Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wkurza mnie ciągłe gotowanie obiadków

Polecane posty

Gość Madeleine76
dobre sa poledwiczki w smietanie z bialym winem odrobina jasnej francuskiej musztardy ( doslownie odrobinka ) i kurkami , ale to nie jest raczej obiad dla malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swierzym? A co to ???pierwsze slysze. Pomijam fakt ze nie nawidze kaparow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
jak bym c***owiedziala to bys uslyszala i wiedziala , po XXX latach mieszkania za granica czasami robie bledy ot cala tajemnica . jesli ten zestaw obiadowy jest twoj to wierze ci ze nie lubisz kaparow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zawsze 2 dania,a w weekend dodatkowo deser,noe widze w tym nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są sposoby, żeby sobie trochę ułatwić to codzienne gotowanie. Ja swego czasu też stawiałam sobie za punkt honoru gotowanie trzydaniowych obiadów codziennie :P Teraz już trochę mi przeszło. I nauczyłam się korzystać z różnych sprzętów, żeby przyspieszać gotowanie. Polecam na przykład multicooker marki Redmond: www.redmond.company/pl/products/multicookers/redmond-rmc-m90/. Kojarzycie? Bardzo fajny sprzęt. Wszystko tam można ugotowac, od makaronu po mięso. Ale najlepszą opcją jest opóźniony start. Programuje wszystko przed wyjściem do pracy, wrzucam składniki, a po powrocie mamy gotowy obiad. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja gotowac Lubie i piec... u nas jest tylko 1 danie... czasami w niedziele sa 2 dania Jak mamy ochote... dzisiaj zrobilam fasolke Po bretonsku - bedzie na 2 dni

moja tesciowa gotuje codziennie 2 dania dla tescia 🙄 ja mam inne obowiazki, Ale Jak ktos lubi To niech sobie gotuje😊

Pozniej upieke sernika z malinami Bez spodu...ciasta pieke na weekendy 

dzieciaki lubia tez gofry z Bita smietana i owocami- robie im na weekendy Czy omlety warzywne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×