Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćówa

Od niedawna bardzo pragnę dziecka...

Polecane posty

Gość gośćówa

Witam Was serdecznie, mam 22 lata, za rok kończę studia inżynierskie, partner - 24 lata kończy je w tym roku... Oczywiście studia magisterskie również chcemy skończyć. Od niedawna, bardzo pragnę dzidziusia... W każdej wolnej chwili o tym myślę... Mieszkamy ze sobą od 2,5 roku, od 5 jesteśmy razem. Od pół roku mieszkamy na kawalerce (wcześniej razem w pokoju, ale ze współlokatorami). Kochamy się bardzo i On też chce mieć dziecko, ale niestety jeszcze nie teraz, mamy pracę, ale nie na stałe... Mam już samochód, ale mieszkanie wynajmujemy... Wiem, że najlepiej byłoby poczekać, aż chociaż On znajdzie jakąś pracę, ale ja po prostu zwariowałam na punkcie dzieci! Teraz planujemy zaręczyny, na pewno w tym roku, później ślub. Po prostu nie wystarczy mi samo bycie z moim mężczyzną, chciałabym mieć coś wspólnego, coś, co jest Nasze! Nie wiem jak mam się pozbyć tych myśli, bo nigdy nie myślałam o dzieciach, po prostu wiedziałam że kiedyś na pewno będę miała, ale to była daleka przyszłość, a tu nagle wyzbyć się tych myśli nie mogę! Pomocy ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×