Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ok 25 30 rozmow o prace i nic co jest ze mna pytajnik

Polecane posty

Gość gość
a do tego mądrzejsi od jakiegos glupiego tlustego knura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@oni są tu zupełnie anonimowi, młodsi i nie próbują być autorytetami@@ I wg Pani to daje im prawo bluzgać, wyzywać, kłamać, bezpodstawnie oskarżać, a nawet grozić zabójstwem? "Ciekawe" podejście, nie sądzi Pani! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serenga
To nie daje im żadnego prawa,ale nikt ich z tego nie rozliczy, bo są anonimowi. Pan proponuje ludziom jakąś pracę, opowiada wiele o sobie, jest Pan znany i kojarzony ze śmiesznymi obelgami czy mało wiarygodnymi pomysłami. Naprawdę Pan nic nie rozumie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@To nie daje im żadnego prawa,ale nikt ich z tego nie rozliczy, bo są anonimowi.@@ I tu się Pani bardzo myli. Bo przeciwko nim toczy się postępowanie w prokuraturze i to z poważnymi zarzutami. A więc, sąd ich rozliczy! Wbrew pozorom, w internecie nikt nie jest anonimowy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@Pan proponuje ludziom jakąś pracę, opowiada wiele o sobie, jest Pan znany i kojarzony ze śmiesznymi obelgami czy mało wiarygodnymi pomysłami. Naprawdę Pan nic nie rozumie?!@@ Naprawdę? A może mi Pani zacytować choćby jeden post, w którym proponuję pracę? :-) Dla Pani ich obelgi też są śmieszne? A co do pomysłów, to proszę mi uprzejmie powiedzieć - który z nich Pani sprawdziła osobiście i na podstawie czego uznała Pani je za mało wiarygodne? Ba! Czy w ogóle może Pani jasno wskazać choć jeden z moich pomysłów? Który z nich Pani wnikliwie poznała? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi podpowiada, że Pani niestety również nie wykaże się szacunkiem do współrozmówcy i po prostu innego człowieka. Woli Pani poprzeć wyzwiska i bluzgi pospolitego chama tylko dlatego, że wypowiada je "swój". Boli Pani, że ktoś nie z Polski w Polsce sobie radzi o wiele lepiej niż rdzenni tego kraju mieszkańcy, w tym Pani. Mam rację? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzi sobie o wiele lepiej ????????? :D nie rozśmieszaj ludzi Sapienti. Widać na kafeterii jak sobie radzisz. Żebrasz dzień i noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@ Żebrasz dzień i noc.@@ Chciałbyś, co?! A tu nagle taki peszek! Rzeczywistość nie zgadza się z twoim chorym wyobrażeniem!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chcialbys aby tak nie bylo ale tutaj jestes hehehe Żebrak :D niezle cie rozwalili juz na tym forum wieprzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od lizania psom jesteś ty przecież. Podam ci do ryja :D Mamusia twoja juz obciągała dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheheheh ale jadą po wieprzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serenga
Chyba ma Pan schizofrenię paranoidalną. Jaki "mój" - przecież nikogo z tego forum nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Ten głupek nadal tu jest hihi :D Dalej proponuje biznesy po złotówkę za pomysł ? Stary naciągacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz uwaza ze ma działalność legalnie bez zusu. Tylko ze działalność nie istnieje w ewidencji działalności ani spółek :D oszust wieprzyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serenga - dzięki:) miło. Widzę, że ten SEPLENI SAT czy jak mu tam przejmuje jednak każdy wątek. Jak tak dalej pójdzie, to nam Kafeterię zasepleni do reszty :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na pomarańczowo jeszcze mnie w gościa zrobili. :P Panie SEPLENI SAT sepleń pan na jednym wątku, bo naprawdę nie każdy widzi siebie w MLM. Naprawdę. Szczerze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×