Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doreczyciel w Inpost

Polecane posty

Gość gość
Źle ze mną, przeczytałam "Dręczyciel z inpostu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem jak tam traktują ludzi, bo to co robią doręczyciele z paczkami (czekałam ponad miesiąc na przesyłkę do paczkomatu, bo nie chciało komuś się tego doręczyć) to jakiś absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta, jestes gościnna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dawna nie korzystam z usług tej firmy. Teraz, gdy mam nadać przesyłkę, korzystam z https://www.sendit.pl/ - płacę za nadanie jakieś 13 - 14 złotych, ale przesyłki dochodzą przynajmniej na czas i do rąk własnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością uda się znaleźć ciekawe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem to najlepsze możliwe rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Koleżanka pracowała, ale nie wiem czy ta firma jeszcze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo interesujące są te informacje. Dzięki wielkie. Sądzę, że z całą pewnością przydadzą mi się one ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale w ogóle się na tym temacie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilku moich znajomych tam pracuje i specjalnie nie narzeka. Praca jak każda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różne krążą opinie. Jednym ta praca odpowiada, innym nie. To jest według mnie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem ciekawy temat, jednak niedostatecznie rozwinięty. Czekam na dalszy ciąg dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem ciekawy temat, jednak niedostatecznie rozwinięty. Czekam na dalszy ciąg dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ten temat zostawiła specjaliście z tej dziedziny... Wydaje mi się, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×