Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krisooon

Zdrowa żywność przez internet?

Polecane posty

Gość Krisooon

Ogólnie od pewnego czasu panuje coraz większa "moda" na zdrowe odżywianie, swego czasu chciałem kupić troszkę produktów i zobaczyć jak się będę czuć - i faktycznie po takim jedzeniu i regularnej aktywności samopoczucie wzrasta. Tu jednak pytanie czy ktoś zamawia tego typy produkty przez internet? Niestety w marketach ciężko dostać dobrej jakości żwyność bo jest jej po prostu mało. Zdecydowanie przyzwyczaiłem się do sklepów typu http://www.kupujzdrowo.com/ ogólnie kupuj zdrowo specjalizuje się tylko w eko żywności. Teraz też chciałem spróbować żywności bezglutenowej i jestem ciekawy jak to smakuje, szczególnie jeśli chodzi o pieczywo i makarony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKinga
Może ktoś jeszcze poleci sklepy internetowe ze zdrową żywnością. Mam w rodzinie osobę która musi przejść na dietę bezglutenową, Kupowanie w sklepach stacjonarnych to duży wydatek. Może kupno większych ilośc**przez internet jest bardziej opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorastałam na wsi i teraz doceniam jak dobrze, że w dzieciństwie mogłam zjeść prawdziwy chleb, napić się mleka prosto od krowy, posmarować kanapkę masłem ubitym jeszcze przez moją babcię, a do ciasta użyć świeżych jajek... Nie ma to jak sałatka z warzyw z własnego ogródka. Pychota!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że przez internet warto kupować zdrową żywność, bo wybór jest serio ogromny! do moich ulubionych sklepów zaliczam zdecydowanie: ekosmakosz.pl! ich produkty są przepyszne, zdrowe i z certyfikatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×