Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nenka3113

Jaka chwilówka

Polecane posty

Gość figlufka
no w sumie nie wiedziałam, że mają pożyczkę w każdą środę o 50 % taniej, ale dobrze wiedzieć bo jak tak jest to jak będę potrzebować to wrócę do nich w środę, ja brałam pierwszy raz więc i tak dostałam pożyczkę bez żadnych dodatkowych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka011
Oprócz chwilówek to świetnym rozwiązaniem na szybki zastrzyk gotówki jest udział w programie partnerskim Profi Credit. Wspólpraca polega na tym ,że od każdej sprzedanej pożyczki otrzymujesz 2% prowizji, dlatego jest to wygodny sposób na łatwy zarobek w Internecie. Ja z nimi współpracuje od roku i na prawdę się opłaca. https://partner.proficredit.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
no nie wiem ja jakośc wole odrazu uderzyć bezpośrednio do pożyczkobiorcy i wziać kredyt, w sumie w viasms nie było zbyt dużych problemów, szybko dostałam kredyt bez zbędnych formalności, szybko też otrzymałam przelew na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat brałem dwa razy w Lendon, to wiem że z całą stanowczością mogę polecić tę firmę. Bez kantowania dają pożyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
no ja wzięłam pożyczkę w viasms ze wzgledu na wygodne, mogłąm szybko i na podstawie smsa złożyć wniosek, kasę też szybko przelali dlatego sie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to pożyczam u nich bo mam sporą zniżkę na prowizję bo aż 50% a za polecenie mam 50 zł bonusu, to nigdzie nie ma takich dogodnych warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samurajkaa
Ja ostatnio brałam pożyczkę w viasms, Jasna umowa bez haków i kruczków. Zniżki na prowizję do 50% dla stałych klientów i 50 zl bonusu za polecenia. No i bardzo szybko przelewają kasę na konto więc jak potrzebujesz na szybko kasy to u nich dostaniesz ją bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno się zapożyczyłem na 1000 zł i sytuację miałem bardzo pilną. Pieniądze dostałem w zasadzie tego samego dnia. Pożyczkę sobie wyszukałem na stronie www.chwilovka.pl Mają tutaj kilkadziesiąt od razu z parametrami, porównaniem kosztów itp. Wygodne narzędzie, można było sobie dobrać optymalną ofertę zamiast przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zejek
ja brałam w Lendonie i nie miałam ani razu problemu z nimi. wszystko jak nalezy, szybko i bez zbędnych formalnosći!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora55
Najważniejsze jest to jak podchodzimy do sprawy. Jeśli ktoś stoi pod ścianą to nie jest ważne co wybieramy, czy jest to kredyt czy chwilówka. Ja na przykład pieniądze pożyczam niekoniecznie w kryzysowych sytuacjach ale gdy na przykład chciałam kupić prezenty dla córki na urodziny. Aby wybrać jak najlepszą opcję warto pochodzić po forach choćby takich jak to, po stronach obrazujących możliwości pożyczkowe (ja np. korzystam ze strony http://supernovafinansowa.pl/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
wiadomo, że czasami pojawiają się jakieś nieprzewidziane koszty, na które brakuje pieniędzy, dlatego jak nie ma od kogo pożyczyć to uderzamy do instytucji finansowych, jeśli są to nawet chwilówki to też warto wiedzieć u kogo pożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina 34
Ja zazwyczaj w kryzysowych sytuacjach pożyczam, ale raz pożyczyłam na wyjazd , wszystko udało mi się spłacić w terminie, a że mam zniżkę 50% w viasms to łatwiej mi było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej rodzinie pojawił się niedawno wątek chwilówki, ponieważ na szybko były potrzebne pieniądze na rehabilitację po wypadku. Okazało się, że w takich przypadkach można liczyć na odszkodowanie http://www.solace.pl/rodzaje-spraw/wypadek-rolniczy-odszkodowanie/ z czego skorzystano, więc pierwszy kredyt tego typu nie musiał być zaciągany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekss
Znawcą chwilówek nie jestem, tak naprawdę dopiero ostatnio pierwszy raz się na taką pożyczkę zdecydowałem. Szukałem przez różne porównywarki i najlepsze warunki mi zaoferowali przez stronę sowafinansowa.pl. 0 zł, szybki wniosek i szybko przelane pieniądze – czyli najważniejsze dla mnie rzeczy załatwione. No i suma też całkiem spora, dokładnie taka jakiej potrzebowałem – 2tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozakówna
Ja nie biorę w nieznanych firmach i tam gdzie nie mam zaufania, radziłam się znajomych i pożyczam teraz na viasms bo działają w kilku krajach i sa wiarygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie racja, firm jest ok, pozyczja stałym klientom z 50% znizką, to myslę że warto, zawsze to inaczej niz w innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha, a ja za polecenie tej firmy koledze dostałem 50 zł bonusu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo700
Ja mam takie pytanie odnośnie wonga. U nich trzeba zapłacić te 10gr opłaty weryfikacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, jesli chodzi o tani kredyt to sami braliśmy u nich niewielką pożyczkę jakies 3mc temu. Wszystko szybko, profesjonalnie. Uważam ze na pewno warto bo w 100% jest bezpiecznie i też wygodnie, bo szybko mamy gotówkę na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreskodka
ja teraz zdecydowałam się przed świętami na tani kredyt bo mają 1700 zł pożyczki no i jak spłacisz w przeciągu 30 dni to nie płacisz żadnych odsetek za wzięcie kredytu, więc tyle ile bierzesz tyle oddajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam nad tanim kredytem bo na święta się przyda dodatkowy grosz na prezenty. Fajnie, ze u nich mozna przedłużyć pożyczkę za darmo, sporo moich znajomych ich chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już decydowac sie na pożyczkę to dokładnie jak piszecie tylko w sprawdzonych miejscach. Warto stawiac na najlepszych. Zwłaszcza ze chodzi własnie tutaj o pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdziłam viasms, moi niektórzy znajomi u nich pożyczają to jak byłam w potrzebie nikogo innego nie szukałam, od razu u nich wypełniłam wniosek i teraz na sms mogę dostać pożyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bolo700, niekoniecznie. Dbamy, aby nikt niepowołany nie podszywał się pod Twoją osobę i dlatego dajemy Ci do wyboru 2 opcje uwiarygodnienia Twojej tożsamości. Pierwszą jest przelew 10 groszy, czyli tak zwana mikropłatność. Drugą opcją jest „Paszport Przelewy24”, który nie wymaga żadnych opłat. To aplikacja, którą pobierasz, instalujesz na swoim komputerze, a następnie za jej pośrednictwem logujesz się na stronie swojego banku. Dzięki tej aplikacji możemy sprawdzić Twoją tożsamość i upewnić się, że nikt się pod Ciebie nie podszywa. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumkaa
w viasms rzeczywiście bardzo szybko robią przelewy na konto, ja przy ostatniej pożyczce czkałam może z 15 minut, bardzo szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerkia
ja tam jestem zadowolona z Lendona - sprawnie, pewnie kasa jest na koncie bardzo szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubis66
Miałem przyjemność współpracować z bankami i parabankami. Na razie jednak najlepiej sprawdza się portal fresh-finance.pl, bo mają faktycznie szybkie pożyczki, gdzie nie występuj***adanie rejestru dłużnika. Współpraca odbywa się na zasadzie pożyczkobiorca – inwestor. W razie problemów można sobie termin spłaty przedłużyć bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Mam sporo doświadczenia z pożyczkami społecznościowymi, no i serwis je przypomina w dużym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×