nie płacisz odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia289
Ja wolę pożyczać od Profi Credit bo mają niskie oprocentowanie spłaty. Dlatego spokojnie mogę spłacać rachunki jeśli nie mam przy sobie pieniędzy. Wystarczy mieć dowód przy sobie a pieniądze dostaniesz w niecałe 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na viasms też szybko wpływa gotówka. MNie się podoba u nich to, ze w srody daja znizke stalym klientom az 50% na pozyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×