Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doreczyciel w Inpost

Polecane posty

Gość gość
bezpieczny list inpost sprzedal ludzie bez srodkow do zycia bo nie dostaja pensji ani 3 miesiecznych odpraw czytalem na WP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulan Grzegorz
Precz z komuną!!! Niech żyje wolna Polska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam dziwne opinie. jedni są zachwyceni ale częściej przejawia się opinia, że zwlekają z doręczaniem paczek, zostawiają u sąsiadów, nie pilnują przesyłek. zawsze wybieram kuriera lub paczkę pocztową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listownik x
Witam, pracowałem tam 2 miesiace po czym odszedłem dostając zaledwie 1 tysiąc wynagrodzenia. ucieli mi za wszystko co sie da, styl pracy to kpina, paczki rzucane byle by szybko, parę fotek z ukrytego aparatu z magazynu Http://shortlinks.de/njku Dla mnie to nie praca tylko wrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam przez 3 miesiące i byłam bardzo zadowolona, była to praca wakacyjna stąd taki krótki termin, pracujesz ile chcesz, ja średnio roznosiłam od 9 rano do 14:00 więc 5h pracy i wypłata 1400zł :) nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam jakiś czas w Inpoście i faktycznie super sprawa. Myślę, że można się zdecydować na taką robotę dorywczo. Ale tak na stałe to bym raczej nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię ich :D nie było mnie w domu, nie dostałam awizo i paczka wróciła skąd przyszła. Czasem jest np. tak że jestem w domu specjalnie ponieważ czekam na przesyłkę a doręczycielowi nie chce się wjechać windą na moje piętro i zostawia mi awizo.. dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca jak praca - czasem jest ciężko, czasem niewiele jest do roboty. Ja tam nic do dostawców z InPostu nie mam, bo zachowują się lepiej niż z innych firm kurierskich w Polsce (lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Inpost powinni pracować odpowiedzialni ludzie, bo paczko dostarczane są baaaardzo długo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sądzić na temat tej pracy. Mój chłopak był takim doręczycielem i nie do końca był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet pracowal, generalnie spoko robota, ale baaaardzo meczaca, w kazdym razie pieniadz dosc dobry. a jaki jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie usług typu wysyłka warto mieć szersze rozeznanie. Dlatego polecam stronę https://przesylarka.pl/, na której znajdziecie porównywarkę takich usług. To jest bardzo ważne zwłaszcza, jeśli mamy własny biznes, lub planujemy go mieć, bo można nieco oszczędzić na wysyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie usług typu wysyłka warto mieć szersze rozeznanie. Dlatego polecam stronę https://przesylarka.pl/, na której znajdziecie porównywarkę takich usług. To jest bardzo ważne zwłaszcza, jeśli mamy własny biznes, lub planujemy go mieć, bo można nieco oszczędzić na wysyłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od człowieka. W moim rejonie jest teraz przemiła pani, zawsze dzwoni z samego rana żeby ustalić ze mną godzinę doręczenia. Jestem bardzo zadowolona. Natomiast dhl- młody chłopak-niestety raz zadzwoni dzwonkiem i odjeżdża. Jak jestem na piętrze nie zdążę dolecieć i zaraz sms: nie udało się doręczyć przesyłki. I trzeba odbierać w punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszsz! Ile można p*********.c o listonoszach ?? Co to wgl. Za durny temat? To może o doręczycielach z dhl-u fedexa albo pocztexa p********i.m.y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były chłopak pracował jako kurier więc podobna praca i zawsze narzekał że to najgorsze co go w życiu spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srać na inpost - tu masz hajs : www.jakzarabiambezetatu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurier z inpostu ostatnio ukradł mi paczkę ial zostawic obok skrzynki, wielokrotnie tak robilam i mam dobrych sąsiadów, nic sie nie dzialo nikt z nich mi nie ukradl, jestem pewna,ze kurier sie wycwanil, stwierdzil, ze pozwalam na pozostawienie paczki, wiec sobie ja wexmie i mu nic nie udowodnię no ale cóż....j*****m dorecyzcielem w inpost na pewno nie ejst osoba górnolotnej inteligencji i moralności, lecz ktoś, kogo bez wyrzutow sueminia stac na takie przekrętty...na szczęscie paczka za 11zl, wiec dramatu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam "dręczyciel z in-postu: :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem młodą 20-letnią osobą. Z racji zbliżających się świąt stworzyłam zbiórkę na moje studia medycyny wschodniej ze specjalizacją akupunktury. Każdego kto będzie zainteresowany pomocą w zrealizowaniu mojego marzenia zapraszam pod adres https://zrzutka.pl/z/studia-medycyna Tam możecie przeczytać więcej. Dziękuję usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-mail: dsa.jean1988@outlook.com Oferujemy wszystkie rodzaje pozyczek (pozyczki osobiste, kredyt konsumencki, kredyt samochodowy, kredyty inwestycyjne). Czy potrzebujesz pozyczki i zostaly odrzucone przez Twój bank z powodu zlych kredytów? Czy masz niezaplacone rachunki lub dlugów? Czy masz marzenia o rozpoczecie dzialalnosci? Kontakt w sprawie pozyczki dzis i polozyc kres wszystkie swoj***ariery finansowe. Minimalna kwota kredytu wynosi 5.000 euro. Maksymalna kwota pozyczki wynosi 75.000.000 euro. Jestesmy szybki, niezawodny i rzetelny. Prosze o kontakt przez E-mail: dsa.jean1988@outlook.com DZIEKUJE ZA ZAUFANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak jest doręczycielem i nie wiem jak go przekonać żeby zmienił swoją profesję, nie sądze żeby się w tym spełniał jakoś specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×