Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co robicie na internecie

Polecane posty

Gość gość
u mnie najpierw wp bo to strona startowa i nigdy nie mam czasu tego zmienić:P (wp moim zdaniem zeszła na psy) - sprawdzam wiadomości i pocztę x w między czasie kafeteria, e-mama, w zimie skionline, w lecie forum chorwacja x potem na kilka stałych blogów o dzieciach, renowacji mebli, szyciu, stylu shabby x często goszczę na zalando i allegro x you tube x strona mojej firmy x nie odwiedzam fb, nk, twittera itp, nie wchodzę na pudelka i inne plotkarskie portale x często szukam przepisów kulinarnych, o zdrowiu czytam, wchodzę na grupeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facebook, pudelek, sfora, poczta na wp. i od kilku miesiecy stale strony z nieruchomosciami, kafe czasami wieczorem, teraz cos mnie naszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gapowata
Ja wchodzę na fejsa, twittera, aska czasem na nk, na kafeterię, samosię, pocztę, a czasem na Kowbojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje stałe punkty to onet, zalukaj,fb, czasem poczta, gazeta, fakt,pudelek, mistrzowie, program telewizyjny;p dwa lub trzy portale z lokalnymi wiadomosciami, no i ewentualnie jak cos wpadnie w miedzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxzzz
Ja zaczynam od sprawdzenia poczty, potem forum, fb, sklepy internetowe (mam stałe: ceneo, allegro, www.conrad.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zalozona blokade , niewiem kiedy mi zdejma , dlatego musze siedziec na kafe , bo nigdzie nie moge sie zalogowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×