Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szuk am

tylko dla Kobiet on mam problem

Polecane posty

Gość szuk am

witam jestem facetem mimo ze w zwiazku to samotny paradoksalnie to co powinno mnie łaczyc z partnerka dzieli nas a mianowicie chodzi o seks. sfera Intymna w ogóle jej nie interesuje gdybym nie zainicjował seksu nie kochalibysmy sie przez cały rok z pewnoscią.Przeprowadzilismy chyba z "milion" rozmów na ten temat i nic dodam ze nie jestem chamem czy cos w tym stylu ponoc jestem przystojny i lubie seks a nie chce zyc w celibacie szukam miłej dyskretnej Przyjaciółki ze ślaska pozdrawiam ...to duzy skrót mojej sytuacji ... jesli bedziesz chciała odezwij sie porozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka szkoda. chetnie bym c***omogla, niestety nie mieszkam na slasku. zycze powodzenia w szukaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuk am
a skad klikasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuk am
fakt frida ciut daleko szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuk am
z Górnego a jak znam zycie to Ty jestes z Dolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gornym jest duzo ladniej i latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuk am
52 ale czy to ważne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche za duzo jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zastanów się,czy takie rozwiązanie ma sens.Chcesz cały czas,przez X lat prowadzić "podwójne życie?" Wiem co mówię,bo jestem w takiej samej sytuacji jak Ty,z tym,że tu chodzi o mojego chłopaka-to on nie ma ochoty na zbliżenia.Też myślałam najpierw żeby znaleźć kogoś tylko do bliskości fizycznej,ale jaki to ma sens na dłuższą metę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa skuteczne i dzialaja na kazdego faceta jak sie to zrobi tak ale pamietaj ze taki facet moze ciebie potem latwo zostawic jak inna tez to bedzie robiuc tutaj sa takie przyklady ze to nie na serio ale sie wypowiadali no 👄 www.youtube.com/watch?v=D4wB8NNwA-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohołojojo
po prostu chce koles pobzy... i tyle i będzie tu ścieminiał jaki to ideał a ona taka zimna s... numerant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za goowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam dziewczyny ten 52 co napisał to sie podszywa...podemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurka wodna co jest z forume?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos nawala dzis te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On może ma problem ja nie.Mam 53 lata i moim problemem jest to,że mi się chce i staje :) często.Rano to już ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo jest takich sytuacji, ale watpie ze jakas kochanka za darmo sie znajdzie. To jakczesto dochodzi do zblizenia miedzy wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frida ale on nie jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_43
Odrzucenie przez współmałżonka w sferze erotycznej jest bardzo bolesne i nie ma się z czego śmiać. Ktoś, kto nie doznał tego, nie zrozumie. Bliskość i akceptacja, poczucie atrakcyjności dla partnera, to potrzeba każdego, bez względu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak bierze się kobietę, która miała przed tobą mało stosunków. Należy się zastanowić wcześniej dlaczego nie ciągnęło jej do seksu i nie pchać się w związek, a nie teraz zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak się trafi na taką która przed ślubem była bardzo chętna, bo seks był dla niej środkiem do złowienia faceta. Ten typ po ślubie g***townie traci zainteresowanie seksem, bo cel już został zrealizowany. A upolowany mąż zostaje z wysoko podkręconymi potrzebami, u boku nierzadko pięknej i seksownej małżonki, ale ze sterczącą pytą i nadmiarem spermy w jądrach musi sobie od ślubu radzić na własną rękę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze powiedziane na" własną reke"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co byc z partnerka bez seksu. Tak jakbyscie byli przyjaciolmi. Znajdz se inna babe a tamta zostaw i nie ran jej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×