Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga W.

POTRZEBNA POMOC

Polecane posty

Bardzo pilnie potrzebuję pracy z zamieszkaniem. Może być bez wynagrodzenia, lub z niedużym (aby starczało na codzienne potrzeby). Sama wychowuję dwoje dzieci w wieku 8 i 9 lat. Z racji na zawiłości losu dzisiaj mogę zostać bez dachu nad głową. Obecnie wynajmuję mieszkanie, lecz przez to że straciłam pracę nie mam go jak opłacać i narósł mi dług. Właściciel nie chce czekać ani chwili dłużej i jeśli nie wpłacę mu dzisiaj do 17tej 650zł to wyrzuca mnie i dzieci. Natomiast jeśli zapłacę będę mogła mieszkać do końca miesiąca i na spokojnie poukładać sprawy. Nie mam rodziny, ani nikogo kto by mnie przygarnął. Zgłosiłam się już o pomoc do wszystkich możliwych instytucji, łącznie z premierem, prezydentem etc. Czekam na odpowiedź. Może uda mi się załatwić miejsce w domu samotnej matki, ale to będę wiedziała później, bo dopiero idę na spotkanie z dyrektorem ops-u. Sytuacja jest dla mnie dramatyczna. Jestem osobą porządną, nie piję, nie palę. Po prostu życie bardzo mnie doświadcza. Córki w ciągu dnia są w szkole, w tym czasie mogę zaopiekować się starszą i/lub potrzebującą osobą. Jestem uczciwa, niepaląca, opiekuńcza, z dużą empatią i cierpliwością. Lubię porządek i umiem gotować. Proszę tylko o poważne i uczciwe oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jskie miasto, i czy mozesx zmienic ew. Czy mieszkanie dla 3 osob nie wystarczy, czy jeszcze pieniadze chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza nie zabezpieczona hasłem
Ma wczoraj ci mogę prace zalatwic ale w Inowrocławiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×