Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co robicie na internecie

Polecane posty

Gość gość

Ciekawi mnie czy macie swoje stałe "punkty" podczas codziennej posiadówki na internecie? Coś co robicie/przeglądacie codziennie czasem nawet w określonej kolejności? Ja jak włączę kompa to najpierw wchodzę na facebooka, potem na swój blog i ewentualnie blogi innych których obserwuję, potem sprawdzam pocztę, dalej przeglądam informacje na wp, później wchodzę na kafeterię i w między czasie zaglądam na pinteresta. To wszystko robię każdego dnia a dopiero jak to zrobię to ewentualnie szukam innych informacji na necie. Też macie takie swoje codziennie rytuały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez u mnie jest facebook poczta onet interia kafe gra big farm i gry na kurnik.pl tylko kolejnosc sie zmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ale chodzi mi właśnie o to na jakie strony wchodzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw wchodzę na fb, potem youtube a potem znów co godzinę fb ( oglądam posty, gram w gry). Na kafe teraz rzadko wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie konto na nk? ja ten badziew dawno usunełam wole fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie konto na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam konto na nk, ale zaglądam tam może raz na miesiąc albo i rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nk to badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zadnego portalu wchodzę na wp, onet czytam wiadomośc**później kozak pudel kafe następnie allegro i blogi modowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w" internecie, "w" sieci, a nie "na"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zaglądam na maila żeby sprawdzić czy ktoś czasem czegoś ode mnie nie kupił, albo nie napisał w innej sprawie :) potem na allegro sprawdzić czy chocaż oglądali :p potem na wszystkie miejsca gdzie mam moje rzeczy, potem przeglądam Zalando i inne sklepy jeśli chcę coś kupić, a potem na kafe :) i to tyle, w inne miejsca wchodzę raz kiedyś w razie potrzeby. Aaa no i jeszcze sprawdzam konto w banku jeśli spodziewam się jakichś wpływów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak: Wchodzę na większość portali: interia, onet, wp, gazeta pl, wysokie obcasy, fakt - sprawdzam wiadomośc***plotki, ciekawostki. komentuje niektóre. Wchodzę na pocztę i swój blog. Wchodzę na kafeterię i inne forum. Staram sie obejrzeć jeden odcinek serialu bez lektora ( podciągam się w angielskim) Sprawdzam waluty, wejdę na fb na sekundę. No i często szukam czegoś na necie..czegoś co mi jest potrzebne. Międzyczasie gram na kurniku,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w literki, kości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Sprawdzam pocztę, allegro, fb czytam nowinki i gram w tetris:P, nk (chętnie bym zlikwidowała ale wiele osób (znajomych , rodzina) ma tylko tam konto) i oczywiście kafe:P. Potem czytam wiadomości i sprawdzam stronę szkoły mojego syna czy jest coś nowego np. zastępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja grając na kurniku poznałam swojego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za zwrócenie mi uwagi na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
stałe punkty ostatnio bardzo mi się zmieniły;) wygląda, że kafe wylatuje na stałe, z czego się bardzo cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwedoble
fejsbuk, wiocha, mistrzowie, wp, kafeteria :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onet, facebook, kafeteria, pudelek, potem poczta i ewentualna reszta, przy czym fejs i kafe cały czas otwarte i tylko odświeżane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puddle, Facebook I kafeteria. Dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrty
- fb - antyradio - poczta - dwa lokalne portale (zeby wiedziec co sie u mnie w miescie dzieje) - onet (wiadomosci z kraju i ze swiata) - demotywatory - wiedza bezuzyteczna - pudelek - piekielni - kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie wchodze na poczte, pozniej do banku i na kafete :P. Czesto buszuje po "Amazon", kupuje tam sporo zabawek dla dziecka ... czasami torebke dla siebie albo drobny sprzet do domu typu aparat,foto, dysk zewnetrzny, pendrive, karty pamieci, aparat do pedicure... Na zadnych na portalach spolecznosciowych kont nie mam wiec ta dzialalnosc mi odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błąd505
błąd505 Przepraszam nie mogę dodać tematu więc podpinam się pod stary. Słyszycie o czym mówią spece u Lisa? Nie finansuje się już służby zdrowia i dlatego umieranie na porodówkach dzieci nie jest już jedynie przypadkiem, stanowi codzienność. SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×