Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana Domowa Żona

co czytacie badz przeczytaliscie ostatnio?

Polecane posty

Gość gość
Kapuscinskiego tez uwielbiam, madry, pelen pokory czlowiek. Teraz czytam "Czerwona gwardie" Bulhakowa, nawet dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym momencie czytam "niemiecki bękart" camilli lackber czy jak jej tam. Lubię jej ksiazki. Po tym przymierzam sie do "jeździec Miedziany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam :) Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie zaczynam czytać "Wybrany" Bernice Rubens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapuscinskiego tez uwielbiam, madry, pelen pokory czlowiek. -- I konfabulowal jak jasna cholera, do tego kapus, kapowal innych pisarzy do SB zeby samemu jezdzic za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padma Lakshmi
Jezdziec miedziany - doslownie polykalam to, ale najlepiej czytac jak sie ma dopiero te 16-17 lat i marzenia o wielkiej milosci :-) Polecam swietna i oryginalnie napisana ksiazke Plywanie Nicoli Keegan - do dzis pamietam jej klimat i bohaterke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padma Lakshmi
A i pomylilam tytul Capote - Harfa traw, Drzewo nocy i inne opowiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możecie mi coś polecić z gatunku thiller, sensacja ? Na stronie drugiej wymienilam tych autorów, których czytałam i lubię. Nie przypadli mi natomiast pisarze skandynawscy, Koontz, King ( horroru odpadają) i raczej tez nie przepadam za polskimi autorami. Nie lubię także s-f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaw
film znakomity! obejrzyj sobie, moze sie przekonasz do ksiazek Kinga wtedy, choc, jak wiadomo, czasem nieco rozni sie fabula ksiazki od filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misery kojarzę, i film i książkę znam :). Ostatnio miałam w ręku zbiór opowiadań Kinga, niektóre ok, całkiem niezłe, a niektóre niestety z elementami fantasy, czego niestety nie lubię. Ale macie rację, muszę w takim razie wybierać coś z jego twórczości mając nadzieję, ze nie będzie to jakaś fantastyka lub horror. Swoją drogą Koontz tez tak ma. Ale ma tez dobre książki typu "Dobry zabójca". Jakiś czas temu , nie pamietam juz autora, czytałam książkę "nie jestem sesyjnym mordercą" . Była super. Gdzieś do połowy, kiedy okazało sie ze morderca przemiana sie w Wilkołaka. A najlepsze jest to, że sagę Zmierzch czytałam z zachwytem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie zabieram za czytanie książki Jasona Mott'a "Przywróceni". Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczyłam dzisiaj Kinga "Miasteczko Salem" i zaczynam "Czarna gwiazda Yves Saint Laurenta" Rebecca Ayoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy cos jest dziwnego
ja skonyczylam niedawno "Until you're mine" Samanthy Hayes a teraz mam tej samej autorki "Blood ties"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jetem po lekturze U progu zagłady Martina Zelenaya i przyznam, że to jest jedna z lepszych książek jakie miałam okazję ostatnio przeczytać. Bardzo dobrze napisana, wciągająca, trzyma w napięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzynka
"W poszukiwaniu straconego czasu" Marcela Prousta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
thillery fajne pisze Sam Hayes (wszystkie jej ksiazki przeczytalam) i teraz czytam "Little face" Sophie Hannah - swietna, rowniez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście dawno po premierze, ale w końcu przeczytałam sagę o Greyu. Mmmmmmmmm I nie uważam tych książek za "czytadło" kur domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie bardzo lubie ksiazki p.k. dicka a obecnie probuje lamac jezyk na wladcy pierscieni po angielsku czesc pierwsza po polsku przeczytalem trylogie juz 3 razy :D dlatego sporo kojarze ale i tak jest sporo wyrazow gdzie musze sie posilkowac do slownika najgorsze jest to ze duzo z nich nie jest znanych nawet anglikom :/ i okazuja sie pozniej nieprzydatne wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skończyłam "Oczyszczenie" A. Millera, świetna, wciągająca, zaskakująca. Jedna z lepszych książek, jaką miałam okazję przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przeczytałam "Vince & Joy", napisane przez Lisa Jewell. Piękna opowieśc, lekka, w sam raz na odeprezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz czytam naraz (lubię po kilka książek naraz) biografię Audrey Hepburn oraz kryminał Szkota Iana Rankina "Doors open", czytam w oryginale. obie książki za połową, obie poleciłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G. R. R. Martin "Uczta dla wron. cienie śmierci" - szerzej znane jako "Gra o Tron" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata kara
Ja ostatnio przeczytałam: 1. "Lot nad kukułczym gniazdem" – Ken Kesey ( wiem, że wszyscy to już dawno czytali); 2. „Gnój” – W. Kuczok ( mnie nie powaliła); 3. „Dzieciak” – nie pamiętam autora, ale książka wstrząsająca; 4. „Flirtując z życiem” – Stenka i Maciejewski (wywiad rzeka, lubię Stenkę i tym razem również mnie nie rozczarowała); 5. „Dwanaście prac Herkulesa” – A. Christie ( jedni kochają, inni nienawidzą ); 6. „Miłość w czasach zarazy” – Gabriel Garcia Marquez 7. „Próba krwi” i „Czarna księga” – I. Rankin ( to pierwsze książki tego autora, które przeczytałam, ale na pewno sięgnę po kolejne). Aktualnie czytam „Aleja samobójców” – Krajewski i Czubaj (całkiem niezła). W kolejce czekają: „Pogrzebany” – Peter James „Chora terapia pana S.” – Teresa Jaworska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninap
ja się ostatnio zaczytuje w seksturyści Adama Amblera. całkiem fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilem w zeszlym tygodniu z ibeja dwie ksiazki obie grishama jedna to firma druga klient za 4 funty :) na podstawie tych ksiazek byly zekranizowane dwa dobre filmy tez polecam doszly wczoraj zaczne na jutro na spokojnie tylko ja ksiazeczka kawcia i pieguski z polskiego sklepiku mniam mniam ;) dzisiaj juz nie dam rady bo wczoraj wpadla znajoma tak mnie wykorzystala seksualnie ze jestem jakis jakby wyssany z zycia dojsc do siebie nie moge po tychh 2 godzinach dzikiego wspanialego doopczenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo polecam jeszcze j.archer wiezien urodzenia akurat tego sluchalem ostatnio w pracy na audiobooku ksiazka musi byc super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×