Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość onka7654

Nadpobudliwosc dziecka

Polecane posty

Gość onka7654

Witam!Jestem mam 5-latka,mieszkamy zagranica,syn w zeszlym roku chodzil do przedszkola,w tym chodzi do szkoly Infant Junior.Kilka dni temu Pan dyrektor nas poinformowal ze kieruje syna na test psychologiczny.przyczyna tego jest tak ze syn"nie potrafi usiedziec na jednym miejscu,spiewa sobie pod nosem jak cos robi,potrafi nawet przejrzec biurko nauczycielki.chodzi po klasie i rozprasza inne dzieci"problemow z nauka nie ma zadnych jest nader bystry,czyta pisze jak 7latek.Uwielbia muzyke i taniec.Nie zabiera zabawek nie kloci sie z kolegami,jest bardzo otwarty do ludzi z kazdym rozmawia,wita sie,pociesza inne dzieci jak placza...ale ta otwartosc do ludzi czaem nas irytuje..potrafi zagadac na ulicy do kazdego.Pani w klasie mowi ze jest az zabardzo aktywny,na wszystkie pytania chcialby on odpowadac,pisac na tablicy itd.Lubi sie popisywac i nic go nie zawstydza.Pani sie skarzy ze buja sie na krzesle lub kladzie glowe na lawce jak sam nie jest w centrum uwagi.Wtedy zaczyna chodzic po klasie,wychodzic do toalety...Juz sama nie wiem jak to zmienic,prosby,tlumaczenia,nawet grosby i kary nic nie daja.Przed wejsciem do klasy mowi mi czego nie bedzie robic..a i tak sie okazuje ze znow ta sama bajka.Czy ktos mial podobnie,czy syn ma ADHD? Moj maz twierdzi ze zadne ADHD nie istnieje..chyba ma racje za naszych czasow tego nie bylo,byla dyscyplina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×